اقتصادیکسب و کار ایرانی

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی

در حال حاضر مدل‌های متنوعی از دستگاه ثبت ورود و خروج از برندهای مختلف در بازار وجود دارد. ما با بیش از یک دهه سابقه در حوزه اتوماسیون‌های ثبت تردد، در کنار شما عزیزان هستیم تا با ارائه اطلاعات لازم درباره برندهای مختلف، به شما در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشتی و یا سایر مدلها کمک کنیم.

در این بخش معیارهای انتخاب مقایسه انواع دستگاه حضور و غیاب و 9 مدل از بهترین دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی را به شما معرفی می‌کنیم، تا با آگاهی کافی نسبت با انتخاب بهترین مارک دستگاه ورود و خروج اقدام نمائید.

شماره تماس جهت دریافت سفارشات خرید شما :  09190273245

 

بهترین-دستگاه-حضور-و-غیاب

بهترین دستگاه حضور و غیاب کدام است؟

با توجه به تنوع سیستم‌های ثبت تردد، شاید در ابتدا انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب کمی پیچیده باشد. اما با توجه به اطلاعاتی  که در ادامه به شما ارائه می‌دهیم، می‌توانید برترین دستگاه ساعت زنی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

  • در حال حاضر برندهای خارجی زیادی در بازار وجود دارد که بهترین آنها عبارتند از : سوپریما، ویردی، زدکی تکو و …. از میان این برندها، محصولات سوپریما و ویردی از کیفیت بسیار مناسبی برخوردارند، اما قیمت بالایی نیز دارند. دستگاه های حضور و غیاب zkteco متنوع ترین سیستمهای ثبت ورود و خروج هستند که محدوده قیمتی متنوعی نیز دارند. این دستگاه‌ها علاوه بر کیفیت قابل قبول، قیمت بسیار مناسبی نیز دارند.
  • علاوه بر برندهای خارجی، شرکتهای داخلی نیز در حوزه تولید دستگاه حضور و غیاب فعالیت دارند که معتبرترین این شرکتها عبارتند از : دنیای پردازش، پالیز افزار، علم و صنعت، غدیر و … برای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یا اثر انگشتی، می‌توانید نیم نگاهی نیز به تولیدات داخلی داشته باشید که کیفیت و قیمت مناسبی دارند.
  • قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب، ابتدا مشخص کنید که از کدام فناوری می‌خواهید برای ثبت تردد استفاده نمائید: کارت، انگشت، چهره، کف دست و ….در حال حاضر سیستمهایی که از فناوری تشخیص چهره و اثر انگشت استفاده می‌کنند، جزو پرکاربردترین و بهترین دستگاه های حضور و غیاب هستند.
  • دستگاه ساعت زنی باید ظرفیت لازم برای معرفی و ثبت تردد پرسنل مجموعه شما را داشته باشد. بنابراین یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب، توجه به ظرفیت حافظه دستگاه است.
  • برای انتخاب برندهای برتر حضور غیاب به پورتهای ارتباطی نیز توجه داشته باشید. در حال حاضر دو پورت شبکه و usb پرکاربردترین درگاه ارتباطی هستند که بر روی دستگاه حضور و غیاب به کار می‌روند.

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه تشخیص چهره همواره جزو بهترین دستگاه های حضور و غیاب بوده است. فناوری شناسایی چهره یک راهکار بدون تماس و ساده برای احراز هویت است که در حال حاضر طرفداران بسیاری دارد. در ادامه 5 سیستم از بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره را به شما معرفی می‌کنیم. در ضمن می‌توانید به صفحه دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره در سایت ما مراجعه کرده و گزینه‌های بیشتری را مشاهده نمائید.

بهترین-دستگاه-حضور-و-غیاب-تشخیص-چهره

1. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره UFace302

دستگاه uface30، قطعاً می‌تواند یکی از انتخابهای شما در خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره باشد. این دستگاه با کارت، اثر انگشت و تشخیص چهره کار می‌کند، اما چون بیشتر استفاده از آن، شناسایی چهره است، در این بخش آمده است. ظرفیت حافظه این دستگاه عبارتست از : 3000 چهره، 4000 انگشت و 10,000 کارت. صفحه نمایش لمسی و رنگی 4.3 اینچی و پورتهای شبکه، Rs485 و wifi (اختیاری) از جمله مشخصات دیگر این دستگاه می‌باشد.

Uface302 تولید شرکت zkteco بوده و توسط شرکتهای متعددی در داخل کشور عرضه می‌شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب از جمله مزایای رقابتی این دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است.

2. دستگاه حضور و غیاب چهره UBio-X Face

UBio-X Face نیز می‌تواند یکی از گزینه‌ها در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره باشد. این سیستم محصول شرکت Virdi است و با فناوریهای شناسایی چهره و کارت بدون تماس کار می‌کند. دستگاه ubio-x face قابلیت تعریف 20,000 چهره و 500,000  کارت را دارد. یکی از ویژگیهای این سیستم، قابلیت شناسایی همزمان 4 نفر، حداکثر تا فاصله 3 متری  و در حال حرکت است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سیستم می‌تواند چهره را از پشت ماسک، نقاب و عینک طبی به خوبی تشخیص دهد.

3. دستگاه حضور و غیاب FaceStation F2

FaceStation F2 شاید از برخی جهات، بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره باشد.این سیستم ویژگیهای منحصر به فرد و مشخصات سخت‌افزاری عالی دارد و در بسیاری از شرایط جوی قابل استفاده است. از جمله در بسیاری از صنایع پتروشیمی، پالایشگاه‌ها و بسیاری از سازمان‌های دیگر از این سیستم استفاده می‌گردد. دستگاه حضور و غیاب FaceStation F2 محصولی از شرکت Suprema بوده در دو مدل کارتی-تشخیص چهره و کارتی-اثر انگشتی-تشخیص چهره ارائه شده است.  ظرفیت حافظه این دستگاه عبارتست از : 100,000  انگشت، 50,000  چهره و 5 میلیون رکورد.

4. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره FE-500

دستگاه حضور و غیاب FE-500 یک سیستم مبتنی بر تشخیص چهره و محصولی از شرکت تراست وان کره است. این سیستم از الگوریتم‌های جدید و مدرن شناسایی چهره استفاده می‌کند و در حال حاضر جزو برترین دستگاه های حضور و غیاب چهره مورد توجه قرار می‌گیرد. امکان معرفی 50,000 کاربر و ثبت 1 میلیون رکورد بر روی آن وجود دارد.

5. دستگاه SpeedFace V5L

محصولات شرکت zkteco همواره جزو بهترین دستگاه حضور و غیاب هستند. یکی از این سیستمها، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است که هم کیفیت بسیار مناسبی دارد و هم قیمت آن قابل قبول است. ظرفیت حافظه این سیستم برابر است با : 6 الی 10 هزار نمونه اثر انگشت، 6هزار چهره، 10هزار کارت و 200هزار رکورد.

در این بخش 5 مدل برای خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره به شما معرفی شد. در ادامه با 4 سیسستم در بخش بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی آشنا می‌شویم.

بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

اثر انگشت قدیمی‌ترین و پرکاربردترین فناوری بیومتریک است که بر روی سیستم‌های ورود و خروج مورد استفاده قرار می‌گیرد. اثر انگشت قیمت پائین‌تری نسبت به تشخیص چهره دارد و همواره مورد توجه افرادی است که به دنبال خرید دستگاه ارزان‌تر هستند.  در این بخش با 4 گزینه بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی آشنا می‌شویم.

بهترین-دستگاه-حضور-و-غیاب-اثر-انگشتی

1. دستگاه حضور و غیاب Ubio-X Slim

سیستم‌های حضور و غیاب شرکت ویردی همواره جزو بهترین دستگاه های حضور و غیاب بوده‌اند. از این رو دستگاه حضور و غیاب ubio-x slim می‌تواند یکی از مدل‌ها برای خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی باشد. این سیستم ظرفیت ذخیره‌سازی بسیار بالایی دارد (200,000 انگشت، 500,000 کارت، 50,000 عکس و 1 میلیون رکورد). این دستگاه دارای دوربین داخلی است و در بازه دمایی و رطوبتی مختلف کار می‌کند.

2. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی BioStation2

دستگاه حضور و غیاب انگشتی BioStation 2 محصولی از شرکت سوپریما است که با کارت و اثر انگشت کار می‌کند و همیشه جزو بهترین دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی به شمار رفته است. این دستگاه قابلیت تعریف 20هزار الی 00 هزار نمونه انگشت و ذخیره 3 میلیون رکورد را دارد.

3. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و تشخیص چهره UF100

اگر بخواهیم قیمت را در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب لحاظ کنیم، دستگاه UF100، قطعا یکی از انتخابها خواهد بود. این سیستم علاوه بر اثر انگشت با شناسایی چهره و کارت نیز کار می‌کند و علیرغم امکانات زیاد، قیمت بسیار مناسبی دارد. بنابراین اگر می‌خواهید بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و تشخیص چهره از لحاظ قیمت را انتخاب کنید، می‌توانید روی این سیستم نیز حساب کنید.

4. دستگاه حضور و غیاب F22

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی F22 جزو پرفروشترین سیستم‌های حضور و غیاب به شمار می‌رود. این دستگاه دارای کارتخوان نیز می‌باشد.

اگر دنبال سیستمهای بیشتر می‌گردید، روی لینک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی کلیک کنید.

چکیده: بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی کدام است؟

در این پست با 9 مدل از سیستم‌هایی که می‌توانید به عنوان بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یا بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی انتخاب کنید، به شما معرفی شد. فاکتورهای زیادی در انتخاب برترین دستگاه وجود دارد. اما چکیده گفتار این است : ” بهترین دستگاه حضور و غیاب، سیستمی است که مطابق با شرایط و سیاست‌های شرکت شما بوده و نیازهای شما را در بخش مدیریت ثبت و کنترل تردد پرسنل برآورده سازد.”

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا