جامعه و خانواده

اجاره خودرو پراید در مشهد

مدارک لازم برای اجاره خودرو

مدارک لازم برای اجاره خودرو پراید چیست؟ این سوالی است که اغلب مشتریان خودروهای اجاره ای در ذهن دارند. در این مطلب به طور کامل در مورد این مدارک توضیح خواهیم داد. فرایند اجاره ی ماشین های متنوع از آن دسته روند هایی است که اگر به شکل درستی از سوی مجموعه های کرایه اتومبیل طراحی شود، می تواند باعث ایجاد اعتماد دو سویه از جانب شرکت تامین کننده ی خودرو و اجاره کننده ی می شود. بنابراین هرچه که این کار با آگاهی و دقت بیشتری انجام شود، رضایت هر دو طرف بیشتر خواهد بود.

البته نباید فراموش کنیم که این شفافیت در روند اجاره خودرو می تواند ضامن رضایت مشتری در طول سفر و در زمان بازگشت اتومبیل به پارکینگ باشد. مواردی وجود دارد که مشتری، هرچه بیشتر بداند با اعتماد بیشتری این وسایل نقلیه را اجاره و رنت و هزینه را پرداخت می کند. این مشتری در آینده شرکت را به عنوان برندی معتبر در این صنعت خواهد شناخت و به دیگران معرفی خواهد کرد. به همین دلیل مهم است که فرد بداند هر کدام از مفاد قرار داد به چه معنایی است و چه مسئولیت قانونی و یا مالی را برای او ایجاد می کند.

چه مواردی در اجاره خودرو پراید در مشهد اهمیت دارد؟

مواردی مانند اینکه در صورت بروز هرگونه حادثه، تصادف یا سرقت، مسئولیت آن با کیست؟ و چه میزان از آن مربوط به شرکت و چه میزان بر عهده ی فرد اجاره کننده است.  یا این مطلب که تعهدات شرکت شامل چه مواردی است و چه مواردی را تضمین می کند. اهمیت زیادی دارد. به این سوالات خوب فکر کنید:

 • شرکت سلامت فنی و عدم نقص در ظاهر خودرو را تضمین می کند؟
 • این خودرو در مالکیت شرکت است یا فرد دیگری آن را به شرکت اجاره داده است. در صورت بروز مشکل با چه مسائل قانونی مواجه می شود؟
 • در صورت بروز مشکل فنی و احتیاج به بررسی و حتی سرویس خودرو، گروهی برای امداد رسانی و راهنمایی و پشتیبانی وجود دارد؟ یا فرد از هیچ خدماتی پس از اجاره برخوردار نخواهد بود؟
 • خودروی اجاره شده تمامی بیمه های لازم اعم از شخص ثالث و بدنه با پوشش کامل را دارا است؟
 • و در نهایت اینکه این شرکت برای اجاره ی خودرو شیوه هایی متناسب با شرایط متقاضی دارد و از انعطاف کافی در مدارک لازم برای اجاره خودرو برخوردار است؟

پاسخ به نیاز‌های مشتریان

مرکز اجاره خودروی ما با به کارگیری کارشناسان خبره و با تجربه می تواند به تمامی سوالات بالا پاسخ مناسب دهد و شما را در اجاره ی یک خودوری مناسب برای نیازتان همراهی کند. این شرکت تمامی مفاد قرارداد را به صورت روشن و واضح برای شما شرح می دهد و شما را با تمامی حقوق و البته مسئولیت هایتان آشنا می کند.

همچنین همه تضمین ها برای سالم بودن خودرو چه از نظر فنی و ظاهر مناسب را به شما ارائه می دهد. با توجه به اینکه تمام خودرو ها در مالکیت شرکت است. خیال شما را از بابت بروز مشکلات حقوقی در زمان ایجاد حوادث مختلف راحت می کند.

این پاسخ ها شاید پیش زمینه ای باشد برای بیان این مطلب که نوع مدارک لازم برای کرایه خودرو برای هر فرد و یا سازمانی با توجه به شرایط متقاضی قابل بررسی و انعطاف است و نهایت همکاری در این زمینه با مشتری خواهد شد. تا جایی که گاه برای برخی از سازمان و ارگان ها و افراد، هیچ شرایط خاصی وجود ندارد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو پراید در مشهد چیست؟

شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو :

    داشتن حداقل 19 سال سن (فرد اجاره کننده باید حداقل یک سال از تاریخ صدور گواهینامه اش گذشته باشد.)

    ارائه کارت شناسایی معتبر

    چک یا سفته به مبلغ خودروی مورد اجاره

    مدرک احراز سکونت یا شغلی (اجاره نامه، سند ملکی، فیش حقوقی یا جواز کسب)

    2 میلیون تومان جهت خلافی راهنمایی و رانندگی که تا 70 روز نزد شرکت می ماند.

    افرادی که دسته چک ندارد می توانند از راه های جایگزین مانند اجاره خودرو بدون چک یا اجاره خودرو بدون مدارک و اجاره خودرو بدون سفته استفاده کنند.

نکته: مسافرانی که ساکن تهران یا کرج نیستند توجه داشته باشند که ارائه مدرکی از محل سکونت یا مدرک شغلی الزامی است همچنین امکان جایگزینی ودیعه نقدی برای این دسته مشتریان میسر نیست.

مدارک لازم کرایه اتومبیل برای افراد کارمند و شاغل دولتی و یا نظامی:

 • کارت شناسایی
 • گواهی اشتغال به کار از محل خدمت
 • چک کارمندی به میزان مبلغ قیمت روز خودرو

مدارک لازم برای اجاره خودرو برای توریست ها، مسافران و هموطنان مقیم خارج از کشور:

 • اصل پاسپورت و یا اصل ویزا
 • بلیط برگشت
 • برای اطلاع از موجودی روز خودرو های مجموعه همچنین ارتباط با مشاوران ما همین امروز تماس بگیرید.

اجاره ماشین در مشهد | آنلاین و ارزان

مشهد یکی از قطب های گردشگری ایران به حساب می آید و هر ساله مسافران زیادی برای زیارت و تفریح به این شهر دیدنی سفر می کنند. مشهد پر است از مکان ها و جاذبه های گردشگری و همین مسئله باعث شده تا اغلب افرادی که با تور سفر می کنند، نتوانند همه مکان ها و مناطق دیدنی را ببینند. به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید به مشهد سفر کنید حتما با ماشین سفر کنید و گزینه اجاره ماشین در مشهد را در ذهنتان داشته باشید.

دوباره چالش جدید!!! مسیرطولانی سفر، هزینه بنزین، اصطحلاک و خراب شدن ماشین و… همه و همه مشکلات سفر به صورت زمینی است. پس چه کار کنیم؟

هدف ما همیشه راحتی مسافران و ارزان بودن سفر آن هاست. به راحتی می توانید با اجاره ماشین در مشهد ، هم هزینه های سفر های درون شهری خود را کاهش دهید و هم تمامی مناطق را با خانواده با ماشین خودتان بروید. با ما همراه باشید.

کرایه ماشین در مشهد

اگر قصد اجاره خودرو در مشهد را دارید، ما در خدمت شما هستیم. این امکان برای شما به وجود آمده تا بتوانید خودرو مورد علاقه خود را در مدت زمانی که سفر هستید با ارزان ترین قیمت اجاره کنید. شما می توانید در ۱۳ فرودگاه ایران، ماشین خود را دریافت کنید و آن را حتی در شهر مقصد خود تحویل دهید. این شهرها و فرودگاه ها عبارت اند از: تهران، فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه مشهد، شهر اصفهان و فرودگاه اصفهان، فرودگاه شیراز، فرودگاه تبریز، فرودگاه بندرعباس، فرودگاه رشت، فرودگاه یزد، جزیره کیش و جزیره قشم.

اگر نمی خواهید رانندگی نکنید، راننده های آموزش دیده و حرفه ای ما در اختیار شما خواهند بود تا شما را هر جایی که خواستید ببرند. نگران تصادفات و مشکلاتی که ممکن است به وجود آید هم نباشید چون ماشینی که به شما تحویل داده می شود بیمه بدنه، ثالث و دیگر بیمه ها است. همچنین در صورت خراب شدن ماشین ما به صورت شبانه روزی در هر شهری از ایران که باشید خدمات تعمیر و سرویس دهی را به شما ارائه می دهیم.

مدارک و شرایط اجاره ماشین در مشهد

برای اینکه خودرو خود را تحویل بگیرید باید حتما مدارک زیر را ارائه کنید.

    یک قطعه عکس از مدرک شغلی فرد دریافت کننده

    چک و سفته به مبلغ ماشین که پس از تحویل ماشین به شما بازگردانده خواهد شد.

    به منظور ضمانت جریمه ها باید مبلغ تعیین شده را پرداخت کنید که این هزینه پس از ۷۰ روز به شما بازگردانده می شود.

        کمتر از ۷ روز اجاره: ۱۰۰ هزار تومان

        بیشتر از ۷ روز اجاره: ۵۰۰ هزار تومان

اجاره ماشین لوکس و پراید در مشهد

همانطور که گفتیم هم می توانید ماشین لوکس اجاره کنید و هم ماشین اقتصادی. ماشین های لوکس شامل برند های تویوتا، کیا، هیوندا و مرسدس بنز می شوند. برای اطلاع از قیمت ها و مدل ماشین ها به صفحه قیمت اجاره ماشین مراجعه کنید. مجموعه ما با امکان اجاره ماشین لوکس ارزان در مشهد این امکان را برای شما به وجود آورده است تا بتوانید به روز ترین و لوکس ترین ماشین ها را با پایین ترین قیمت ممکن سوار شوید.

اجاره خودرو بدون چک و سند و ودیعه

در طی روز بسیاری از مشتریان عزیز با ما تماس می گیرند و درخواست اجاره خودرو بدون چک یا اجاره ماشین بدون سند را دارند حتی برخی افراد خواهان کرایه خودرو بدون ودیعه ( دپوزیت ) هستند. در این مطلب قصد داریم توضیحات کاملی درخصوص مدارک و مستندات لازم جهت قرارداد رنت اتومبیل ارائه دهیم.

اجاره خودرو بدون چک

سرمایه اصلی یک شرکت اجاره خودرو پس از اعتماد و مشتریان وفادارش ، ناوگان خودرویی آن می باشد. و در صورتی که با استفاده از ظرفیت های قانونی امنیت سرمایه خود را تضمین نکند، دچار صدمه های شدید و جبران ناپذیری خواهد شد. دسته چک یکی از اسناد مورد قبول جهت تضمین بازگشت خودرو توسط شرکت های اجاره ماشین محسوب می شود. به همین دریافت یک فقره چک به ارزش روز خودرو یکی از مدارک لازم برای اجاره خودرو می باشد.

اما سوال اینجاست، پس اجاره خودرو بدون چک چگونه امکانپذیر است؟ در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم، اگر بنا به هر دلیلی ممکن است شما امکان صدور چک شخصی نداشته باشید در اینصورت می توانید به میزان قیمت روز خودرو به شرکت سفته تحویل دهید. اما اگر امکان ارائه سفته هم ندارید، ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید.

اجاره خودرو بدون سفته

همانطور که میدانیم سفته در اصل یک سند تجاری است که بر مبنای آن شخص صادرکننده سفته تعهد می نماید مبلغ مشخصی را در زمانی معین یا عندالمطالبه به دیگری یعنی گیرنده سفته بپردازد. به عبارت دیگر، بدهکار با ارائه سفته به طلبکار متعهد می‌شود که مبلغ معینی را در زمانی معین به او پرداخت کند. طلبکار نیز می‌تواند سفته را تا زمان آمدن سررسید نزد خود نگاه دارد یا اینکه در صورت نیاز به پول آن، طلبش را در برابر دریافت مبلغی کمتر به یک شخص دیگر انتقال دهد.

از این رو قراردادهای اجاره خودرو بدون راننده بویسله سفته تضمین خواهد شد که ماشین در موعد مقرر به صاحب آن (شرکت) عودت داده شود و سفته نیز به مشتری برگشت داده خواهد شد. خوب در جایی که امکان صدور چک وجود نداشته باشد می توان از سفته به عنوان سندی معتبر جهت ضمانت قرارداد استفاده نمود اما باید توجه داشته باشید که اصولا سفته اوراق بهادار محسوب می شود. به همین دلیل جهت ضمانت رقم های بالا آن چنان به صرفه نیست.

در هر صورت در مجموعه ما امکان پذیرش هر دو سند امکانپذیر است. اما اگر امکان ارائه چک و سند ندارید، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره خودرو بدون سند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اجاره خودرو بدون ودیعه

اگر مطالب فوق را به دقت ملاحظه کرده باشید. اشاره شد که چک یا سفته باید به مقدار ارزش روز خودرو باشد، اما شخص اجاره گیرنده خودرو باید علاوه بر این مبلغ 10 درصد ارزش خودرو را نیز به عنوان دپوزیت (Deposit) یا ودیعه هنگام عقد قرارداد به شرکت پرداخت نماید. اما چرا؟

بدیهی است ماشین یک کالای مصرفی است، مشتری عزیز بعد از دریافت خودرو از چند روز تا چند ماه اتومبیل را در اختیار دارد و از آن استفاده می کند. و کاملا مشخص است که خطرات زیادی همچون تصادف ، سرقت ، ایجاد صدمه به خودرو ، انجام خلاف رانندگی و غیره ممکن است برای شرکت کرایه دهنده ایجاد خسارت و هزینه کند. از این رو شرکت های اجاره خودرو با دریافت ودیعه این موضوع را پیش بینی می کنند که اگر مشکلی برای خودرو بروز کرد بتوانند از محل ودیعه آن را جبران کنند. در غیر اینصورت بلافاصله پس از تحویل خودرو مبلغ را به مشتری برگشت می دهند.

اجاره خودرو بدون سند

شرکت های اجاره خودرو در بعضی مواقع از اجاره گیرنده درخواست سند ملکی می نمایند. در صورتی که امکان دریافت مبلغ دپوزیت یا ودیعه عملا انجام پذیر نباشد مثلا فرض بفرمایید، بخواهید خودرویی معادل 7 میلیارد تومان را اجاره کنید در اینصورت می بایست 700 میلیون تومان نزد شرکت ودیعه قرار دهید که به نظر کمی سخت می باشد.

به همین دلیل اغلب افرادی که ماشین های سنگین یا به مدت طولانی مثلا چند ماه یا حتی سالانه ماشین اجاره می کنند. با استفاده از سند ملکی تضمین بازگشت را انجام می دهند. به این شکل که سند در گاوصندوق شرکت به امانت نگهداری می شود و هنگام عودت خودرو به شخص برگشت داده می شود.

اما آیا اجاره خودرو بدون سند امکانپذیر است ؟ بله همانطور که در بالا اشاره شد. سند یکی از روش های ضمانت بازگشت خودرو می باشد و شما می توانید از سایر روشها مانند چک و سفته ، وجه نقد ، طلا و ارز و حتی خودروی شخصی خود استفاده نمایید.

در انتها با افتخار اعلام میکنیم شرکت ما یکی از منعطف ترین شرکت های اجاره خودرو در بحث دریافت مدارک می باشد.

دکمه بازگشت به بالا