کسب و کار ایرانیورزش

آناتومی کفش فوتسال اصل

کفش های فوتسال جوما یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین کفش های فوتسال در میان فوتسالیست های حرفه ای دنیاست که بواسطه کیفیت ساخت و طراحی آن راحتی کم نظیری را برای پای بازیکن فراهم میکند.
کفش فوتسال جوما تاپ فلکس top flex یکی از معروف ترین مدل های این برند اسپانیایی است که هم در داخل کشور و هم کشورهای دیگر علاقمندان زیادی دارد ، پس با ما همراه باشید تا بهتر این کفش زیبا را بشناسیم.
جنس بدنه کفش فوتسال جوما تاپ فلکس از چرم طبیعی است که نهایت حس لمس طبیعی توپ و راحتی را برای پای بازیکن فراهم می کند و نکته جالبتر در زیره کفش است که از جنس لاستیک طبیعی فوق العاده منعطف و نرم است که باعث آزادی حرکت بازیکن میشود و حسی مانند انعطاف طبیعی پا را به بازیکن منتقل میکند.


جوما تاپ فلکس در ۴ کلمه راحتی ، دوام ، انعطاف و کنترل خلاصه میشود ، ۴ عنصری که از نیاز های اساسی هر کفش فوتسال حرفه ای برای یک بازیکن حرفه ای هست.

فناوری های بکار رفته

همانطور که گفتیم جوما به بکار بردن یکی از منعطف ترین چرم های بکار رفته در رویه کفش و لاستیک طبیعی در زیره کفش در تاپ فلکس شهره است که فیت شدن و راحتی بی نقصی را فراهم میکند ، این انعطاف و راحتی ناشی از سه فناوری پیشرفته در کفش است که به بررسی آن می پردازیم:

  • نکاتی در طراحی کفش
    در جلوی نوک کفش به سمت کناره داخلی کفش ( حواشی انگشت شست ) از روکشی مخملی برای محافظت از چرم طبیعی کفش و ایجاد سطحی زبر برای گیرایی بهتر بین توپ و کفش استفاده شده و همچنین نواری سفید و زرد رنگ در نوک کفش بر روی این روکش مخملی تعبیه شده تا ضربات نوک پای بازیکن را قوی تر و دقیق تر کند.
    • نکته در انتخاب سایز
    از آنجایی که جنس بدنه تاپ فلکس از چرم طبیعی است و بخوبی جا باز میکند ، پیشنهاد ما اینست که موقع خرید این مدل کفش نیم سایز کوچکتر سفارش بدهید ، مثلا اگر سایز پای شما ۴۲٫۵ است ۴۲ سفارش بدهید و از تنگ شدن زیادی کفش نهراسید و مطمئن باشید بخوبی با پای شما فیت خواهد شد.

این روکش مخملی را ما در پاشنه یا عقب کفش نیز مشاهده میکنیم که برای محافظت و راحتی بهتر پا در ان قسمت استفاده شده.

زبانه و دهانه ورودی کفش از جنس اسفنجی نرم با روکش الیاف پارچه ای منفذ دار است که هم باعث راحتی روی پا و اطراف مچ پا میشود و هم باعث فیت شدن بهتر کفش با پا میشود.

در رویه کفش شما چند سوراخ را مشاهده می کنید که باعث تهویه بهتر پا در جلوو کل کفش شده و حس خشکی و خنکی را فراهم می کند.
زیره کفش
زیره کفش از دو قسمت تشکیل شده ، فوم جذب شوک به رنگ سفید و خود زیره که به رنگ آبی مشخص است.
فوم جذب شوک بخوبی باعث جذب شوک های وارده از سطح زمین موقع دویدن میشود و انعطاف خوبی هم به زیره میدهد ، همچنین این فوم بدلیل خاصیت ارتجاعی آن به گام های شما نرمی خاصی میدهد که در ذخیره انرژی بازیکن کمک خاهد کرد.

خود زیره کفش نیز از جنس لاستیک طبیعی است که انعطاف بسیار بالایی را به زیره میدهد ، که در موقع پیچیدن یا تغییر مسیر ناگهانی ارزش آن را بخوبی درک خواهید نمود ، حفظ سلامت بازیکن و کمک به افزایش سرعت عمل وی از مزایای این زیره هست.

جمع بندی
کاملا مشهود است که جوما برای طراحی تاپ فلکس وقت و هزینه زیادی را صرف نموده تا به یک کفشی ایده آل و قابل رقابت با برند های برتر بازار برسد.
راحتی عالی و لمس کم نظیر بواسطه چرم طبیعی در top flex همگی باعث بوجود آمدن تجربه ای جدید برای شما خواهند شد.

 

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی
دکمه بازگشت به بالا