اقتصادی

آغاز طرح ترافیکی اربعین از ۲۶ مرداد/حضور شب گشت های پلیس کرمانشاه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سرهنگ کیخسرو دستغیب در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: طرح ترافیکی اربعین از ۲۶ مرداد ماه به منظور مدیریت ترافیک سفرهای زائران، ارتقا ایمنی تردد، پیشگیری از وقوع سوانح، مدیریت هوشمندانه سفرها، تسهیل در عبور و مرور و ارائه خدمات مطلوب اجرا خواهد شد.

وی افزود: حضور تمام کارکنان و ناوگان خودرویی برای پوشش محورها، استفاده از تجهیزات ترافیکی به ویژه دوربین‌های ثابت و سیار در استان، رسیدگی سریع به تصادفات، شرکت فعال در جلسات مختلف ستاد اربعین، اطلاع رسانی گسترده وضعیت راه‌ها و محدودیت‌های احتمالی تردد از مهم‌ترین تمهیدات پلیس راه استان در این طرح است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: در مدت اجرای این طرح تیم‌های گشتی پلیس راه با حضور شبانه روزی مبادرت به مدیریت سرعت، کنترل و نظارت بر ناوگان عمومی حمل مسافر، روان سازی ترافیک، جلوگیری از انجام عملیات عمرانی در مسیر تردد زائران و برخورد با تخلفات حادثه ساز خواهند کرد.

دستغیب بیان کرد: با توجه به اینکه زائران برای رسیدن به مرزهای خسروی و مهران در استان کرمانشاه تردد می‌کنند این عامل موجب پر حجم شدن راه‌های استان خواهد شد و به همین دلیل در ماه‌های اخیر تلاش شده ایمنی این محورها و سطح خدمات پلیسی، راهداری و امدادی ارتقا یابد.

وی در پایان یادآوری کرد: زائران می‌توانند از طریق شماره تماس ۱۱۰ و ۱۲۰ و همچنین ۰۸۳۳۷۲۲۴۶۹۷ ستاد پلیس راه استان نیازهای ترافیکی خود را اعلام کنند تا در کمترین زمان به آنها رسیدگی شود.

دکمه بازگشت به بالا