اقتصادیکسب و کار ایرانی

دریافت درگاه پرداخت ارزی بین المللی برای سایت

در ایران پی با چگونگی گرفتن یک درگاه پرداخت ارزی بین المللی برای واریز به سایت ها از کارت های بین المللی با شما خواهیم بود. برخی از تجارت های آنلاین و کسب و کارها امکان اخذ هزینه خدمات خود را در خارج از کشور و با ارز ها ندارند. اما الان با پدید آمدن این درگاه ها این نوع خدمات برای همه فراهم شده است.

با آغاز فعالیت ارائه دهندگان درگاه پرداخت های بین المللی در سراسر دنیا فعالین کسب درآمد در فضای مجازی با خیال راحت تر از قبل می توانند خدمات جدید و نوآورانه و محصولات خود را بدون داشتن هیچگونه استرس با استفاده از روش های پرداخت به فروش برسانند.

درگاه پرداخت ارزی سایت چیست؟

درگاه پرداخت ارزی پایانه ی پرداختی است که پذیرندگان را قادر می سازد تا محصولات سایت را از طریق دریافت ارزها که بیشتر با دلار می باشد به دیگر کشور ها ارائه نمایند. پس امکان پرداخت به سایت ها در دیگر کشورها یا پرداخت ارزی از طریق درگاه پرداخت بین المللی امکان پذیر خواهد بود.

این نوع خدمت ارزی همواره یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کارها و بیزنس های آنلاین بوده است.

همیشه رویای داشتن یک درگاه پرداخت بین المللی در سر خیلی از صاحبان مشاغل اینترنتی بوده است. اما از این پس امکان این نوع خدمات برای بسیاری از مشاغل توسط ایران پی فراهم شده است. حاصل تب و تاب داغ فعالیت های استارت آپ های ایرانی دیگر با این قابلیت به واقعیت مبدل شده است.

آیا درگاه پرداخت دلاری همان ارزی است؟

به دلیل پرداخت توسط دلار و دیگر ارزها این قابلیت به نام درگاه پرداخت دلاری نیز معروف است. پس با ما همراه باشید تا بیشتر به معرفی کاربرد های این نوع از روش پرداخت بپردازیم. این امکان حتی می تواند نقطه ی امیدوار کننده ی کسب و کار های غیر مجازی یا فیزیکی هم باشد که میخواهند هزینه خدمات و صادرات خود را با ارز های خارجی دریافت نمایند.

چرا درگاه پرداخت ارزی برای سایت بگیریم؟

درگاه پرداخت ارزی برای سایت ها که یکی از روش های پرداخت ارزی خارجی می باشد امکانی بسیار نوآورانه و خلاقانه است که این امکان میتواند تحولی در روند فروش بیشتر و صادرات به خارج از کشور محسوب شود. به این صورت که اگر یک سایت به درگاه پرداخت بین المللی مجهز باشد میتواند محصولاتش را در بازار های بین المللی نیز گسترش دهد. با توجه به پرداخت در همان لحظه از فروش خدمات امکان امنیت و اعتبار معاملات و فروش خدمات به بیرون را بالاتر میبرد.

کسب و کار سایت های فروش مقاله علمی که بازار هدف آن برای ناشران بین المللی است میتوانند از داشتن مشتریان بیشتری در خارج از ایران برخوردار شوند.

یا سایت هایی که بیشتر به فروش خدماتی مانند اکانت های بازی و گیم، سکه ها، جم و بیشتر خدماتی که نیاز به ارسال محصول فیزیکی نیست نیز میتوانند خدمات خود را در سطح بین المللی گسترش دهند.

کاربرد درگاه پرداخت ارزی چیست؟

همان طور که در بالاتر گفته شد درگاه پرداخت آنلاین به صورت ارزی کاربرد های فراوانی دارد که به آن ها بیشتر اشاره خواهیم کرد. و خواهید دید با افزایش روز افزون این امکانات ارزی رشد چشمگیری در فروش و حتی صادرات خواهند داشت. در پایین لیست برخی از کسب و کار هایی که میتوانند از درگاه های ارزی بهر مند باشند را می بینید:

خرید و فروش ارز های دیجیتال

امکان ایجاد سایت های صرافی ارز دیجیتال بین المللی یا سایت های آنلاین خرید فروش ارز. این در صورتیه که در گذشته این دسته از اصناف فقط قادر به ارائه خدمات در داخل کشور بودند.

فروش فایل و مقاله

از این طریق سایت های ارائه مقالات و فایل های آموزشی میتوان در سطح بین المللی فعالیت داشت.

سایت های ارائه خدمات غیر فیزیکی

برخی از سایت هایی که به هر نحوی مشغول به ارائه خدمات مجازی هستند. یعنی نیازی به ارسال محصول ندارند به راحتی میتوانند هزینه خدمات خود را در سطح بین المللی و دلاری یا حتی با درگاه پرداخت ارز دیجیتال دریافت نمایند. سایت هایی مانند فروش امکانات بازی های آنلاین، فروش خدمات شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و دیگر دسته ها.

درگاه پرداخت ارزی برای خرید بلیط هواپیما و قطار

یکی از بهترین مزیت ها برای سایت های خرید و فروش بلیط داشتن درگاه پرداخت بین المللی می باشد. که از این طریق آنها قادر هستند تا به مسافران و گردشگران خارجی هم با همان کارت های بانکی شان  بلیط و تورها را بفروشند.

خدمات ویژه درگاه واسط بین المللی برای سایت

امکان تبدیل و پرداخت موجودی به صورتی که موجودی های کیف پول را از ریال به دلار یا برعکس تبدیل نمایید از جمله ویژگی های امکانات درگاه پرداخت بین المللی می باشد. از دیگر خدمات این درگاه ها امکان پشتیبانی از ارز های دیجیتال در برخی از پلتفرم های درگاه پرداخت رمز ارزی میباشد. یعنی به آسانی میتوان از طریق ارز های دیجیتال حتی پرداخت های خود را نیز انجام داد.

امکان استفاده از کردیت کارت های پرداخت بانک های جهانی در این درگاه ها

از تمامی کردیت کارت های فعال بانکی یا مجازی میتوان به این نوع از پایانه ها پرداختی داشت و مشتریان شما از سراسر دنیا قادر به پرداخت خواهند بود.
برای دریافت درگاه پرداخت بین المللی یا درگاه پرداخت ارز دیجیتال همین امروز می توانید بعد از عضویت در سایت ایران پی اقدام به تهیه این سرویس بین المللی کنید.

تلفن تماس و مشاوره : 02191311987

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا