اقتصادیکسب و کار ایرانی

طراحي داخلي دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک

دکوراسیون مغازه سرامیک فروشی

به منظور ایجاد یک تجربه متفاوت در  طراحی نمای مغازه کاشی و سرامیک می توان به مراجعه کنندگان این امکان را داد که با محصولات تولیدی موجود در فروشگاه تعامل داشته و به تبادل اطلاعات با کارشناسان حاضر در فروشگاه بپردازند، که این امر موجب ایجاد فضاهای منحصر به فردی خواهد شد. لازم است که دکورها و استندهای موجود در دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک به گونه ای طراحی شوند که مشتریان به سهولت آن ها را بیرون کشیده و نمونه های موجود را مشاهده و بررسی نمایند. کادر فروش ایران سرام به عنوان همراه شما در تهیه انواع کاشی و سرامیک، اطلاعات مورد نیاز درباره برند های مختلف کاشی و سرامیک از جمله کاشی نایین، ، مهسرام، کاشی تبریز و … را در اختیار شما قرار می دهند.

طراحی ویترین طلا فروشی: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک با الهام گیری مفهومی از اثر یک هنرمند صاحب نام نیز نمونه ای دیگر از اقدامات موثر در موفقیت دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک می باشد. می توان کاشی ها و سرامیک های موجود در فروشگاه را بر روی یکی از دیوارها، به گونه ای کنار هم قرار داد که یادآور اثری هنری باشد و بدین ترتیب لوکس بودن را به فضای فروشگاه هدیه دهند. ایجاد فضایی در گالری کاشی و سرامیک که به مشتریان این امکان را می دهد که نمونه های گوناگون طرح مورد نظر و نیز اطلاعات کاملی در رابطه با آن را بر روی یک صفحه نمایش ببینند، یکی دیگر از عوامل موفقیت دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک می باشد. محصولات گوناگونی در ایران سرام عرضه شده است که شما عزیزان می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام به سفارش این محصولات نمایید.

نمای داخلی مغازه کاشی سرامیک 

طراحی داخلی صرافی: یکی از راه هایی که موجب موفقیت در افزایش جذابیت دکوراسیون داخلی مغازه با استفاده از کاشی و سرامیک می گردد، طراحی نور پردازی بر روی محصولات موجود در فروشگاه از جمله انواع کاشی استخری، ، کاشی دیوار و سرامیک کف و …. است که زمینه برجسته شدن آن ها را فراهم می کند. اگر در کنار این نور پردازی آهنگی موزون و ملایم نیز پخش شود، بی شک موفق تر خواهید بود. استفاده از چراغ های گرد و بزرگی که به سبک صنعتی بر فراز میزها قرار می گیرد، می تواند روشی مناسب و جذاب به منظور مشخص کردن مناطق کاری باشد. در صورتی که نیازمند تاکیدی بیشتر بر گروهی از محصولاتتان هستید، نوری منحصر به فرد و متفاوت را بر آن ها بتابانید تا بدین ترتیب ضمن جلب توجه مشتریان به آن محصول، فضایی گرم و صمیمی در فروشگاه خود ایجاد کنید!

 دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک امری دارای اهمیت است که به منظور موفقیت در طراحی نیازمند حضور و نظر متخصصان این حوزه می باشد. سعی کنید با استفاده از یک طراحی مناسب و در عین حال بهینه، دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک خود را به دکوراسیونی لوکس، ایده آل و عام پسند تبدیل کرده و بدین ترتیب ضمن بالا بردن فروش و کسب رضایت مشتریان، در زمینه کاری خود بدرخشید. استفاده از تم های رنگی، فضاسازی و نیز به کارگیری عناصری که با کسب و کار شما ارتباط خاصی دارند، تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک شما خواهند داشت. اگر چه وجود برخی از این عناصر ضروری و غیر قابل چشم پوشی می باشد، اما برخی دیگر با توجه به سلیقه خودتان و نیز در نظر گرفتن سلایق و علایق گوناگون مشتریانتان می توانید به فضای فروشگاه اضافه کنید.
بی شک همه ما می دانیم که آن چه مشتری را ترغیب می کند تا به فروشگاه شما مراجعه کند، چیزی است که از بیرون مغازه می بیند. بنابراین علاوه بر اهمیت دادن به طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کاشی و سرامیک، به دکوراسیون خارجی نیز توجه کنید. بدین ترتیب 50 درصد مسیر موفقیت را طی کرده اید. سعی کنید المان ها و مواردی را که می دانید لوکس تر است و بیشتر جلب توجه می کند، در ویترین مغازه خود قرار داده و میان ذهن خود و مخاطبتان پلی برای ارتباط بر قرار سازید. در پایان فراموش نکنید که یکی از مواردی که باعث می شود مغازه شما به عنوان پاسخ به سوال ؟ مطرح شود این است که دکور مغازه و یا رنگ و لعاب سایت شما جذاب و دسترسی به آن آسان باشد

 نکاتی درباره طراحی داخلی فروشگاه کاشی و سرامیک

اگر یک فروشگاه کاشی و سرامیک  دارید، طراحی داخلی فروشگاه شما مورد توجه بسیاری از افراد خواهد بود. این نکته برای دیگر متریال های ساختمانی نیز از اهمیت ویژه برخوردار است. دکوراسیون داخلی فروشگاه متریال ساختمانی برای کسانی که در این حوزه فعالیت دارند مانند معماران و طراحان داخلی اهمیت دارد. همچنین کسانی که تصمیم به یک بازسازی برای فضای مسکونی و تجاری خود دارند، باعث جلب افراد خواهد شد. در نتیجه برای دکوراسیون چنین فروشگاهی نکاتی را در متن زیر بیان می کنیم. با توجه به این نکات می توانید با کمک طراح ایده های زیبایی را برای فروشگاه خود پیاده کنید.

دکوراسیون داخلی فروشگاه کاشی

نکته ای که در طراحی داخلی فروشگاه کاشی و سرامیک اهمیت دارد، طراحی پس زمینه نمایش متریال ها می باشد. به علت رنگ ها و بافت های مختلف کاشی و سرامیک برای پس زمینه از رنگ های خنثی استفاده نمایید. همچنین تا جای ممکن پس زمینه را خلوت و طراحی کنید. این کار از شلوغ جلوه دادن فروشگاه شما جلوگیری خواهد کرد.

دکوراسیون داخلی فروشگاه متریال ساختمانی استفاده از رنگ خنثی برای نمایش متریال ساختمانی استفاده از پس زمینه مینیمال برای نمایش متریال ساختمانی

همچنین برای نمایش کاشی و سرامیک های خاص می توانید از المانهای معماری استفاده نمایید. در تصاویر زیر ایده هایی برای نمایش متریال های خاص را مشاهده می کنید.

المان معماری در دکوراسیون فروشگاه کاشی و سرامیک طراحی فروشگاه متریال ساختمانی ایده استفاده از قاب عکس در طراحی داخلی فروشگاه کاشی و سرامیک

 متریال های طبیعی مانند دیوار سبز نیز برای زنده کردن فضای خشک و بی روح متریالهای ساختمانی مناسب می باشد.

استفاده از دیوار سبز در دکوراسیون فروشگاه

اگر فضای فروشگاه شما بزرگ است می توانید برای نمایش متریال در گوشه ای از فروشگاه، آن متریال را با دیزاینی کوچک اجرا کنید. برای مثال با گذاشتن روشویی و یا وان در قسمتی از فروشگاه با متریال استفاده شده از اجناس فروشگاه در اطراف آن، برای افراد بسیار جذاب خواهد بود.

طراحی داخلی فروشگاه بزرگ کاشی و سرامیک شوروم سبک صنعتی کاشی و سرامیک

نورپردازی در دکوراسیون فروشگاه کاشی و سرامیک

نورپردازی در دکوراسیون داخلی تجاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در فروشگاه کاشی و سرامیک نیز به دلیل بزرگ بودن متریالها می توانید از نور های خطی و متمرکز نقطه ای استفاده نمایید. به طور کلی نورپردازی به شیوه و همچنین طراحی داخلی به این سبک برای فروشگاه شما یکی از گزینه های مناسب خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا