ورزش

به حاشیه غیبت گل‌محمدی کاری نداریم

به گزارش رسانه ها .رآنلاین; سید مجتبی حسینی در خصوص دیدار پرسپولیس و پیکان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به وقفه طولانی که داشتیم و در 47 روز تنها یک بازی مقابل استقلال انجام دادیم، روز سختی را در تمرینات سپری کردیم. محکم و زیاد. بازی های تدارکاتی.”

وی افزود: سعی کردیم این بار بچه ها را بهتر کنیم. در این زمان از سال، تعطیلات طولانی برای شرکت مشکل ساز است و در 6 بازی اخیر این تعداد تعطیلی خواهیم داشت. با توجه به تجربه ای که داشتیم سعی کردیم برنامه ریزی کنیم و امیدوارم این طرح به نتیجه برسد و فردا بچه ها خوب شوند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه انتظار می رود شاگردانش مقابل استقلال مقابل پرسپولیس واکنش مثبتی نشان دهند، توضیح داد: فکر می کنم همه تیم در این زمان در تعطیلات هستند این مشکل پیش خواهد آمد. سعی کردیم سخت کار کنیم و برنامه خوبی داشتیم. در بازی های فردا مانند بازی های استقلال، بچه ها از نظر بدنی آماده هستند و اتفاقات ورزشی به ما کمک می کند تا بازی آبرومندانه و مناسبی برای تیم بزرگ پیکان داشته باشیم.

حسینی با توجه به تجربه چندین ساله همکاری با یحیی گل محمدی، انگیزه بی نظیری برای رویارویی در بازی فردا داشت: خیر. من با این مربی محترم پرسپولیس رابطه خوبی داشتم و هر از چند گاهی همه معلمان همدیگر را خوب می شناختند. بازیکنانی هستند که با هم بازی می کنند و عملکرد آنها در زمین مهم ترین چیز است. فوتبال بازی هجومی است اما امیدوارم بچه های ما فردا کمترین اشتباه را داشته باشند و البته از اشتباهات حریف استفاده کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا غیبت یحیی گل محمدی روی نیمکت پرسپولیس تاثیری روی تیم پیکان در بازی فردا داشته است، گفت: برای ما تاثیری ندارد چون ما داریم کار خودمان را انجام می دهیم و ربطی به اوکی ندارد. ما سعی می کنیم فوتبال قوی و باوقار بازی کنیم.

حسینی با بیان اینکه بازی مقابل تماشاگران پرسپولیس کار پیکان را سخت نمی کند، گفت: طبیعی است که در فضایی که روی میز ایجاد شده است، در این مواقع بازی مقابل پرسپولیس سخت است. امیدوارم بچه ها بتوانند در این ماموریت مهم نهایت تلاش خود را انجام دهند. امیدوارم قاضی با توجه به حضور تماشاگران سینما در ورزشگاه منصف و منصف باشد.

وی افزود: جا دارد از مدیران باشگاه پیکان تشکر کنم. در این مواقع هر کاری می خواستیم انجام می داد. یکی از آن مسائل بحث پرداخت حقوق فرزندان است. برخی از بازیکنان در این سال‌ها تاخیر داشته‌اند، اما اتابخش سخاوتمندانه و با عنایت ویژه این مشکلات را برطرف کرده است. امیدوارم بچه ها قدر محبت او را بدانند و فردا به ایران خودرو و باشگاه هدیه خوبی بدهند و عملکردشان خوب باشد.

بیشتر بخوانید:

سالیوان با غلبه بر ترامپ قهرمان اسنوکر جهان شد

بمب نقل و انتقالات منفجر می شود

سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا چهره خوبی نیست

253251

دکمه بازگشت به بالا