ورزش

تیم ملی هندبال ساحلی ایران برابر عربستان به پیروزی رسید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، تیم ملی هندبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا موفق شد با ارائه یک نمایش زیبا با نتیجه ۲ بر یک مقابل عربستان سعودی به پیروزی دست یابد.

گیم اول این دیدار به سود عربستان به پایان رسید اما ملی‌پوشان ایران در گیم دوم مقابل حریف پیروز شدند تا در نهایت کار به گیم سوم برسد. در پایان گیم سوم این دیدار ملی‌پوشان ایران موفق شدند در ضربات شوت اوت به برتری دست یابند تا در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران به اتمام برسد.

ملی‌پوشان ایران در دومین مصاف خود به دیدار کره‌جنوبی خواهند رفت.

آراد حسینی، محمد مهدی حیدریان، حامد شمس، علی پیرزاده اهوازی، مصطفی انتشاری، علی سعیدی، علی حیدریان، حسین حیدریان، علیرضا علیپور و سروش قاسمی با هدایت مهدی قشقایی‌راد ترکیب تیم ملی هندبال ساحلی ایران را در رقابت‌های قهرمانی آسیا تشکیل می‌دهند.

برنامه دیدارهای تیم‌ ملی هندبال ساحلی ایران در ادامه رقابت‌های قهرمانی آسیا به وقت ایران به شرح زیر است:

ایران – کره‌جنوبی – ۲۰ اسفند / ساعت ۱۲
ایران – فیلیپین – ۲۳ اسفند / ساعت ۱۲
ایران – قطر – ۲۴ اسفند / ساعت ۱۲

پس از پایان مرحله گروهی رقابت‌ها تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B و تیم دوم گروه A با تیم اول گروه B در مرحله نیمه‌نهایی دیدار خواهند کرد تا تکلیف تیم‌های حاضر در فینال و رده‌بندی مشخص شود.

همچنین تیم سوم گروه A با تیم چهارم گروه B دیدار می‌کند و تیم چهارم گروه A به مصاف تیم سوم گروه B می‌رود تا رده‌بندی جایگاه‌های پنجم تا هشتم مشخص شود.

تیم‌های پنجم دو گروه نیز برای تعیین جایگاه‌های نهم و دهم به مصاف یکدیگر می‌روند. دیدار فینال و رده بندی رقابت‌های هندبال ساحلی قهرمانی آسیا روز ۲۸ اسفندماه برگزار خواهد شد.

گروه بندی مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا به شرح زیر است:

گروه A: ایران – قطر – فیلیپین – کره‌جنوبی – عربستان سعودی

گروه B: اندونزی – ویتنام – عمان – هنگ‌گنگ – کویت – چین

نهمین دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا به میزبانی بالی اندونزی از ۱۰ تا ۱۹ مارس (۱۹ لغایت ۲۸ اسفند) برگزار می شود.

تیم ملی هندبال ساحلی ایران در دوره قبلی این مسابقات که به میزبانی ایران برگزار شد عنوان قهرمانی را بدست آورده بود.

دکمه بازگشت به بالا