سلامت و تندرستی

ابراز نگرانی نماینده چابهار نسبت به تشدید کرونا و کُندی واکسیناسیون

قانونگذار چابهار در مورد افزایش بیماری کرونا قلب در سیستان و بلوچستان ابراز نگرانی کرد.

معین الدین سعیدی در مصاحبه ای با سی وی نت ، از شیوع بیماری کرونا قلب در مناطق سیستان و بلوچستان ابراز نگرانی کرد و گفت: متأسفانه در موج چهارم در جنوب کشور به ویژه در سیستان و بلوچستان. ”این منطقه دارای قدرتمندترین زیرساخت های بهداشتی است. منطقه ای در ساحل مکران ، یعنی شهرهای چابهار ، کنارک ، نیکشهر و قصرقند ، منطقه پرواز ندارد.

نماینده چابهار در مجلس یازدهم ادامه داد: متأسفانه این موضوع باعث نگرانی مردم شده است. عید نوروز تعطیل نبوده و از آن زمان شیب تندی را از دست داده ایم. اگر بخواهم از این فرار بگریزم ، آنها از بیماران مراقبت می کنند و شدت این بیماری را کاهش می دهند. مقامات به جای پاسخ به نقاط ضعف خود اظهارات زیادی می کنند.

یکی از اعضای کمیته کشاورزی در مجلس با اشاره به تعداد کشته ها و بیماری ها در سیستان و بلوچستان گفت: واقعیت این است که وضعیت واکسیناسیون هیچ ارتباطی با شدت این بیماری ندارد. بسیاری از کشورها واکسیناسیون دوم را متوقف کرده اند ، اما ما هنوز با واکسن همسو هستیم. از رفتار مسئولان وزارت بهداشت متاسفیم. من این مقاصد را نمی خوانم و این داستان را ایده بدی نمی دانم. نکته این است که مقامات دولتی به جای پاسخگویی صحبت می کنند.

سرانجام ، در مورد درخواست خود از مقامات برای رسیدگی به مشکلات عصبی سیستان و بلوچستان ، گفت: من از مقامات دولتی می خواهم که سیاست های بهداشتی را تقویت کنند و آن را به طور م implementثر اجرا کنند ، برنامه ایمن سازی را تسریع کنند. با عجله و آماده سازی بیمارستان در منطقه . تصمیم آنها بالا است

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا