جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی

راه ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت بدون افتادن شماره و مشکلات قانونی

راهنمای کامل ارسال پیامک بدون افتادن شماره از طریق اینترنت

چقدر تابه‌حال به دوست داشتید که از مزایای ارسال پیامک بدون شماره استفاده کنید؟ همانطوری که بسیاری می‌خواهند با شمارۀ خودشان، خطوط 021 و 026 برای مخاطب پیامک بفرستند، عده‌ای دیگر هم هستند که ترجیح می‌دهند شمارۀ سرراستی داشته باشند و بدون افتادن شمارۀ شخصی‌، از طریق اینترنت برای مشتری پیامک ارسال کنند. اگر شما هم می‌خواهید این روش را امتحان کنید یا شماره چند رقمی رند و سرراستی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم که حتماً این مقاله را بخوانید. همچنین می توانید جهت دریافت قیمت پنل پیامکی به سایت ما مراجعه نمایید.

ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون افتادن شماره

پنل پیامکی دقیقاً چیزیست که برای ارسال پیامک بدون افتادن شماره از طریق اینترنت لازم دارید.پنل پیامکی، چیزیست که لازم دارید. حتماً برایتان پیامک تبلیغاتی ارسال شده و احتمالاً از خودتان پرسیدید که این اس ام اس‌های انبوه با چه نرم افزاری فرستاده می‌شود؟ پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام یا سامانه ارسال اس ام اس نرم افزاری آنلاین برای ارسال پیامک تبلیغاتی، دریافت جواب مشتری و مدیریت پیام‌هاست.

حالا شاید بپرسید چگونه می‌شود از طریق اینترنت و بدون افتادن شماره به راحتی برای مخاطب پیامک فرستاد؟ خیلی راحت است. شما باید پنل پیامکی داشته باشید تا از سرشماره‌های مختلفی مثل 1000 یا 3000 یا 5000 خط سفارش دهید. با دریافت سامانه پیام کوتاه بلافاصله می‌توانید برای ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون افتادن شماره اقدام کنید.

برای ارسال تکی پیام و شروع کار باید وارد صفحه اصلی سایت آموت پیامک شوید. در قسمت بالا سمت چپ روی گزینه ثبت‌نام کلیک و اطلاعات شخصی را وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و بر اساس اینکه شخص حقیقی یا حقوقی هستید، مدارک مورد نیاز را برای دریافت پنل به شما معرفی کنند. بعد از ارائه مدارک و احراز هویت، باید هزینه پنل را بپردازید تا نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال شود. حالا می‌توانید وارد پنل شوید و بعد برای سفارش خط درخواست بدهید.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در آموت پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.

سفارش خط اختصاصی

بعد از ارائه مدارک و دریافت نام کاربری و رمز عبور وارد پنل می‌شوید و برای دریافت خط باید روی آیکون سفارش خط کلیک کنید تا در صفحۀ جدیدی که برایتان باز شده است، بتوانید سرشمارۀ موردنظر و تعداد شماره‌های درخواستی‌تان را انتخاب کنید.

در این قسمت بر اساس سرشماره‌ای که انتخاب کردید، مثلاً 1000 یا 3000 یا 5000 فقط چند رقم را می‌توانید وارد کنید که در قسمت خطوط اختصاصی برایتان کامل توضبح دادیم. اگر شمارۀ موردنظرتان آزاد باشد، هزینه‌اش محاسبه شده و به اطلاعتان می‌رسد. اگر هم شمارۀ منتخبتان قبلاً انتخاب شده باشد، اپراتور برای تغییرات با شما تماس خواهد گرفت.

ارسال اس ام اس ناشناس از طریق سایت !

برای ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون افتادن شماره راه دیگری هم دارید که استفاده از سایت‌هایی مانند Afreesms، SendAnonymousSMS و Seasms است. از طریق این سایت‌ها می‌توان متن موردنظرتان را نوشته و سپس برای مخاطب ارسال کنید. البته آموت پیامک صحت این سایت‌ها را تائید نکرده و در مورد حفظ اطلاعات شخصی کاربر، متن پیامک یا شماره هیج تضمیمنی به کاربرانش نمی‌دهد.

ارسال پیامک ناشناس از سایت Afreesms

برای ارسال پیامک بدون افتادن شماره از سایت Afreesms ابتدا باید vpn را خاموش کنید و سپس در صفحۀ اصلی سایت کشورتان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کشور شماره فرستنده و متن مورد نظرتان را بنویسید و با وارد کردن کد امنیتی وارد مرحله بعدی شوید. در صورتی که فیلترشکن یا vpn روشن باشد و تنظیمات cookie سایت را قبول نکنید، تمام مراحل از ابتدا باید طی شود

ارسال پیامک ناشناس با موبایل شخصی!

برای ارسال پیامک بدون افتادن شماره از گوشی همراه باید هم موبایل کاربر و هم مخاطب قابلیتی به نام Email gateway داشته باشد. اگر هر دو موبایل این قابلیت را دارند، در قسمت تنظیمات setting گزینه Email gateway را پیدا کرده و شماره یا شماره‌های مخاطب را در لیست وارد و ذخیره کنید. وقتی هم که می‌خواهید اس ام اس بفرستید، آدرس ایمیل و رمز عبورتان را وارد کنید. به این ترتیب مخاطب بعد از دریافت پیامک، به جای شمارۀ شخصی، ایمیل فرستنده را خواهد دید.

بدون دسترسی مخاطب به برنامه Email gateway از چنین قابلیتی نمی‌توانید استفاده کنید. از طرف دیگر، ارسال پیامک تبلیغاتی از موبایل شخصی با محدودیت روبه‌روست و نباید بیش از تعد مشخصی ارسال پیامک داشته باشید. پس بهتر است با راه‌اندازی پنل خیال خودتان را راحت کنید و با اطمینان بیشتر پیامک تبلیغاتی بفرستید.

ارسال پیامک ناشناس، درست است یا خیر ؟!

پنل تجاری آموت پیامکخب حالا یک سوال مهم، ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون افتادن شماره از سوی کاربر درست است یا خیر؟

اگر بخواهم خیلی صریح و ساده پاسخ بدهم باید بگویم که ارسال پیامک ناشناس خیلی جالب نیست. زمانی که به قصد جذب مخاطب، تبلیغات و بازاریابی به صورت انبوه پیامک می‌فرستید، بیش از هر چیزی نیاز به اعتماد مخاطب دارید. شاید مخاطب بعد از مشاهده پیامتان، سری به سایت یا پیجت اینستاگرامتان بزند و حتی برنامه‌ای برای خرید داشته باشد ولی تا زمانی که اعتمادش را جذب نکنید، نمی‌توانید او را به خرید ترغیب کنید.

احتمالاً قبلاً شنیدید که خرید کردن دلیل منطقی یا دلیل احساسی دارد و بیشتر خریدها احساسی و در لحظه انجام می‌شوند. آن چه باعث می‌شود مخاطب روی دکمه خرید کلیک کند، چیزی جز اعتماد نیست. پس بهتر است سرشماره مشخصی داشته باشید و به مخاطب نشان دهید که بعد از خرید به شماره و آدرستان به راحتی دسترسی دارد.

روش ارسال پیامک ناشناس رایگان برای هر شماره ای (آپدیت 2023)

به این صورت نیست که این روز ها دیگر از پیام رسانی sms استفاده نمی شود. بیشتر اطلاعات حساس همانند جزئیات بانکداری، رمز عبور OTP و … هنوز هم از طریق sms ارسال می شوند. اما تلفن های هوشمند ما نیز همانند کامپیوترهایمان ضعیف و شکننده اند. هر کسی که شما به وی پیامک ارسال می کنید به طور خودکار به شماره تلفن شما دسترسی پیدا می کند. آیا تا به حال شده است که بخواهید بدون اینکه اطلاعات شخصی شما به اشتراک گذاشته شود به کسی پیامک ارسال کنید؟

خب باید بگویم که این عمل در واقع ممکن است و تعداد زیادی از سایت های مختلف هستند که به شما سرویس های پیام رسانی ناشناس ارائه می دهند. شما می توانید برای اینکه شماره ی واقعیتان هنگام ارسال پیامک به اشتراک گذاشته نشود، به سراغ چنین سایت هایی بروید. بنابراین در این مطلب قصد داریم تا چند تا از بهترین سایت های ارسال پیامک ناشناس را با شما به اشتراک بگذاریم.

به هر دلیلی، ممکن است لازم باشد یا بخواهید برای شخصی پیامک ارسال کنید بدون این که شماره تلفن شما مشخص باشد. در دنیایی که حریم خصوصی در حال از بین رفتن هستند، آشنایی با ترفند هایی برای ارسال پیام به گوشی یک شخص دیگر به صورت ناشناس، می ‌تواند به دردتان بخورد. این مقاله چندین روش برای ارسال متن به صورت ناشناس یا نیمه ناشناس را در اختیارتان قرار می‌ دهد. پس آن را از دست ندهید.

ارسال پیامک به دیگران به صورت ناشناس

روند فرستادن پیامک ناشناس چگونه است؟ اول بیایید در مورد فرستادن پیام به صورت عادی صحبت کنیم. معمولا پیامک ‌ها همراه با شماره فرستنده، شماره مقصد و خود پیام آماده و ارسال می ‌شوند. این طراحی به گونه ‌ای است که تک ‌تک بسته ‌ها بتوانند به شماره مقصد برسند و دوباره در یک پیام منسجم جمع شوند (لازم به ذکر است که متن شما ممکن است بسته به طولانی بودنش یک یا چند بسته را اشغال کند ). گنجاندن شماره فرستنده با بسته به اپراتور می ‌فهماند که از چه کسی برای ارائه سرویس صورت ‌حساب را کسر کند.

بعد از کسر صورت‌حساب و ارسال به مقصد، شماره شما در پیام‌ های ناشناس حذف می‌ شود. به این ترتیب، شرکت اپراتور می ‌داند که شما پیامک را ارسال کرده ‌اید و هزینه آن را از خودتان کسر می‌ کند، اما شماره‌ تان را به گیرنده پیام ارسال نمی‌ کند.

یک روش‌ ساده ‌تر برای فرستادن متون ناشناس، استفاده از برنامه ‌ها و وب‌سایت ‌هایی است که از شماره خودشان برای ارسال پیام شما استفاده می ‌کنند. این پلتفرم ‌ها معمولا برای پرداخت از شماره شما استفاده می ‌کنند اما شماره خودشان همان شماره ‌ای است که به مقصد ارسال می ‌شود.

دو روش اصلی برای ارسال متن ناشناس، از طریق یک اپلیکیشن یا یک وب ‌سایت است. آنچه در ادامه می ‌خوانید معرفی برنامه ‌ها و سایت‌هایی‌اند که در حال حاضر برای این منظور قابل استفاده هستند. در ایران امکان ارسال پیامک ناشناس فقط به ۳ روش وجود دارد که ما در این مطلب هر روش را در یک بخش توضیح داده ایم:

بخش۱: روش استفاده از اپلیکیشن

برنامه ‌های مخصوص ارسال متن ناشناس قابلیت‌ های زیادی دارند. مثلا می‌ توانید از این برنامه ‌ها برای ارسال پیام‌ های متنی به ایمیل تان یا تغییر فونت و طرح و چیدمان پیام‌های تان استفاده کنید. فرستادن پیام به طور ناشناس در برخی از این اپلیکیشن‌ ها یا عملکرد اصلی است یا یک ویژگی فرعی. بسیاری از این برنامه‌ ها در اندروید و iOS کار خواهند کرد. همه این برنامه‌ ها رایگان هستند و از ویژگی رمز گذاری سرتاسری برای امنیت بیشتر برخوردارند. بیایید نگاهی به برخی از این برنامه‌ ها بیندازیم تا شما هم بتوانید راحت ‌تر از بینشان یکی را انتخاب کنید.

1-برنامه CoverMe – Second Phone Number

این اپلیکیشن یک برنامه اندرویدی است که می ‌تواند پیامک ‌ها، تماس ‌ها و به اشتراک گذاری تصویر یا فایل را بعد از مدت زمان مشخصی مدیریت کند. چندین ویژگی دیگر هم برای حفظ حریم خصوصی دارد که قابل بررسی است. این برنامه نه تنها به شما امکان ارسال پیام‌ های ناشناس و برقراری تماس ‌های تلفنی ناشناس را می ‌دهد، بلکه از قابلیت رمزگذاری سرتاسری برخوردار است. امکان پنهان کردن پیام ها با تکان دادن گوشی را هم ‌فراهم می ‌کند.

2-برنامه سیگنال Signal

Signal یک برنامه ارتباطی امن است که ظاهرا توسط ادوارد اسنودن (فردی که عملیات گسترده جمع ‌آوری داده ‌های آژانس امنیت ملی آمریکا در سال 2013 را افشا کرد) پشتیبانی می‌ شود.

سیگنال تماس ‌ها و متون را رمزگذاری می ‌کند تا بتوانید فایل ‌ها و تصاویر را به صورت ایمن ارسال کنید. همچنین می ‌تواند شناسه تماس‌ گیرنده شما را هنگام تماس یا ارسال پیام مخفی کند.

با استفاده از امکان Sealed Sender که در اواخر سال 2018 ارائه شد، کاربران می‌ توانند پیام ‌های ناشناس را برای هر کسی که پیام‌ های حفاظت‌ شده را می‌ پذیرد، ارسال کنند (گزینه‌ ای برای غیر فعال کردن این مورد در تنظیمات وجود دارد.)

این اپلیکیشن برای ویندوز، اندروید و iOS در دسترس است.

بخش ۲: روش استفاده از سایت های آنلاین رایگان

اگر نمی ‌خواهید برنامه‌ ای را برای این منظور دانلود کنید، چند وب ‌سایت هستند که به شما امکان ارسال متن ‌های ناشناس را می‌دهند. بسیاری از آن ها تعداد پیام ‌هایی که می ‌توانید در یک روز ارسال کنید را محدود می ‌کنند اما در کل قابل اعتماد هستند.

ما هر یک از این سایت ‌ها را بررسی کرده‌ ایم و دیدیم به خوبی کار می ‌کنند. طرح اولیه و قابلیت‌ ها در بین اکثر وب ‌سایت‌ ها مشابه است و پیام‌ های زیر تست در عرض دو دقیقه تحویل داده شدند. استفاده از این سایت‌ ها رایگان است، پس تضمین صد در صدی برای تحویل پیام وجود ندارد.

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا