جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی

تور آنتالیا را چه زمانی می توانیم ارزان بخریم؟

آنتالیا از شهرهای قدیمی در جنوب غربی ترکیه است که مدتی طولانی قلمرو یونانیان و رومیان بوده است. بنابراین، آنتالیا سواحل و طبیعتش در سراسر دنیا بسیار معروف است امّا در عین حال به دلیل قدمتش، آثار تاریخی بسیار متنوع و جذابی هم در خود جای داده است. حتی شهر قدیمی آن با دیوارهای محکم بازسازی شده است و اگر دنبال بافت قدیمی ‌تر آنتالیا هم باشید، کافیست سری به مرکز این شهر بزنید. پس در آنتالیا احتمالا شاهد ترکیب سنت و مدرنیته به زیبایی در کنار هم باشید؛ از طرفی هتل ‌های سوپر لوکس و مناطق مدرن و در طرف دیگر، محله‌ های قدیمی با مردم محلی!

آنتالیا در واقع دره‌ ای ساحلی‌ است که دور تا دورش را کوه ‌ها محاصره کرده اند و همین موقعیت قرار گیری ‌اش باعث شده اقلیمی نیمه گرمسیری را داشته باشد. همچنین به دلیل نزدیکی ‌اش به دریا، آب و هوایی دلچسب و مرطوبی دارد و از آنجاییکه اقلیمش به اعتدال می‌ رود، معمولا بیشتر فصل ‌ها هوای مناسب و قابل تحملی دارد. اگر قصدتان از سفر با تورهای آنتالیا استراحت و استفاده از امکانات هتل های یوآل و 5 ستاره این شهر باشد، چندان ارتباطی با مردم محلی نخواهید داشت. زیرا معمولا هتل ‌های آنتالیا از مرکز شهر فاصله قرار گرفته اند و در مناطق ساحلی و خلوت ساخته شده ‌اند تا مسافران بتوانند استراحت راحت و آرامش مطلقی را داشته باشند.

تور آنتالیا را می ‌توان دومین تور خارجی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان به شمار آورد و آنتالیا معمولا گردشگران زیادی را به خود جذب می‌ کند که علاقه مند به گذراندن تعطیلات و تفریحات آبی و ساحلی هستند. البته این مقصد به جز سواحل، جاذبه ‌های تاریخی و طبیعت بی ‌نظیر هم دارد؛ در این مطلب قصد داریم از ابعاد مختلف تور آنتالیا بگوییم که اگر قصد سفر دارید، با همه جزئیاتش آشنا شوید.

قیمت تور آنتالیا نیز مانند بسیاری از تورهای دیگر دارای قیمت های متفاوتی در سایت آزانس نامی گشت می باشد. به خصوص در بازه های زمانی شلوغی همچون تابستان قیمت های آن بیشترین نوسانات را تجربه میکند. به همین دلیل اگر محدودیت بودجه دارید اما در عین حال دوست دارید که به آنتالیا این شهر ساحلی جذاب سفر کنید، باید بگوییم جای نگرانی نیست. چراکه مجموعه مسافرتی نامی گشت متنوع ترین تورهای این مقصد را با توجه به شرایط مختلف افراد و متناسب با بودجه هر یک از شما ارائه کرده است که بتوانید انتخاب های عالی داشته باشید.

خوب امروز موضوع بحث ما خرید تور آنتالیا ارزان و مناسب از بهترین و معتبرترین آژانس هواپیمایی است! خوب باید بگوییم که خریدن این تورها اصلا کار سخت و پیچیده ‌ای نیست. تور آنتالیا به چند عامل مهم بستگی دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد. تورهای آنتالیا به قدری متنوع هستند که پیدا کردن یک تور ارزان از بین آنها فقط کمی مهارت می ‌خواهد. یکی از عواملی که باعث می ‌شود تور آنتالیا ارزان قیمت را تجربه کنید، فصلی است که برای سفر انتخاب می ‌کنید. در فصل ‌های کم‌ گردشگر آنتالیا، یعنی شروع نیمه دوم سال، تورهای آنتالیا ارزان می ‌شوند و شما خدمات درجه یک را با قیمت ارزان می ‌توانید خریداری کنید.

راه حل دوم برای کاهش هزینه های تور آنتالیا، انتخاب روزهای بعد از تعطیلات (مخصوصا تعطیلات نوروز و تابستان) است، چون مسافران در حال برگشت از این شهر توریستی ترکیه هستند. همچنین در روزهای ابتدایی هفته، قیمت تور آنتالیا از آخر هفته ‌ها ارزان ‌تر می باشد؛ چرا که قیمت پروازهایش کاهش می ‌یابد. در یک کلام این قاعده را به خاطر بسپارید: اوقاتی که مسافران آنتالیا در حال برگشت هستند، تور آنتالیا ارزان می ‌شود.

در ایام شلوغی و پر ترافیک سال، همینطور در ایام تعطیلات تابستانی، مسافران جزیره آنتالیا بیش از هر زمان دیگریست، پس نباید توقع داشته باشید در این بازه زمانی ها، پرواز یا هتل ‌ها جای خالی داشته باشند و هم ارزان باشند. اگر در ایام شلوغی به شما پیشنهاد تور ارزان قیمت یا آفر تور آنتالیا داده شد، باید حتما از کیفیت هتل و شرایط سفر اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت ممکن است تعطیلات شما خراب شود. آیا کیفیت پرواز و ساعت پرواز در تورهای ارزان تاثیر گذار است؟

شاید برایتان جالب باشد که تعدادی از مسافران فکر می‌ کنند تور ارزان آنتالیا با بدترین نوع پرواز بسته شده باشد!! در واقع تورهای ارزان آنتالیا، شاید با ساعت پروازی خوبی بسته نشوند، یعنی برای ارزان‌ تر شدن تور به جای ساعت پروازی صبح به شما ساعت پروازی بعدازظهر پیشنهاد شود و برای برگشت زودترین زمان پرواز برای شما گرفته شود که همه این ‌ها در قیمت پائین تور تاثیر گذار است. اما نوع پرواز و کیفیت پرواز در مسیر آنتالیا تاثیری در پائین آمدن قیمت تور ندارد و البته در تورهای ارزان آنتالیا قطعا پروازهای خارجی یا ترکی برای شما گرفته نمی‌ شود.

دکمه بازگشت به بالا