ورزش

اجاره خانه برای برخی زلزله زدگان خوی با اعتبار دولتی

وزیر کشور در پاسخ به آنا تشریح کرد؛

وزیر کشور گفت: منابع مالی برای اجاره خانه برای بعضی از زلزله زدگان بعد از اسکان اضطراری در نظر گرفته شده است و پس از آن کار بازسازی اجرایی می‌شود.

احمد وحیدی وزیر کشور در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: خدا را شکر اقدامات و برنامه ریزی های خوبی در منطقه زلزله زده خوی انجام شده است و دولت با همه وزارتخانه‌های ذیربط خود کارهای لازم را انجام داده‌ و همه تلاش خود را به کار گرفته‌اند.

او اضافه کرد: در زلزله خوی از شخص ریاست جمهور، معاون اول رئیس و چند وزیر و همه رؤسای سازمان‌های کمک رسان در آنجا حضور داشتند و کارهایی که شدنی بوده را انجام داده اند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: جایی که برای اسکان اضطراری موقت زلزله زدگان مهیا شد طبیعتا جای گرم و نرم خانه آن‌ها را نمی‌گیرد اما دولت منابع اعتباری و مالی خوبی را پیش بینی کرد و ارزیابی لازم انجام شده است و ان شاالله در یک فرصت مناسب بازسازی خانه‌های زلزله زدگان صورت خواهد گرفت.

وحیدی تاکید کرد: دولت برنامه ای برای توزیع کانکس برای اسکان زلزله زدگان خوی ندارد و کار بازسازی خانه زلزله زدگان در ادامه دنبال خواهد شد.

او اضافه کرد: منابع مالی برای اجاره خانه برای بعضی از زلزله زدگان بعد از اسکان اضطراری در نظر گرفته شده است و پس از آن کار بازسازی اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا