فرهنگ و هنر

رادیو انتخابات کارش را شروع کرد

با نزدیک شدن به سیزدهمین دوره انتخابات عمومی ، رادیو انتخابات شروع به کار کرد.

به گزارش سی وی نت ، به نقل از روابط عمومی معاون صدا ، علی بخشی زاده ، معاون صدا ، در روز انتخابات ، جایی که به بخش مهم و مهم مردم شرکت کننده در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره می کند ، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران یک دولت اسلامی مهم و توانمندساز در کشور و داخل ؛ زیرا ، در سطح بالایی از مشارکت عمومی و تسهیل در انتخاب رهبران محلی ، وضوح انتخابات ، پیام و دستاوردهای آنها ، و همچنین به نفع امنیت ملی ، بلکه به نفع جهان اسلام است.

بخشی زاده در مورد نقش مهم صداوسیما در کارزار انتخاباتی افزود: پیام رسانه ملی مطابق با جنگ علیه معنویت و رسانه است. دشمنان ایران گران ترند. سنگین تر از هر زمان دیگری. “رسانه ملی اکنون بر وضعیت رهبران و نقش آن تمرکز کنید. باید تأکید کرد که اندازه جمعیت و انتخاب صحیح افراد باعث تقویت جمعیت ملی آنها و تقویت حفاظت از منابع انسانی خواهد شد.
معاون رئیس صدا با اشاره به جلسه توجیهی رادیو انتخابات ، ادامه داد: این ایستگاه رادیویی که به روشنی و مشخص کار خواهد کرد ، مطابق با همه پخش های رادیویی حوزه انتخابیه است. در تلاش است نقش مهم مردم را در زمینه انتخابات. “وضعیت حقوقی مشارکت ، زمینه ها و عواقب این مشارکت ، معیارها و جنبه های انتخاب عادلانه و کمک به مشارکت کنندگان در انجام انتخابات دست دو رئیس جمهور و شورای اسلامی شهرها و شهرها انجام خواهد شد. یک کار عالی و حماسی 28 ژوئن. بدون شک رادیو انتخابات نقش سیاسی دارد اما از سیاست پرهیز می کند. این ایستگاه رادیویی هیچ حزب ، گروه یا فردی را تأیید نمی کند ، اما ضمن تلاش برای یک انتخابات عادلانه ، از مخاطب به عنوان “انتخاب درست و منصفانه” در بحث اصول و اصول یاد می کند. این ایستگاه رادیویی ، جایی که شما در زمینه های اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی نقش منحصر به فردی را بازی می کنید ، همچنین با ایجاد زمینه های تعامل ایده ها ، حل تعارض و تنوع بحث فکری و همچنین برای حل مشکل ، نیاز به برنامه ریزی استراتژیک دارد. توسط کاندیداها.

رادیو انتخابات با هدف تبیین و تشریح مهمترین وقایع انتخابات ریاست جمهوری ، تا پایان این برنامه 24 ساعت شبانه روز برنامه های مختلف را روی آنتن می برد.

مخاطبان می توانند آخرین اخبار را در سه بخش اخبار از ساعت 9 ، 15 و 20 بعد از ظهر دریافت کنند. این برنامه رادیویی علاوه بر بخشهای مختلف خبری ، نظرسنجی ، گفتگو ، داستان و جمع آوری همسایگان را نیز ارائه می دهد.

بنابراین ، برنامه های منتخب این شبکه به شرح زیر اعلام می شود:
این برنامه که از ساعت 7:00 تا 8:30 در ایران (روزنامه صبحگاه) متولد شده است ، دارای یک سیستم پیام با هدف “ارائه تجزیه و تحلیل دقیق و منطقی در مورد انتخابات محلی است که منجر به ایجاد مخاطب و انتخاب صحیح می شود” برنامه های مختلف از جمله: کوچک بسته ای با امکانات جدید ، اخبار عمومی ، خبرنامه کوچک ، رقابت و غیره برای تهیه صحیح برنامه.
طول عمر مردم (کتاب نیمروزی) از ساعت 10:00 تا 11:30؛ این برنامه با “تعریف و تعریف” با هدف “افزایش مشارکت و مشارکت مردم در انتخابات سیزدهم” برگزار می شود. در برنامه “طول عمر مردم” بخشهای مختلفی از جمله: اخبار عمومی ، تلفن عمومی ، گفتگوها و موضوعات تخصصی ، مسابقات تلفنی ، روزنامه ها ، ارتباطات و ستادهای مهم و غیره ، به طور کلی ، “مهمترین بخش” مردم در انتخابات “
برنده (مجله شب) از ساعت 18:00 تا 20:00 ؛ این رویداد با هدف “اطلاع رسانی و سرگرمی – فیلم” با هدف “جذب بیشترین تعداد رای دهندگان برای شرکت در انتخابات و مشارکت در تعیین آینده کشور و انتخاب بهتر” برگزار شد.
New Horizons (مجله شب) از ساعت 21:00 تا 22:30؛ این برنامه با استفاده از “توضیح و توضیح-تجزیه و تحلیل” با هدف “نگرانی های دولت آینده در مورد موضوعات مختلف و اهمیت انتخاب صحیح افراد” تهیه شده است. در این برنامه افرادی با احساسات مختلف و افراد مختلف (که از سطح پشتیبانی بالایی برخوردار هستند) فراخوانی می شوند.
همچنین در این شبکه رادیویی ، چهار برنامه برنامه نویسی توسعه داده شد:
سدید (روند رای گیری ویژه) از ساعت 15:30 تا 17:00 به صورت زنده ؛ این چهار متخصص از احزاب سیاسی مختلف و احزاب سیاسی با منافع مختلف در مورد مسئله کشور مانند: جوانان ، اشتغال ، تولید ، مسکن و غیره خواهند بود و سپس پاسخ دولت در آینده را ارائه می دهند.
کنترل و انتخابات (وضعیت اقتصادی) از ساعت 11:30 تا 12:30 به صورت زنده ؛ در این برنامه که با حضور سران دولت های سابق در دولت های قبلی برگزار شده بود ، بحران اقتصادی کشور مورد بحث قرار گرفت. این برنامه به مردم کمک می کند تا افراد شایسته و عاقلانه را درک کنند.
در پاستور (روند سیاسی) از ساعت 13:30 تا 14:30 به صورت زنده قدم بزنید. در این برنامه چالشهای سیاسی کشور مورد بحث قرار گرفته و دیدگاههای سیاسی ایران ، عمدتاً در صحنه بین الملل در برجام مورد بررسی قرار می گیرد. این برنامه با حضور یک کارشناس سیاسی با تعابیر مختلف برگزار می شود.
Molk Ara (سیاسی – اقتصادی) از ساعت 17:00 تا 18:00 (روزانه) ؛ این رویداد چالشی برای اوضاع اقتصادی و سیاسی کشور بود ، از برجام گرفته تا محدودیت های روابط بین الملل و غیره ، که با حضور سران کشورها ، احزاب مجلس شورای اسلامی ، اساتید دانشگاه ، توسعه و گسترش یافت. و غیره.
امواج موج (فعل و انفعالات محیطی) از ساعت 17:00 تا 18:00 (حداقل روز) ؛ این رویداد که توسط یکی از خبرگزاری ها تولید شده است ، اطلاعاتی را در مورد افشای اهداف منفی دشمن در متن رسانه ملی در اطراف انتخابات با هدف افزایش سواد و تبلیغات و همچنین حضور متخصصان رسانه در این کشور ایجاد و پخش می کند. روند مربوطه .

پوشش 24 ساعته رادیویی روز ، با استفاده از باند فرکانس FM 95.5 مگاهرتز ، به علاوه برنامه تلفن همراه Radio IranSada. در دسترس در www.iranseda.ir او مخاطبان خود را به برنامه خود می آورد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا