حوادث

۳ پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا به عنوان نقاهتگاه

رئیس کنفرانس مقابله با بحران تهران با اشاره به استقرار 28 سیستم کنترل بحران برای واکسن کرونا در تهران ، گفت: در حال حاضر این تعداد در صورت نیاز و درخواست وزارت بهداشت و سایر موارد ، در حال کار است. واکسیناسیون به این رقم می افزاید.

به گزارش سی وی نت ، رضا کرمی محمدی در این باره گفت: سال گذشته به ستاد مقابله با کرونا سه پایه برای بهبود بیماران کرونری داده شد ، اما تنها در مرحله دوم شیوع ویروس کرونا ، از برخی پایه ها استفاده می شود.

وی افزود: “این بنیادها هنوز در مقر کرونا مستقر هستند.”

وی در پاسخ به این پرسش که چند کارگر داوطلب دائمی در کمپ های ایمن سازی مشغول به کار هستند ، گفت: بیش از 100000 داوطلب دوام آمادگی خود را برای خدمت در بخش ایمن سازی و سازمان های مدیریت بحران اعلام کرده اند. در نامه ای ، این سازمان اسامی داوطلبان در مقر کرونا و فرمانداری تهران را اعلام کرد. در واقع ، بر اساس گزارشات ، تنها بخشی از این داوطلبان شاغل هستند.

بر اساس گزارش محلی ، کرمی محمدی به این س answersال پاسخ می دهد که آیا استفاده از تجهیزات و امکانات مجموعه مشکل تعریف شده برای وضعیت مشکل منجر به خاتمه آنها می شود یا خیر؟ وی توضیح داد: بسیاری از برنامه های کاربردی در فونداسیون نمی توانند در نیمه وقت پیر شوند ، سایر برنامه ها مانند ماسک ، چادر و … در صورت پوشیدن یا شکستن جایگزین در نظر گرفته می شوند. در مجموع ، زیرساخت ها و زیرساخت های مدیریت مشکل بر اساس بودجه های تهیه شده توسط اخوان المسلمین تهران و طبق برنامه تفصیلی ، دائما در حال آموزش و به روز رسانی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا