حوادث

مصدومیت زن و شوهر یاسوجی در پی انفجار چاه فاضلاب خانگی

سی وی نت / کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی یاسوج گفت که در پی انفجار در گودال فاضلاب یکشنبه شب یک زوج مجروح شدند.

“هاشم یوسفی” در گفت وگو با خبرنگار سی وی نت ، اظهار داشت: در پی تماس شهروند در ساعت 23:15 شامگاه یکشنبه در نشست خبری این سازمان و اعلام انفجار چاه های فاضلاب در منطقه مادوان ، نیروهای آتش نشانی دو. به آنجا فرستاده شدند ..
وی گفت: “این انفجار حدود 30 سال باعث زخمی شدن این زوج شد ، در نتیجه انفجار خانه مرد را بر فراز خانه همسایه خود پرتاب کرد و سلاح محافظ سقف در آن فرو رفت. بدن مرد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر یاسوج خاطرنشان کرد: پس از رهاسازی و بریدن بریس ، 115 آمبولانس مصدومان را به مرکز بهداشت و حامیان یاسوج ، جراحان منتقل کردند.


یوسفی با اشاره به تصورات منفی در بین مردم ، توضیح داد: این انفجار به دلیل بی احتیاطی و بی توجهی به عامل اصلی ایمنی و ریختن سنگ آهک به داخل فاضلاب برای رفع آن مصدوم رخ داده است.
وی به شهروندان هشدار داد: “استفاده از سنگ آهک در چاه های فاضلاب خطرناک است زیرا در صورت مخلوط شدن با آب منجر به تولید گاز و انفجار می شود که امیدواریم سایر شهروندان این کار را انجام ندهند. این کار باعث می شود تا شاهد حادثه دیگری نباشیم.”
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا