فرهنگ و هنر

وزیر ارشاد به سی وی نت آمد / تقدیر برای پوشش انتخابات ۱۴۰۲

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران (سی وی نت)، از نزدیک در جریان پوشش انتخابات ۱۴۰۲ در این خبرگزاری قرار گرفت و از خبرنگاران این رسانه تقدیر کرد.

به گزارش سی وی نت، محمدمهدی اسماعیلی ظهر جمعه ۱۱ اسفندماه و پس از انداختن رای خود در صندوق های انتخاباتی تالار وحدت، در محل خبرگزاری دانشجویان ایران (سی وی نت) حاضر شد و از نزدیک در جریان پوشش انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قرار گرفت.

وزیر ارشاد ضمن خسته نباشید به خبرنگاران این خبرگزاری، از تلاش‌ آن‌ها در جشنواره‌های فجر، نمایشگاه رسانه و پوشش گسترده انتخابات مجلس و خبرگان رهبری تقدیر کرد.

اسماعیلی که در از بخش‌های چندرسانه‌ای و تحریریه سیاسی، استان‌ها و… خبرگزاری سی وی نت بازدید می‌کرد، گفت: از همه همکاران خوب سی وی نت در همه استان‌ها و ستاد مرکزی در تهران تشکر می‌کنم. سی وی نت همیشه یک مجموعه پیشرو بوده و در دوره جدید هم خیلی موفق است. از همه همکاران در خبرگزاری سی وی نت کمال تشکر را دارم.

وزیر ارشاد همچنین از پوشش گسترده تصویری و خبری سی وی نت در سراسر کشور و به ویژه حضور هنرمندان در تالار وحدت برای مشارکت در انتخابات ۱۴۰۲ تشکر و تاکید کرد: برنامه‌ریزی حضور هنرمندان در تالار وحدت برای اولین‌بار، کار بزرگی بود که به همت همکاران وزارت ارشاد انجام شد.

او سپس کلیپ چندرسانه‌ای سی وی نت از حضور چند ساعت قبل هنرمندان و حضور پای صندوق سیار در تالار وحدت را مشاهده و از آن تقدیر کرد.

محمدمهدی اسماعیلی در پایان به عوامل اخذ رای صندوق سیار که در محل خبرگزاری سی وی نت مستقر بودند، خسته نباشید گفت.

وزیر ارشاد به ایسنا آمد / تجلیل برای پوشش انتخابات ۱۴۰۲

وزیر ارشاد به ایسنا آمد / تجلیل برای پوشش انتخابات ۱۴۰۲

وزیر ارشاد به ایسنا آمد / تجلیل برای پوشش انتخابات ۱۴۰۲

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا