اقتصادیکسب و کار ایرانی

مزایای طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت برای بیزینس ها

مزایای طراحی سایت برای کسب و کار‌ها

این روزها داشتن یک سایت حرفه‌ای و انجام سئو سایت برای هر کسب و کاری از ضروریات محسوب می‌شود؛ زیرا اکثر افراد حتی برای رفع کردن کوچک‌ترین نیازها به سراغ فضای آنلاین می‌روند؛ از طرفی رقبای شما با توجه به طیف گسترده مشتریان، در این فضا فعالیت دارند؛ پس برای اینکه مشتریان بیشتری را از دست ندهید بهتر است هر چه زودتر برای داشتن یک سایت حرفه‌ای اقدام کنید.

به طور کلی از آنجایی که فضای مجازی کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است، شروع کسب و کار اینترنتی و ورود به حوزه دیجیتال امری ضروری است و این امر موجب رونق بخشی به کسب و کار اینترنتی  افراد می‌شود. همچنین با پیشرفت‌هایی که در زمینه تبلیغات و فضای آنلاین برای کسب و کارها ایجاد شده است، نداشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان به ضررتان است و بسیاری از فرصت‌های بکر را از شما دریغ می‌کند و عملا باید آن کسب و کار را بی‌هویت بدانید. طراحی وب سایت مناسب به کسب و کار شما ماندگاری کسب و کارتان را تضمین می‌کند. شما می‌توانید برای درست کردن سایت مناسب کسب و کارتان همراه سایت ساز فناوری اطلاعات سپهر باشید.

چرا طراحی سایت برای کسب و کارها مفید است؟

صاحبان کسب و کار باید کاملا متناسب به کسب و کارشان سایتی را راه‌اندازی کنند؛ از این جهت که زمانی که شما سایت را کاملا متناسب با کسب و کارتان طراحی کرده باشید عمق کسب و کارتان را به مخاطبانتان نشان می‌دهید تا مخاطبی که برای اولین بار به سایت شما وارد می‌شود متوجه شود که این سایت ارائه دهنده چه محصول و یا چه خدماتی است. در زمینه طراحی متناسب کسب و کار سایت ساز فناوری اطلاعات سپهر، طراحی‌های ویژه و خاصی را برای شما انجام می‌دهد.

فواید طراحی سایت برای کسب و کارها

همزمان با ساخت اپلیکیشن موبایل؛ داشتن سایت دارای مزیت‌هایی است که دانستن آن شما را ترغیب می‌کند تا به فکر راه‌اندازی وب سایت برای کسب و کارتان باشید و بتوانید در حرفه خود پیشرفت کنید و کسب و کارتان را رونق دهید و در دنیا تجارت و دیجیتال جایگاه مناسبی را برای خود پیدا کنید. حتی اگر خودتان به تنهایی کار می‌کنید، می‌توانید طراحی سایت شخصی انجام دهید و خودتان را به مخاطبان حوزه‌تان بشناسانید. در واقع داشتن یک سایت حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا هر روز نسبت به دیروز پیشرفت کنید، درآمد بیشتری کسب کنید، دایره مشتریان خود را گسترش دهید، خدمات رسانی گسترده‌تری داشته باشید و در حوزه برندسازی موفق‌ترعمل کنید.

قبل از اینکه راجع به مزایای طراحی سایت صحبت کنیم بهتر است بگوییم چرا دسترسی به فضای آنلاین مهم است؟

مشتریان بالقوه زمانی که قصد خرید دارند به موتورهای جستجویی مانند گوگل، یاهو یا بینگ مراجعه می‌کنند. این سه موتور جستجو به ترتیب بیش از 90٪ از کل جستجوها را تشکیل می‌دهند و گوگل با تقریباً 6 مورد از هر 10 جست و جو، به مراتب بزرگ‌ترین بستر است.

از دیگر مزایای طراحی سایت حرفه‌ای برای کسب و کارها این است که همیشه تعداد زیادی از مشتریان وجود دارند که حتی اگر به دنبال خرید نباشند، کسب و کار شما را به عنوان یک گزینه در نظر می‌گیرند تا در هنگام نیاز به شما مراجعه کنند.

مهم‌ترین مزیت یک وب سایت حرفه‌ای این است که وقتی روی آن سرمایه گذاری می‌کنید، یک روش تبلیغاتی ماندگار دارید که همیشه در دسترس است، در حالیکه هیچ روش تبلیغاتی دیگری وجود ندارد که فقط یک بار هزینه آن را پرداخت کنید و همیشه برایتان کارایی داشته باشد.

همگام شدن با رقبا

از آنجایی که امروزه کوچک‌ترین کسب و کارها نیز در این فضا فعالیت دارند اگر شما از این بستر غافل شده‌اید جدا از اینکه حجم زیادی از مشتریان را از دست دادید از بازار رقابتی و رقبا نیز جا مانده‌اید. در دورانی که شما به دنبال مشتری هستید تا محصولات و خدمات خود را عرضه کنید رقبایتان در فضای آنلاین با کم‌ترین هزینه و تلاش فروشگاه اینترنتی خودشان را راه انداخته‌اند و بازار هدف گسترده‌ای را تحت نظر دارند. شما هم همین حالا می‌توانید در چند دقیقه یک فروشگاه اینترنتی با امکانات کامل داشته باشید؛ برای ساخت فروشگاه اینترنتی کلیک کنید.

ایجاد هویتی ثابت و پایدار

طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت و فعالیت در فضای آنلاین به کسب و کار شما هویت می‌بخشد. اینکه افراد بتوانند از طریق بستر آنلاین با شما ارتباط برقرار کنند، از خدمات شما استفاده کنند و محصولات شما را خریداری کنند یکی از بزرگ‌ترین مزایایی است که هر کسب و کاری می‌تواند از آن بهره‌مند شود.

اینکه در بین صدها کسب و کار برند شما به واسطه فعالیت در فضای آنلاین بدرخشد می‌تواند به تبلیغات و شهرت شما کمک می‌کند. از طرفی با داشتن یک هویت ثابت افراد بیشتر راغب می‌شوند تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

خدمت‌رسانی گسترده

با طراحی یک وب سایت حرفه‌ای و فعالیت در دنیای آنلاین طیف وسیعی از افراد شما و کسب و کارتان را تحت نظر دارند. در صورتی که بتوانید اطمینان و اعتماد مشتریان خود را جلب کنید به راحتی شاهد خواهید بود که مشتریان‌تان از شهرهای دور و نزدیک به صورت جزئی و کلی محصولات و خدمات شما را استفاده کنند و این به معنی کسب درآمد بیشتر و تبلیغی گسترده‌تر است.

به حداقل رساندن هزینه

داشتن کسب و کار فیزیکی و سنتی هزینه‌هایی مانند دکور، هزینه خرید، اجاره دفتر و… را به دنبال دارد که راه‌اندازی سایت تمامی این هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. حتی می‌توانید بدون داشتن دفتر، خدمات و محصولات خود را ارائه دهید. هزینه اجرا و نگهداری یک سایت به مراتب کمتر از بازاریابی و تبلیغات سنتی است و باعث می‌شود که صاحب کسب و کار تمام تمرکز خود را بر روی رشد بگذارد.قیمت طراحی سایت متفاوت و متناسب با قالب‌ سایت انتخابی شما متغیر است که فناوری اطلاعات سپهر با قیمت مناسب شما را همراهی می‌کند تا به نتیجه دلخواه برسید. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت فناوری اطلاعات سپهر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دسترسی آسان

این روزها همه افراد به دنبال راهی هستند که کارهای خود را به سریع‌ترین و راحت‌ترین روش انجام دهند. زمانی که سایتی برای کسب و کار طراحی شود به راحتی در هر زمان و مکانی به صورت 24 ساعته مخاطبان می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند و این امر یکی دیگر از مزیت‌های در دسترس بودن سایت است. داشتن سایت تنها به موقعیت جغرافیایی مخاطب محدود نمی‌شود و افراد می‌توانند در هر مکانی که باشند از طریق سایت از محصولات و یا خدمات شما استفاده کنند و به علت قوانین امنیتی سایت‌ها، اعتماد مردم به خرید آنلاین نیز افزایش پیدا کرده است.

بازاریابی گسترده

اگر کسب و کاری سایت نداشته باشد تبلیغات و بازاریابی آن‌ها محدود به موقعیت جغرافیای آن کسب و کار می‌شود؛ اما افراد برای حرفه خود از طراحی سایت استفاده کنند این بازاریابی از نظر جغرافیایی نامحدود می‌شود و از طرفی مقرون به صرفه نیز است.

