ورزش

روایت باشگاه پرسپولیس از حمله با نارنجک به اتوبوس این تیم

به گفته یک شرکت رسانه ای آنلاین؛ وب سایت رسمی مسئول باشگاه پرسپولیس نوشت: “علی رغم تلاش مقامات محلی و مقامات منطقه ای اصفهان برای اطمینان از ایمنی صعودهای تخت جمشید ، دو اتوبوس حامل تیم نارنجک پرسپولیس در راه رسیدن به هتل مورد حمله قرار گرفتند. این گنجینه از فولادشهر است. استادیوم

در هنگام حمله ، دو نارنجک دستی به شیشه ها و طاقچه های کنار اتوبوس اصابت کرد و چندین بمب دیگر نیز به دور اتومبیل در حال حرکت پرتاب شد که همزمان با اتوبوس بود. این اتفاق وحشتناک باعث شد تا وی برای چند ثانیه کنترل دو کامیون حامل بازیکنان و هم تیمی ها را متوقف کند و حتی وسایل نقلیه دیگر را نیز به دردسر بیندازد ، اما با اطمینان رانندگان ، هیچ چیز بدتر نیست.

این حمله وضعیت و تنش متفاوتی را در تیم ایجاد کرد ، زیرا هر زمان و در بسیاری از مراحل این مبارزه ترس داشت ، تهدیدهای بیشتری برای تیم فوتبال پرسپولیس ایجاد شود. بازیکنان و سایر هم تیمی ها در نیمه راه اتوبوس و صندلی بودند تا آسیب های احتمالی را به حداقل برسانند.

در هنگام برخورد اتومبیل با ماشین به دلیل شوک ناشی از انفجار و کوری راننده در اثر دود ، یکی از اتومبیل ها از جاده خارج شد ، متعلق به راننده ای است که ماشین کنترل می شود ، اما یک فاجعه غیرممکن نیست. ایده اتفاق افتاد خطرات مشابه سایر وسایل نقلیه عبوری.

این در شرایطی اتفاق افتاد که تیم فوتبال ایران خاطره حمله سنگین به ماشین متعلق به سران باشگاه پرسپولیس در اصفهان در سال 2003 را فراموش نکرده و آنچه برای سرباز احمدی در نتیجه چنین انفجارهایی اتفاق افتاده است پیش پا افتاده ای به یاد ماندنی است.

به محض ورود اتوبوس حامل سرخپوشان به ورزشگاه ، منصور قنبرزاده ، دبیرکل دولت فوتبال ، حسین زرگر رئیس دادگستری ، سهیل مهدی رئیس کمیته ورزش و حسین شریفی رئیس اداره مسئول رسانه های اجتماعی فوتبال ، به همه چیز نگاه کنید. “این حوادث اتفاق افتاده است.”

اوگبی 258

دکمه بازگشت به بالا