جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی

آموزش کامل برگردانی پیج دی اکتیو شده اینستاگرام

اینستاگرام برای کاربران خود دو نوع حذف اکانت را در قرار داده است، حذف موقت یا دی اکتیو کردن که قابلیت برگرداندن پیج دی اکتیو شده وجود دارد، یا حذف دائمی که به هیچ عنوان چیج بازگشایی خواهد شد. اگر به صورت دائمی اکانت را پاک کرده باشیم، نمی‌توانیم حساب کاربری و نام کاربری را برگردانیم. همان طور که می‌دانیم اکانت‌های دی اکتیو شده را می‌توانیم دوباره برگردانیم.

ولی اکانت‌هایی که به صورت دائمی حذف شده باشند را، نمی‌توان برگرداند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که برای اینستاگرام پیش می‌آید این است که، کاربران گاهی اوقات با بسته شدن اکانت به دلایل مختلف روبرو می‌شوند. در این مقاله می‌خواهیم شما را با آموزش بازیابی اکانت دی اکتیو شده و همچنین نحوه خرید لایک اینستاگرام آشنا کنیم.

چرا اکانت من غیر فعال شده؟

برنامه اینستاگرام قوانینی دارد که، همه‌ی کاربران موظف‌اند به آن قوانین عمل کنند. این قوانین و ضوابط در هنگام ثبت‌نام در برنامه‌ی اینستاگرام از کاربر می‌خواهد تا به آن پایبند باشد. گاهی پیش می‌آید با اینکه شما ظاهرا به قوانین و ضوابط عمل می‌کنید، اکانت شما غیرفعال می‌شود. این موضوع زمانی اتفاق می‌افتد که اینستاگرام اکانت شما را ربات تشخیص دهد.

مثلا اگر در یک مدت زمان کوتاه، تعداد زیادی افراد را فالو یا آنفالو کنید. یا بیش از حد لایک کنید و کامنت بگذارید ممکن است دچار محدودیت شوید و اکانت شما غیرفعال شود. این امور از طرف اینستاگرام موضوع مشکوکی است. به هر حال می‌توان اکانت دی اکتیو شده یا غیر فعال شده را برگرداند.

چگونه می‌توان یک اینستاگرام غیرفعال شده را برگرداند؟

به مدت چند ساعت دیگر، یک پیام از اینستاگرام دریافت می‌کنید که، در آن نوشته شده که روی کاغذ چند شماره به همراه کاربری و نام خود بنویسید. در حالی که این برگه را دست گرفته‌اید، از آن عکس بگیرید. عکسی که گرفته می‌شود باید خیلی واضح باشد، سپس این عکس را باید ارسال کنید.
بازیابی اکانت دی اکتیو شده مرحله‌ی دیگری نیز دارد که، هم اکنون به آن می‌پردازیم. در این مرحله در صورت بیزینسی بودن اکانت، از شما خواسته می‌شود تا از مدارک موجود عکس گرفته و آن را ارسال کنید. سپس این عکس توسط گروه اینستاگرام مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مواردی که شاید برای هر کسی اتفاق بیفتد

گاهی اوقات اکانت به هر صورتی که غیرفعال شده باشد، برگردانده نمی‌شود. البته به خاطر داشته باشید که این پروسه امکان دارد تا 3 هفته به طول انجامد. اگر تا 3 هفته نتوانستیم با این راهکارها اکانت را برگردانیم باید به فکر یک اکانت دیگری باشیم. برنامه اینستاگرام قوانین سفت و سختی در حوزه نیز دارد بنابراین باید در انتشار محتوای ویدیویی و صوتی نهایت دقت را داشته باشید و از ویدیو‌ها و موسیقی‌های کپی رایت دار در محتوای خود استفاده نکنید.

برگرداندن پیج دی اکتیو شده

برای باز گرداندن اکانت دی اکتیو شده اگر پسورد را به خاطر نداشته باشیم، بسیار کارمان پیچیده می‌شود. حتی ممکن است در این صورت نتوانیم پیج خود را فعال کنیم. بنابراین بهترین کار قبل از غیر فعال شدن اکانت، یادداشت برداری از کلیه اطلاعات مربوط به پیج می‌باشد. اگر پسورد را به هر دلیلی فراموش کردید و نتوانستید آن را فعال کنید، باید با پشتیبانی اینستاگرام مکاتبه نمایید.
شبکه اینستاگرام یکی از بهترین و کارآمدترین شبکه‌هایی است که، تاکنون شناخته شده‌است. این شبکه توانسته است در زندگی مردم جهان از جمله ایران، جای خود را باز کند. تعداد زیادی از مردم توانسته‌اند کسب و کار خود را از طریق این شبکه، رونق دهند. بنابراین غیرفعال شدن ناگهانی آن می‌تواند خسارت جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

در مطالب درج شده خواندیم که برای برگرداندن پیج اینستاگرام، باید پسورد را داشته باشیم. هنگامی که سایت اینستاگرام بخواهد اکانت غیر فعال شده را فعال کند باید پسورد داشته باشد. برای فعال کردن و بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام، وقتی از آن خارج شویم باید نام کاربری و رمز را وارد نماییم. در مطالب خوانده شده در مقاله ی امروز به چگونگی فعال کردن اینستاگرام و فرق بین دی اکتیو کردن با حذف کردن اکانت، پرداختیم. در صورت هرگونه سوال، نظر و یا مشاوره در این مورد می‌توانید با ممکن است به هر دلیلی پیج شخصی یا کاری اینستاگرامتان برای مدتی غیرفعال شود و شما مایل باشید آن را بازگردانی کنید. برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام در وهله اول شاید گیج‌کننده به نظر برسد اما با آموزش صحیح، کار آسانی است. در این پست به آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام می‌پردازیم که ممکن است به دلایل مختلف دی اکتیو شده باشد.

بازگردانی پیج پاک شده اینستاگرام

اول از همه باید بدانید که اگر اکانت اینستاگرام خود را پاک (delete) کرده‌اید دیگر نمی‌توانید آن را برگردانید. باید نام کاربری و پسورد جدیدی برای خودتان بسازید و عملا همه چیز ا در اینستاگرام از نو شروع کنید! برای همین موضوع است که به جای پاک کردن اینستاگرام، قابلیت دی اکتیو اینستاگرام را به شما پیشنهاد می‌کنیم که قابل برگرداندن است.

برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام

اگر مدتی پیش اینستاگرامتان را موقتا غیرفعال کرده‌اید، خیلی ساده می‌توانید آن را برگردانید:

۱- اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی باز کنید.

۲- نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

۳- در این مرحله با توجه به تغییرات و آپدیت‌هایی که اینستاگرام در دوران دی اکتیو بودن شما داشته است، ممکن است لازم باشد یک بار دیگر با شرایط اینستاگرام موافقت کنید.

۴- تبریک می‌گوییم! اکانت اینستاگرام شما با موفقیت برگردانده شده و شما دوباره به تمام داده‌هایتان دسترسی دارید.

برگرداندن اکانت تعلیق شده اینستاگرام

ممکن است اینستاگرام اکانت شما را به خاطر رعایت نکردن شرایط استفاده (Terms of use) تعلیق کرده باشد.

اگر این اتفاق افتاد برای رفع دی اکتیو به روش زیر عمل کنید:

۳- در قسمت بالای صفحه، نام و نام خانوادگیتان را همانطور که در صفحه اینستاگرامتان نمایش داده می‌شود وارد کنید.

۴- نام کاربری اینستاگرامتان را وارد کنید.

۵- شماره تماس و ایمیلتان را وارد کنید. از همان شماره و ایمیلی استفاده کنید که با کمک آن اکانتتان را ساخته‌اید.

۶- در این قسمت باید توضیح بدهید که چرا فکر می‌کنید اکانت شما به اشتباه تعلیق شده و باید برگردانده شود. برای نوشتن این بخش:

  • توضیح بدهید که اکانت شما غیرفعال شده و شما فکر می‌کنید این اتفاق نتیجه یک اشتباه بوده.
  • عذرخواهی نکنید. عذرخواهی نشان می‌دهد که شما خود را مقصر می‌دانید و مستحق تنبیه هستید.
  • عصبانی نباشید و محترمانه بنویسید.
  • تشکر کردن در انتهای پیام را از یاد نبرید.
دکمه بازگشت به بالا