افزایش اعتبار

داشتن سایت برای کسب و کار امری واجب و ضروری است؛ از این جهت که اعتبار کسب و کار را افزایش می‌دهد و به کسب و کار شما هویت می‌دهد. همچنین سایت شما می‌تواند تبدیل به نامی تجاری برای کسب و کار شما شود، برندینگ شما را تضمین می‌کند و می‌توانید از این طریق درآمد بیشتری را کسب و مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

به روز بودن

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها به روز بودن است. با طراحی سایت، زمانی که شما کسب و کارتان را به روز می‌کنید و اطلاعات جدیدی را به آن اضافه می‌کنید دیگر نیاز به بیلبوردها ندارید و به راحتی می‌توانید این به روزرسانی را در سایت اعمال کنید و مخاطبان خود را از آخرین به روزرسانی‌ها مطلع کنید.

همیشگی بودن

از نظر زمانی صاحبان کسب و کار هر تلاشی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار خود انجام دهند، محدود است؛ اما وب سایت همواره وجود دارد و هر تبلیغاتی که در این سایت انجام شود ماندگار است و همین مزیت موثرترین و مهم‌ترین دلیل برای داشتن وب سایت است که باید صاحبان کسب و کار آن را راه اندازی کنند.

نقش وب سایت در کسب و کارها

داشتن یک سایت متناسب با کسب و کارتان کمترین کاری است که می‌توانید برای پیشرفت و شناخته شدن حرفه‌ خود انجام دهید. داشتن قالب و طراحی‌هایی که در حین سادگی مناسب و مربوط به کسب کار باشد، مهم‌ترین قسمت طراحی سایت محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که داشتن محتوای خوب مخاطب را در سایت نگه می‌دارد و همین امر کمک می‌کند فروش و درآمد شما افزایش پیدا کند. از طرفی سایت باید برای مخاطب ساده باشد تا بتواند به راحتی محصول و یا خدمات مورد نیاز خود را در کم‌ترین زمان دریافت کند و همچنین سرعت لود صفحه‌ها نیز باید بالا باشد.

اگر با تمام این مزیت‌ها به این نتیجه رسیدید که برای کسب و کارتان نیاز به سایت دارید و اطلاعاتی از طراحی سایت ندارید فناوری اطلاعات سپهر شما را همراهی می‌کند.

فناوری اطلاعات سپهر با سال‌ها تجربه به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان، بهترین و با کیفیت‌ترین سایت را طراحی کنید و به واسطه فعالیت در این حوزه هر آنچه تا کنون با زحمت بسیار بدست می‌آوردید را هم اکنون با چند کلیک ساده بدست آورید.

۸ مزیت طراحی وب سایت برای کسب‌وکارها

ورود به تجارت الکترونیک یک اقدام ضروری برای اکثر کسب‌و‌کارها محسوب می‌شود. تمام مشتریان شما به نوعی در فضای آنلاین حضور مستمر دارند. پس شما نیز برای آغاز برندینگ باید خود را در فضای آنلاین معرفی کنید.در این مقاله، ما برخی از مزایای طراحی وب سایت برای کسب­‌وکار شما را مورد بحث قرار خواهیم داد.

در عصر حاضر، اگر برای کسب­ وکار شما هیچ وب‌سایتی وجود ندارد آن را بدون هویت بدانید. اهمیت حضور در دنیای دیجیتال نیازی به توضیحات و مقالات طولانی ندارد. همه می­دانند که بازاریابی دیجیتال برای هرکسب­‌وکاری بسیار مهم است و درآمد را افزایش می‌­دهد.

یکی از راههای حضور شما در دنیای دیجیتال وب­ سایت شرکت شماست. یک وب­سایت دامنه‌ه­ای با تعدادی از صفحات حاوی محتوای سایت شماست. برخی از شرکت­ها تنها از طریق وب­سایتشان کسب­‌وکار می­کنند .

برخی از مزایای طراحی وب سایت برای کسب­‌وکار شما :

۱.کاهش هزینه

بهترین راه برای رشد کسب‌وکار شما این است که هزینه­ ها را کاهش دهید و تنها به سمت رشد تمرکز کنید. کاهش هزینه یک مزیت طراحی سایت برای کسب­‌وکارها می توان در نظر گرفت. وب­سایت بهترین روش کاهش هزینه ­های کسب­‌وکار است. هزینه نگهداری و اجرای یک وب سایت صرفا چند میلیون است. بازاریابی مناسب وب سایت شما باعث رشد مداوم و بیشتر کسب ­وکار شما می­شود. اگر وب سایت شما به درستی طراحی شده و توسعه یافته باشد، تبدیل بازدید کننده به مشتری را تضمین می­کند .

۲.سهولت دسترسی

زندگی این روزها بسیار پرمشغله است و افراد به دنبال راه­های آسان و راحت در حوزه‌­های مختلف زندگی خود هستند. به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین، راحت ترین روش خرید اقلام است. امروزه با توجه به قوانین و مقررات امنیتی که وجود دارد، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی افزایش یافته است. این امر می­تواند موجب افزایش درآمد کسب­‌وکار شما شود.

۳.قابلیت دسترسی

حتی اگر کسب­‌وکار شما دارای یک دفتر بزرگ در معروف ترین مکان باشد موفقیت را تضمین نمی‌­کند، زیرا این مکان فقط برای تعداد کمی از افراد قابل دسترسی است. اما فضای آنلاین در دسترس همه جهان است. با استفاده از شرکت­های حمل و نقل حاضر شما می­توانید به راحتی در عرض چند روز محصولی را از یک کشور به کشور دیگر تحویل دهید. بنابراین وب­سایت دسترسی به کسب­‌وکار شما را افزایش می­دهد.

۴.بازاریابی گسترده‌تر و ساده تر

بازاریابی برای وب­ سایت شما ساده­ تر و مقرون به صرفه تر از انجام هر نوع بازاریابی معمول دیگر می­ باشد. شما می­‌توانید برای تبلیغ وب سایت خود از بحث سئو سایت بهره ببرید که بسیار موثر است و امکان سنجش آن وجود دارد. همچنین شما می­‌توانید از طریق سئو نتایج نهایی را بررسی کنید و سپس کمپین را برای نتایج بهتر بهینه سازی کنید. خواهید دید مزیت طراحی سایت برای وب سایت ها در بازاریابی آنلاین بسیار پررنگ تر از بقیه موارد خواهد بود. به این دلیل که تمام مزایای دیگر را پوشش خواهدداد.

۵.افزایش اعتبار کسب و کار

امروز وب­سایت اعتبار کسب­‌وکار شما را افزایش می­دهد. وجود وب­سایت همچنین می­‌تواند آگاهی از نام تجاری یا برندینگ شما را افزایش دهد و یا حتی نقش نام تجاری را برای سایت شما بازی کند. از این رو، شما باید یک وب­سایت برای کسب­‌وکار خود داشته باشید تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید. یک مسئله مهم دیگر،  طراحی وب برای حوزه های مختلف اعم از طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، خبری،.. وجود دارد که اگر به این نکته توجه شود، مخاطبان زمانی وارد وب سایت شما می‌شوند باید هویتی از کسب­‌وکارتان را ببینند، نه چیزی که اصلا وجود ندارد. به طور کلی سایت خود را به صرف اینکه یک وب سایتی دارید راه اندازی نکنید.

۶.بروز بودن اطلاعات

اگر می­خواهید مشتریان خود را از پیشنهادات یا فروش­ های ویژه خود مطلع کنید، باید از ابزارهای محیطی مثل تابلوها، بیلبوردها و یا … استفاده کنید. اما در مورد وب سایت­ها شما می­توانید آن را در زمان واقعی به روز کرده و پیشنهادات خود را را در هر زمان که بخواهید به مشتریانتان نشان دهید. از این طریق می­توانید دسترسی مشتریان به اطلاعات و در نهایت فروش را افزایش دهید.

۷.ارائه خدمات بهتر

اگر شما محصولی را می­فروشید و می­خواهید مزایای محصول را به مشتری بگویید، می­توانید مقالات مربوط به آن را در وب سایت خود آپلود کرده و خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه دهید. این امر باعث افزایش آگاهی مشتریان در مورد محصول و اهمیت آن خواهد شد. شما همچنین می­توانید یک بخش پرسش و پاسخ برای ارائه توضیحات لازم به مشتریان داشته باشید.

۸.مزایای مادام العمر

وب سایت برای شما نتایج مادام العمری را خواهد داشت. این بدان معنی است که شما برای تبلیغات خارجی متناسب با هزینه­ای که می­پردازید، مدت زمان محدودی را در اختیار دارید . اما وب سایت شما همواره وجود دارد و مزایای مادام العمری را برای شما خواهد داشت.

علاوه بر تمام مزیت های بالا برای داشتن یک وب سایت شما می توانید برای بهبود و ارتقا سایت خودتان از یکسری تکنیک های طراحی وب سایت استفاده کنید تا از این طریق به اهداف خود در دنیای آنلاین دست پیدا کنید.

دکمه بازگشت به بالا