ورزش

ستاره الهلال به بازی با استقلال نمی‌رسد

دیدار تیم های استقلال ایران و الهلال عربستان روزهای 13 و 22 سپتامبر در شانزدهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا با حمایت دبی برگزار می شود.

طبق اعلام فدراسیون جهانی فوتبال ، سه بازی مقدماتی جام جهانی پرو از 2 تا 9 سپتامبر برگزار می شود و تیم در دیدنی ترین دیدار خود در 9 سپتامبر مقابل برزیل قرار می گیرد. 18 سپتامبر. تیم ملی کشورش و باید برای سه بازی برابر اروگوئه ، ونزوئلا و برزیل دعوت شود.

به گزارش حمزه الغمدی ، روزنامه نگار سعودی ، بر اساس این گزارش ، حضور کاریلو در بازی مقابل استقلال در مرحله یک هشتم کنفدراسیون فوتبال آسیا پیچیده است ، رسیدن به این بازیکن برای الهلال دشوار است. بازی نرم این فصل

اگر کاریلو یک روز پس از این دیدار راهی امارات شود ، شانس حضور در آخرین تمرین قبل از بازی با استقلال را از دست می دهد ، در نتیجه ممکن است در ترکیب آسیایی الهلال قرار نگیرد.

در همین حال ، الهلال می تواند لیست آسیایی خود را بدون حضور یک ستاره پروی و همچنین حضور موسی ماریگا از مالیا ، بافتیمبی گومز از فرانسه ، متیو پریرا از برزیل و یانگ هیون از کره تکمیل کند ، با وجود اینکه ژاردیم مربی پرتغالی اعتقاد قوی به کاریلو با این حال ، با توجه به شرایط فعلی ، ممکن است مجبور شود این بازیکن را در لیست بازیکنان خارجی تیمش در رقابت های آسیایی قرار ندهد.

254 251

دکمه بازگشت به بالا