حوادث

میرلوحی: تعیین اولویت‌های شورای شهر پنجم از سوی مردم انجام شد

یکی از اعضای شورای شهر تهران زنان را به مبارزات سخت انتخاب کرد و به لیست جمهوری رای دهند.

بر اساس سی وی نت ، محمود میرلوحی ، کاندیدای ریاست جمهوری در چندین انتخابات مهم جیحون ، گفت: حزب حاکم تهران در شماره پنجم در مورد بحران کرونا ، محدودیت های تجاری ، تورم و محدودیت های مختلف این جامعه را کارآمد و کارآمد می کند ، برای مدیریت و کار ، صادق باشید و حمایت کنید نیازهای امروز و فردای جامعه. به همین ترتیب ، وقتی مردم دیدند كه در این زمان كار تعطیل نیست ، ایستگاه به سرعت در حال ساخت بود و حتی سالها بعد ، اتوبوس های جدید در جاده ها آمدند.

وی ادامه داد: زمانی که امکان خرید خودرو از چین و سوئیس وجود نداشت ، ما سعی در ساخت قطار ملی داشتیم و به این هدف دست یافتیم و امروز قطار ملی داریم. ما سعی کرده ایم منطقه بین شمال و جنوب تهران را کاهش دهیم ، اما در مورد برنامه های محلی و بودجه کافی برای این برنامه ها بحث کرده ایم. ما کار شهید رستگار ، شهید بروجردی را به اتمام رسانده ایم و بسیاری از پروژه های دیگر به حالت تعلیق درآمده است.

میرلوحی از پاکیزگی و رعایت هشدارهای مالی به عنوان مشخصه شورای شهر پنجم صحبت کرد و گفت: مردم در مورد مهمترین اولویت های شورای شهر پنجم تصمیم گیری کردند. در این قانون آمده است که اعضای شورای شهر ماهی دو جلسه برگزار می کنند ، اما اعضای شورای شهر تهران تمام وقت برای شهر تهران و مردم کار می کنند.

الهام فخاری ، یکی از اعضای شورای شهر تهران ، تلاش های زیادی برای گلخانه انجام داده است و می گوید: “در نتیجه این تلاش ها ، کسی زندگی او را در زمستان به خطر نیندازد. در واشنگتن ، مشکل کرونا از مدرسه آسایشگاه شروع شد ، اما در تهران ، مشکلی برای خانه خانوادگی ما نبود و هیچ انفجاری رخ نداد.

یک فعال سیاسی طرفدار سیاسی در گفتگو با تهران گفت: “اگر نمی خواهید این میدان تخریب شود ، اگر می خواهید مردم به شهر برگردند و در آن زندگی کنند ، اگر شما نمی خواهید آسمان شکل بگیرد و شهر برای فروش نیست ، به لیست جمهوری رای دهید.

وی همچنین از زنان خواست که انتخابات خود را جدی بگیرند و گفت: “لیست جمهوری خواهان فقط لیستی از تعداد این دختران و دختران است که همه سفید هستند.” انشاالله این افراد به کسانی که می خواهند با حسن نیت خدمت کنند رای می دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا