حوادث

کشف بیش از 600000 تجهیزات بهداشتی در 24 ساعت گذشتهرئیس پلیس حفاظت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 600000 تجهیزات بهداشتی در سراسر کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش سی وی نت ، سردار محمدرضا مقیمی وی افزود: به دنبال طرحی برای تشدید مبارزه با حفظ و قاچاق کالاهای بهداشتی در کشور ، نظارت بر مبدا و مقصد محتوای بهداشت همچنان در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار دارد.

وی همچنین افزود: “كارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی اقدامات اطلاعاتی را انجام می دهند ، انبارها و مراكز تخلف را برای توزیع مواد بهداشتی شناسایی می كنند و پس از دریافت پروانه قضایی ، انبارهای مورد نظر را بازرسی می كنند.”

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا مشخص کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی از 122.677 نوع تجهیزات بهداشتی از جمله اتحادیه های صنفی ، مراکز توزیع و تجهیزات بهداشتی و انبار ، 512 ، 678 دستکش ، 1،4 نوع ماسک بازدید کردند. ، 67 هزار و 409 دستگاه ضد عفونی کننده و انواع تجهیزات پزشکی و همچنین 310 مرکز تهاجمی تجهیزات بهداشتی کشف شد.

وی با بیان اینکه تجهیزات بهداشتی کشف شده به وزارتخانه های بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی استان منتقل شده است ، افزود: 644 مظنون دستگیر و برای محاکمه قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شده اند.

در پایان ، مقیمی از حمایت عموم مردم در اجرای طرح تشدید مبارزه با جمع آوری منابع بهداشتی تقدیر و تشکر کرد و از آنها خواست تا در هر زمان موارد مشکوک را در شش مرکز فوریت های پلیسی گزارش دهند.

انتهای پیام


انتشارات سایت توسط استخراج اخبار روز، اقدام به انتشار خبر می نماید، لذا مسوولیت نوشته های سایت بر عهده منابع اصلی بوده و سامانه آنلاین سی وی نت هیچ مسوولیتی در قبال تمامی محتوای منتشر شده در سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا