اقتصادیکسب و کار ایرانی

آموزش وب اینستاگرام – بایدها و نبایدها!

اینستاگرام وب یکی از قابلیت‌های این شبکه اجتماعی پرطرفدار است که بسیار کاربردی و مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. در این مطلب نگاهی به وب سایت اینستاگرام انداخته‌ایم و قدم به قدم نحوه استفاده از وب سایت اینستاگرام در مرورگرهای مختلف همراه با طراحی را توضیح داده‌ایم. همچنین در مورد محدودیت‌های اینستاگرام در وب صحبت کردیم.

دیجی فالوور

بنابراین اگر شما هم می‌خواهید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید؛ راهنمای وب اینستاگرام ما را دنبال کنید؛ به طوری که بتوانید به راحتی و به راحتی از این قابلیت اینستاگرام استفاده کنید و از طریق دسکتاپ به اکانت اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید و همچنین از قابلیت ارسال پست نسخه تحت وب اینستاگرام استفاده کنید.

وب اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

در اینجا راهی برای ارسال پست در اینستاگرام از طریق دسکتاپ یا لپ تاپ ارائه شده است که شامل هیچ برنامه یا افزونه شخص ثالثی نیست و می‌توانید به راحتی پست‌های خود را در رایانه شخصی یا لپ تاپ خود به اشتراک بگذارید و به راحتی از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید.

اینستاگرام در درجه اول به عنوان سرویسی طراحی شده است که می‌تواند در دستگاه‌های تلفن همراه استفاده شود؛ اما چند کار وجود دارد که می‌توانید برای ارسال عکس از طریق دسکتاپ یا لپ تاپ به جای تلفن خود انجام دهید. البته می‌توانید آن را از کامپیوتر به گوشی خود بفرستید و از آنجا دانلود کنید اما سرعت آن زیاد نخواهد بود و بسیار دست و پا گیر می‌شود و کار شما را دو چندان می‌کند.

با این حال، راه‌هایی برای ارسال مستقیم به اینستاگرام از طریق رایانه شخصی وجود دارد و برخی از افراد از برنامه‌ها و خدمات شخص ثالث استفاده می‌کنند. برخی از کاربران از شبیه سازها استفاده می‌کنند. اما در اینجا و در این مقاله راهنمایی در مورد نحوه استفاده از یک مرورگر وب معمولی مانند کروم یا سافاری برای ارسال و مدیریت اکانت اینستاگرام خود بدون نیاز به خرید اپلیکیشن جداگانه یا نصب افزونه مرورگر ارائه شده است.

از نسخه وب Insta با مرورگر دسکتاپ استفاده کنید

می‌توانید به وب سایت اینستاگرام دسترسی پیدا کنید و با استفاده از یک مرورگر وب معمولی روی دسکتاپ یا لپ تاپ خود پست ارسال کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

وقتی از طریق اینستاگرام وارد یک مرورگر دسکتاپ می‌شوید، می‌توانید پست‌ها را مانند عکس‌ها مشاهده کنید و حتی روی عکس‌ها نظر بدهید، اما کاری که نمی‌توانید انجام دهید این است که عکس‌های جدید ارسال کنید. هیچ راهی برای دانلود آن‌ها وجود ندارد، آیکون دوربین آشنا یا اضافه کردن یک پست جدید وجود ندارد،

اما راهی برای تغییر رفتار مرورگر شما وجود دارد که باعث می‌شود اینستاگرام فکر کند از طریق یک دستگاه تلفن همراه به آن دسترسی دارید.

این از دو چیز سود می‌برد. ابتدا، اینستاگرام اکنون نسخه ویژه‌ای دارد که دستگاه‌های تلفن همراه را با ویژگی آپلود نشان می‌دهد. ثانیاً، می‌توانید اینستاگرام را متقاعد کنید که از طریق دستگاه تلفن همراه خود به آن دسترسی دارید، حتی اگر از یک مرورگر وب روی رایانه رومیزی استفاده می‌کنید.

محدودیت‌های وب اینستاگرام

قبل از اینکه بخواهیم به نحوه عملکرد مرورگرهای خاص بپردازیم، در اینجا برخی از محدودیت‌های این روش ذکرشده است.

این روش دسترسی یک دستگاه تلفن همراه به وب‌سایت اینستاگرام را شبیه‌سازی می‌کند. این مانند استفاده از چیزی مانند Bluestacks برای شبیه‌سازی برنامه اینستاگرام نیست.

این مهم است زیرا همه ویژگی‌های برنامه اینستاگرام از طریق وب‌سایت موبایل اینستاگرام در دسترس نیستند. می‌توانید یک عکس آپلود کنید و یک کپ شن اضافه کنید، اما برخی از ویژگی‌های اساسی اینستاگرام وجود دارد که از طریق رابط وب Abnesta در دسترس نیستند.

فیلترها: شما توانایی اعمال فیلتر را ندارید.

پست‌هایی با چند عکس: اینستاگرام اخیراً قابلیت افزودن چندین عکس یا ویدیو را به یک پست اضافه کرده است. از طریق وب‌سایت در دسترس نیست. برای ایجاد یک پست در وب اینستاگرام، فقط می‌توانید یک تصویر را در هر بار آپلود کنید.

برچسب‌گذاری عکس: همچنان می‌توانید با استفاده از وب اینستاگرام شخصی را در بخش نظرات تگ کنید، اما نمی‌توانید کسی را در عکس تگ کنید.

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا