ورزش

کادر فنی و تیم ملی ناشنوایان تقویت می شود/ نیاز به حمایت داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهران تیشه گران با اشاره به قهرمانی تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی تهران برگزار شد گفت: این قهرمانی در شرایط سختی به دست آمد اما خوشحالم که توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم. این بازیکنان لایق این قهرمانی بودند و امیدوارم بتوانیم هر چه سریع‌تر پاداش قهرمانی آنها را پرداخت کنیم.

وی در مورد چند بازی سخت تیم ملی و این که به نظر می‌رسد میانگین سنی این تیم بالا رفته است گفت: بخش عمده نفرات حاضر در تیم ملی بازیکنانی هستند که در ۱۰ سال اخیر عضو این تیم بوده اند و طبیعی است که به سن بالا رسیده اند. البته در این دوره آقای رعدی از چند بازیکن تیم جوانان استفاده کرد که جواب دادند.

رئیس فدراسیون ناشنوایان ادامه داد: تیم جوانان ناشنوای ایران قهرمان جهان شده و این می‌تواند پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان باشد. قطعاً برای مسابقات جهانی که آبان سال جاری در برزیل برگزار خواهد شد کادر فنی و بازیکنان تقویت خواهند شد تا بتوانیم نتایج مطلوبی بگیریم.

تیشه گران در مورد توجه وزارت ورزش به این تیم نیز گفت: به هر حال این تیم نیاز به حمایت بیشتری از سوی وزارت ورزش دارد. ورزشکاران ناشنوا هنوز پاداش‌های حضور در المپیک ناشنوایان که اردیبهشت سال گذشته برگزار شد را نگرفته اند. امیدوارم وزارت ورزش حمایت بیشتری از ورزش ناشنوایان داشته باشد چرا که آنها با ورزشکاران شنوا تفاوتی ندارند و باید از همه حمایت شود.

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا