جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی

بهترین تفریحات دریایی کیش + آموزش رزرو با تخفیف ویژه

به جرئت می‌توان گفت جزیره کیش متنوع‌ترین تفریحات آبی را در بین تمامی شهرهای ساحلی کشور دارد و از این رو کیش پیشتاز است. بیش از 20 کلوپ تفریح هم اکنون در ساحل های مختلف جزیره فعالیت می کنند و در عرصه رقابت سعی بر ارائه بهترین خدمات را دارند.

آموزش رزرو تفریحات دریایی:

برای رزرو بهتر است چند روز قبل از انجام تفریحات کیش از یک وب سایت معتبر اقدام به رزرو نمایید. این کار باعث می شود در ابتدا رزرو شما کاملاً آنلاین انجام شود و دغدغه پر شدن ظرفیت را نیز نداشته باشید و همچنین تفریح خود را با تخفیف رزرو کنید. از جمله این سایت ها که دارای اعتبار بالا و ای نماد می باشند می توان به کیش میزبان (kishmizban.com) و تفریحان (tafrihan.com) اشاره کرد.

قیمت تفریحات در تمامی کلوب ها یکسان می باشد و تماماً دارای نرخ نامه هستند. انتخاب کلوپ در سایت های در هنگام رزرو و یا بعد از رزرو می باشد که معمولاً بهترین کلوپ 5 ستاره تفریح را به شما پیشنهاد می دهند.

بهترین تفریحات دریایی کیش از نظر مسافران:

سبک تفریحات دریایی متفاوت و هرکدام دارای طرف‌دارهای خاص خود می‌باشد در زیر به معرفی تمامی این تفریحات می‌پردازیم و در آخر پرطرف‌دارترین آن ها را نیز معرفی می کنیم و قیمت حدودی هر کدام را نیز به شما خواهیم گفت.

جت اسکی:

جت اسکی یکی از بهترین تفریحات کیش است که در یک بازه زمانی استفاده از آن متوقف شد ولی هم اکنون بعضی از کلوب‌های تفریحی با رعایت تمامی موارد امنیتی امکان استفاده دارد. جت اسکی از جمله تفریحات انفرادی است که حدود 500 هزار تومان است.

اسکی روی آب:

در اصل یک تفریح ورزشی است و برای اکثریت امکان استفاده نیست چرا که نیازمند مهارت و نیروی لازم می باشد. این تفریح انفرادی است و حدود 436 هزار تومان است.

غواصی در کیش:

از آن دسته از تفریحاتی که خیلی از مسافران برای تجربه آن به جزیره سفر می کنند. این تفریح تقریباً برای اکثر گروه‌های سنی قابل استفاده است و قبل از انجام به شما آموزش لازم داده می شود و همچنین یک مربی نیز همراه شما خواهد بود. غواصی در کیش در سواحل مختلف برگزار می شود و تایم زیر آب 15 دقیقه است و قیمت آن نیز حدود 320 هزار تومان می باشد.

پاراسل کیش:

پاراسل از آن دسته تفریحاتی است که برای یک سری از افراد بسیار هیجان انگیز و برای گروهی دیگر بسیار آرامش بخش است. پاراسل کیش تا ارتفاع 70 الی 140 متر بسته قوانین کلوپ می تواند اوج بگیرد و قابلیت برگزاری به صورت انفرادی و یا گروهی نهایت 3 نفر را دارد. قیمت این تفریح تقریباً 300 هزار تومان است.

شاتل و بنانا کیش:

جزء ارزان ترین تفریحات کیش محسوب می‌شوند که البته از هیجان بالایی نیز برخوردار است. در این تفریح شما نمی توانید به صورت انفرادی شرکت کنید و سبک تفریحات کاملاً گروهی است و حدود قیمت آن نیز بین 90 الی 110 هزار تومان است.

پدل بورد کیش:

تفریحی نسبتاً آرامش بخش ولی نیازمند قدرت بدنی مناسب است و بیشتر برای افرادی که یوگا کار می کنند مناسب است. این تفریح نیز به دو صورت انفرادی و یا دو نفره می باشد و معمولاً در چندین متری ساحل انجام می شود. قیمت این تفریح نیز حدود 200 هزار تومان است.

اسکوتر زیر دریایی:

اگر از آن دسته از افرادی هستید که از غواصی کردن ترس دارید این تفریح برای شما مناسب است. با استفاده از اسکوتر می توانید به راحتی به زیر آب بروید و به تماشای ماهیان زیر آب بشینید. این تفریح نیز در کلوپ های خاصی برگزار می شود. قیمت تفریح حدود 400 هزار تومان است.

کایاک:

یک تفریح آرامش بخش دیگر که قابلیت استفاده توسط دو نفر را دارد. این تفریح بسیار لذت بخش است و البته نیازمند توان بدنی مناسب و هماهنگی بین دو نفر می باشد. این تفریح حدود 160 هزار تومان است.

قایق کاتاماران:

یک قایق انفرادی/دو نفره می باشد که با استفاده از نیروی باد حرکت می‌کند و نیازمند توان بدنی بالایی برای نگهداری قایق می باشد. این تفریح جزء تفریحات لاکچری حساب می شود و حدود 1 میلیون و 300 هزار تومان قیمت بلیط آن می باشد.

ماهیگیری:

ماهیگیری یک حس خیلی خوب می باشد که باید تجربه کنید تا به این حس برسید. ماهیگیری در کیش معمولاً در آب‌ها عمیق است و شما با استفاده از قایق‌های مجهز به دریا می روید. معمولاً تمامی تجهیزات لازم در اختیار ماهیگیر قرار داده خواهد شد. قیمت این تفریح حدود 1 میلیون و 600 هزار تومان است.

در کیش تفریحات آبی دیگری نیز برگزار می شود که در اینجا فقط به تعداد بالا بسنده می کنیم، از جمله این تفریحات می توان به فلای فیش، رینگو، کریزی بوت، اسنورکلینگ و پدال بورد اشاره کرد.

اگر شما هم قصد رزرو تفریحات کیش با تخفیف ویژه را دارید، حتما به وب سایت کیش میزبان (KishMizban.com) مراجعه نمایید.

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا