جامعه و خانواده

کاهش فوتی‌های ناشی از کرونا در استان تهران/اجرای طرح ترافیک منوط به تصمیم ستاد کرونا است

استاندار تهران از کاهش تعداد کشته شدگان ناشی از کوویدیا خبر داد و افزود: ما روزانه 3 کشته به علت کوویدیا در منطقه تهران داریم.

براساس سی وی نت ، انوشیروان محسنی بندپی در سمت بازدید از منطقه تولید ، در جمع خبرنگاران درباره اجرای طرح راه در تهران اظهار داشت: “با تصمیم شهردار برای محاسبه كرونا ، در این زمینه اقدامی انجام می شود.”

وی اعلام کرد: نقشه راه از 19 اردیبهشت در تهران در حال اجرا است که تا ماه مبارک رمضان به تعویق می افتد ، اما در این صورت ، ستاد ملی اتصال کرونا همچنان باقی خواهد ماند. تصمیم گیری کنید

استاندار تهران به وسایل حمل و نقل عمومی در ایام تعطیلات عید سعید فطر اشاره کرد و گفت: توصیه سازمان بهداشت جهانی این است که مردم باید روی موضوعات اجتماعی تمرکز کنند و نظام سلامت را در اولویت قرار دهند. مهم. “

محسنی بندپی اظهار داشت: در تهران موارد پزشکی کشف شد و هر روز 10 نفر به علت بیماری قلبی در این منطقه جان خود را از دست می دادند.

استاندار تهران گفت: میانگین تعداد بیماران بهبود یافته از 19 بیمار قوید در کشور 80 درصد است که در مقایسه با 88 درصد در استان تهران است.

محسنی بندپی یادآور شد: ما از 27 هزار ماسک روزانه 370 هزار ماسک و 450 هزار ماسک در منطقه تهران بودیم.

وی افزود: تولید داروی مایع روزانه 27000 لیتر است.

استاندار تهران به حمایت از تولید ملی اشاره کرد و گفت: ما به سمت حمایت از تولید ملی حرکت خواهیم کرد و درجه ای که دو شرط آن وجود دارد که می تواند بازار تولید داخلی را افزایش دهد.

پایان ماموریت

دکمه بازگشت به بالا