اقتصادیکسب و کار ایرانی

10 نکته مهم برای ایمن ماندن در هتل

از آنجایی که به نظر می رسد همه گیری 19 COVID- در آینده نزدیک پایان نخواهد یافت، همه ما باید خود را با شرایط عادی جدید وفق دهیم. ما نمی توانیم ریسک را به صفر برسانیم، اما حداقل هر کار کوچکی را برای به حداقل رساندن آن انجام دهیم. بنابراین، اگر شما نیز تصمیم به فرار و اقامت در هتل گرفته اید، مطمئن شوید که تمام اقدامات احتیاطی را رعایت کرده اید. برای راحتی، ما 10 نکته ایمنی را برای سفر شما فهرست کرده ایم. به خواندن ادامه دهید… بهترین دفتر مهاجرتی

  1. به دنبال یک مقصد امن بروید

مهمترین نکته برای سفر ایمن این است که مقصد خود را عاقلانه انتخاب کنید و از هر مکانی که تعداد موارد بیشتری دارد اجتناب کنید. اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد زیرا در یک هتل مردم از گوشه و کنار کشور می آیند، اما تصمیم گیری آگاهانه همیشه بهتر است.

  1. تحقیق در مورد اقدامات ایمنی هتل

پیشنهاد می شود قبل از رزرو هتل، اقدامات ایمنی را که برای محافظت از مهمانان انجام می دهند بررسی کنید. اینکه آیا کارکنان به توصیه‌های WHO مانند پوشیدن ماسک و تهیه ضدعفونی‌کننده دست در مناطق مشترک پایبند هستند یا خیر. علامت‌گذاری طبقه، تابلوهایی که به مهمانان درباره COVID-19 آموزش می‌دهند، ضدعفونی مکرر مکان‌های عمومی و ورود و خروج بدون تماس از دیگر اقدامات مهمی هستند که هتل‌ها باید رعایت کنند. اگر هتل در مورد سیاست های خود شفاف باشد و همین موضوع را در وب سایت خود اعلام کرده باشد، مطمئناً نشانه خوبی است. اگر هنوز شک دارید، با هتل تماس بگیرید و مستقیم بپرسید.

  1. برنامه های هتل را برای مهمانانی که در طول اقامت بیمار می شوند بررسی کنید

خدای ناکرده، اما اگر بعد از ورود ناگهانی احساس خوبی نداشتید، آیا هتل پروتکلی برای شما دارد؟ آیا آنها مرکز مراقبتی دارند یا می توانند شما را به نزدیکترین مرکز پزشکی ببرند؟ اگر بله، پس برند هتل مطمئنا قابل اعتماد است.

  1. فاصله اجتماعی را رعایت کنید و همیشه ماسک بزنید

اطمینان حاصل کنید که به تمام پروتکل های ایمنی 19 COVID- پیشنهاد شده توسط WHO از جمله پوشیدن ماسک، اجتناب از دست زدن به سطوح، شستن مرتب دست ها و حفظ فاصله حداقل شش فوتی پایبند هستید. به یاد داشته باشید که ما هنوز در میان یک بیماری همه گیر هستیم که هیچ واکسنی برای آن وجود ندارد.

  1. ورود به اتاقی که چند روزی است خالی بوده است

طبق هشدارهای سازمان جهانی بهداشت، ویروس کرونا می تواند تا ۷۲ ساعت روی سطوح مختلف از جمله فلز و پلاستیک زنده بماند. این به این معنی است که اگر اتاقی را بگیرید که مهمان قبلی درست قبل از شما گذاشته است، خطر بسیار بیشتری وجود دارد. برای ایمن بودن از متاسف بودن، اتاقی را بخواهید که سه روز است اشغال نشده باشد.

  1. اتاقتان را خودتان تمیز کنید

اگرچه هتل‌ها باید اتاق‌های بین مهمان‌ها را به ‌درستی ضدعفونی کنند، اما دو برابر کردن آن تنها به ایمنی شما می‌افزاید. پس خودتان به تمیز کردن سریع بروید، مخصوصاً در نقاط حساس مانند دستگیره‌های در، کنترل تلویزیون و AC، کلیدهای روشنایی و هر سطح صافی مانند میز کار یا میزهای کناری. برای محافظت بیشتر، ملحفه و حوله خود را همراه داشته باشید.

  1. پنجره اتاق را برای تهویه باز نگه دارید

در اعتراف اخیر، WHO به گسترش ویروس از طریق هوا در داخل خانه اشاره کرد. این آژانس سازمان ملل اعلام کرد، این احتمال وجود دارد که ویروس کرونا در هوا در فضاهای دارای تهویه ناکافی در مدت طولانی با افراد آلوده گسترش یابد. به مهمانان توصیه می شود که به دنبال اتاقی با تهویه مناسب باشند و پنجره ها را باز نگه دارند تا هوای تازه وارد شود زیرا خطر انتقال از طریق هوا در فضاهای داخلی بیشتر است.

  1. خانه داری را در اتاق خود رد کنید تا تماس را به حداقل برسانید

بدون شک، کارکنان خانه داری باید همه اقدامات احتیاطی را انجام دهند، اما همیشه خطر کمی وجود دارد که استفاده نادرست ماسک به همراه دارد. خوب، احتیاط بیش از حد ضرری ندارد، بنابراین، به طور کلی از خانه داری صرف نظر کنید. شما همیشه می توانید درخواست کنید که هر چیزی که نیاز دارید بیرون از درب خانه شما نگهداری شود.

  1. غذاخوری در اتاق را انتخاب کنید

غذاخوری در اتاق شما یک مزیت دوگانه دارد. اولا، راحت تر و آرامش بخش تر است. ثانیا، ارتباط شما با دیگران را محدود می کند زیرا نمی توانید با ماسک بخورید یا بنوشید. برای ایمنی بیشتر، همیشه می توانید برای تحویل بدون تماس درخواست دهید.

  1. از امکانات معمول هتل خودداری کنید

اگرچه ممکن است هتل تمام امکانات خود را باز کرده باشد، اما توصیه می شود از آنها استفاده نکنید. امکانات مشترک هتل مانند باشگاه بدنسازی و اسپا می تواند مشکلات جدی ایجاد کند زیرا استفاده از ماسک در چنین مکان هایی ممکن است بسیار چالش برانگیز باشد. و حتی اگر شما این کار را انجام دهید و دیگران در حین ورزش این کار را انجام ندهند، ترشحات تنفسی آنها می تواند مسافت های بیشتری را طی کند. در مورد اسپا، خطر ممکن است کمی کمتر باشد، اما از آنجایی که شامل تعامل فیزیکی است، توصیه می کنیم از آن اجتناب کنید. بهترین هتل های تهران

دکمه بازگشت به بالا