سلامت و تندرستی

روح الامینی: مردم نگران تامین واکسن آنفلوآنزا نباشند

رئیس کمیته غذا و دارو کنفرانس اسلامی بهداشت و پزشکی تأکید کرد که “هیچ نگرانی در مورد مصرف داروهای آنفلوانزا وجود ندارد.” این است.

عبدالحسین روح الامی در مصاحبه با سی وی نت ، در پاسخ به برخی نگرانی ها در مورد تجویز داروهای ضد آنفلوانزا ، گفت: “امسال ، نسبت به سال های گذشته ، پیش بینی می شود بیشتر از هر زمان دیگری واکسن بیاورید. ” یک طرف رسیده است و طرف دیگر خرید کرده و در راه است. من فکر می کنم ما حتی برای فصل پاییز قوانین بیشتری خواهیم داشت.

وی افزود که پیش بینی می شود حدود 10 واکسن توزیع شود. در سال های گذشته معمولاً واکسن آنفولانزا که به دلیل عدم اقبال معرفی شده بود از بین رفت اما امسال ، به دلیل کرونا ، واکسن آنفلوانزا اغلب مورد نیاز است. ما به مردم اطمینان می دهیم که دیگر لازم نیست نگران بیماری باشند. بیشتر از سالهای گذشته اهدا و اهدا شده است.

وی گفت: نکته مهم این است که افرادی که به واکسن بیشتری احتیاج دارند بیشتر در معرض خطر هستند. به عنوان متخصصان بهداشت ، افراد مسن ، کودکان و افراد مبتلا به بیماری های خاص مستعد ابتلا به بیماری های خاص هستند ، یعنی افراد قوی و پرانرژی نیازی به واکسیناسیون ندارند. البته باید به همه داده شود ، اما ابتدا باید به تیم موسیقی داده شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا