حوادث

سفر دبیر کل هلال احمر به سیستان و بلوچستان/ افتتاح قرارگاه مرکزی مبارزه با کرونا

دبیرکل جمعیت هلال احمر طی یک سفر یک روزه به زاهدان بر کارهای امدادی جمعیت هلال احمر نظارت کرد تا به شیوع کرونا و اجرای نذر ملی آب 4 و همچنین حضور وی بپردازد ، پیشگیری ایجاد شد و پیشگیری.

به گزارش سی وی نت ، محمد حسن قوسیان مقدم صبح امروز وی به سیستان و بلوچستان سفر کرد و با استاندار و رئیس جمهور و کارمندان یک جمعیت سطح بالای هلال احمر منطقه دیدار کرد.

در این بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر یک ستاد مرکزی برای مقابله و پیشگیری از کرونا تشکیل داد و سپس به دریافت و توزیع تجهیزات امدادی هلال احمر به منطقه پرداخت و توضیح داد: علاوه بر اقدامات فوری و آماده سازی و اعزام تجهیزات پزشکی. ، هلال احمر و پزشکی 24 خیریه بزرگ را در سیستان و بلوچستان بسیج کرده اند و تاکنون بخشی از کمک ها به منطقه رسیده و در حال توزیع است.

قوسیان به همراه رهبران سیستان و بلوچستان از شهر میرجاوه بازدید کردند و از بیمارستان این شهر بازدید کردند و از نزدیک با کار این مرکز درمانی آشنا شدند.

دبیر کل جمعیت هلال احمر با اشاره به کار سالانه جمعیت هلال احمر با عنوان “پروژه نذر آب” در منطقه سیستان و بلوچستان گفت: امسال یک پروژه 4 در این منطقه وجود دارد. ، برخی از مناطق این پروژه آماده هستند تا آبرسانی به تمام مناطق بی کفایتی سیستان و بلوچستان را آغاز کنند و مانند سالهای گذشته بتوانند سیل این افراد را درمان کنند.

اکتشاف در قسمت پایین منطقه

احمدعلی موهبتی – استاندار سیستان و بلوچستان – همچنین از هلال احمر برای اجرای پروژه های تحقیقاتی در گذرگاه های میلک و هیرمند ، ریمدان و چابهار و میرجاوه تشکر کرد و خواستار کمک بیشتر در منطقه برای پیشگیری و کنترل تاج شد.

وی همچنین توضیح داد که ساکنان این منطقه اغلب به دلیل عوارض و محدودیت ها به زودی به مرکز بهداشت مراجعه می کنند ، این وضعیت منجر به تعداد زیادی مرگ و میر و تعداد بیماران مبتلا به بیماری قلبی در سیستان و بلوچستان شده است. بیشتر از قبل در مقایسه با طبیعی.

موهبتی ضمن قدردانی از اقدامات هلال احمر ، از عدم توانایی در محدود کردن استفاده از داروها و تجهیزات شکایت کرد و از دبیر کل جمعیت هلال احمر خواست گزارش شکایت خود را به وزیر بهداشت و رئیس ضد کروناس ملی ارائه دهد. در این منطقه

طبق اعلام جمعیت هلال احمر ، محموله ارسال شده توسط جمعیت هلال احمر به سیستان و بلوچستان در دو جبهه است: پیشگیری و درمان تاج. در بخش پیشگیری ، بیش از یک میلیون و یک میلیون تجهیزات پزشکی دیگر ارسال شده است و در بخش درمان ، صدها کپسول اکسیژن با ظرفیت 10 تا 50 کیلوگرم و همچنین تعداد زیادی از تولید کنندگان اکسیژن در خانه وارد شده اند. محوطه. از بانک محلی اعتماد پزشکی هلال احمر کمک هزینه دریافت کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا