کسب و کار ایرانی

کاربردهای اصلی شیر برقی هانتر

بدون شک تاکنون نام شیر برقی هانتر را شنیده اید. به زبان ساده، شیر برقی یک وسیله آبی است که با خاموش و روشن کردن آن کار می کند. به طور کلی شیر برقی یکی از با ارزش ترین و پرکاربردترین دستگاه هایی است که اخیراً در اتوماسیون صنعتی برای عبور مایعات و هوا مورد استفاده قرار می گیرد. عمدتاً باز و بسته شدن این نوع شیرها بر خلاف محصولات مشابه با برق انجام می شود. به گونه ای که می توان گفت عملکرد آن بیشتر شبیه کنتاکتور است تا شیر معمولی. زیرا هم شیر برقی و هم کنتاکتور برای عملکرد مناسب و باکیفیت نیاز به برق دارند و با وصل شدن برق عملیات قطع و وصل سیالات صورت می گیرد. شیر برقی هانتر یکی از محصولات مدرن و پیشرفته شرکت هانتر است که توانسته نقش کنترلی خود را در صنایع مختلف ایفا کند و قابلیت های خود را در برابر جریان های مختلف آب و یا هر نوع مایع دیگری به اثبات برساند. شرکت هانتر یکی از معتبرترین و مدرن ترین شرکت ها در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات در صنایع مختلف است که دفتر مرکزی آن در آمریکا قرار دارد.

امروزه از محصولات و سیستم های مختلفی برای کنترل جریان سیالات و برش و اتصال آنها استفاده می شود که از جمله آنها می توان به شیر ایزوله تمام اتوماتیک هانتر اشاره کرد. شیرهای برقی هانتر که شیرهای الکترومکانیکی هستند دارای بدنه فلزی و سیم پیچی با خاصیت مغناطیسی بالا هستند. این شیر با عملکرد زمان بندی منحصر به فرد خود برای انواع مختلف جریان بسیار هوشمند عمل می کند. این واحد پرکاربرد در مشخصات و اندازه های مختلف با فشار کاری متفاوت ساخته و به بازار عرضه می شود.

کاربرد اصلی شیر برقی هانتر

از آنجایی که شیر برقی هانتر برای قطع و وصل جریان آب و سایر سیالات در اتصالات لوله اصلی و فرعی استفاده می شود، این قسمت باید توسط یک کنترلر قدرتمند و با کیفیت مانند هانتر یا کنترلر دیجیتال کنترل شود. و یک تایمر مکانیکی کنترل شده و ایمن ویژگی این نوع شیر برقی تعبیه پیچ در روکش درب شیر است که می توان تمام جریان سیال را به صورت دستی قطع کرد. عموماً این نوع شیر برقی به دلیل ایمنی بالا در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این شیر می تواند نقش کنترل را در دبی های مختلف به بهترین شکل ممکن ایفا کند برخی از کاربردهای آشکار Hunter Electric Flash ممکن است شامل موارد زیر باشد:

استفاده از آن در پروژه های آبیاری سبز

سیستم های آبیاری قطره ای هوشمند

آبیاری گلخانه ها

خطوط انتقال آب

آبیاری چمن و زمین فوتبال

و بسیاری از مایعات دیگر ذکر شده است.

عامل شیر برقی 1 اینچی هانتر

مشخصات شیر ​​برقی هانتر

در رابطه با خواص شیر برقی باید توضیح داد که این قطعه در برابر انواع تشعشعات مقاوم بوده و در استفاده طولانی مدت و طولانی مدت و همچنین در برابر اشعه خورشید آسیب نمی بیند و خراب نمی شود. اما رعایت نکات لازم در مورد شیر برقی هانتر در هنگام نصب و استفاده ضروری است. از دیگر ویژگی های این آهنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساخته شده از پلیمر قوی و بادوام، فشار و قدرت تا 5.10 بار را تحمل می کند.

امکان باز کردن قفل دستی

قابلیت تحمل دمای 66 درجه سانتیگراد

طراحی مهر و موم دیافراگمی دو طرفه مناسب برای این نوع شیر از نشتی جلوگیری می کند

حلقه پوششی نایلونی مقاوم در برابر شیشه شیر دسترسی بدون ابزار را تسهیل می کند

پیچ درپوش سنگین این قطعه برای نگهداری شیر بسیار مناسب است

دارای روکش کامل سوپاپ

دارای کویل ایمنی است

شیر برقی Ngwa Hunter

تست

ورودی سیال

ناودان

برگرد

bobenkadro

سیم کشی

میله فلزی

ما

شیر خروجی

شیر برقی هانتر چگونه کار می کند؟

اصولاً وقتی جریان الکترومغناطیسی وارد سیم پیچ شیر برقی هانتر می شود، میدان مغناطیسی در سیم پیچ ایجاد می شود و این باعث ایجاد حالت مغناطیسی و بالا کشیدن میله کار می شود. در شرکت هانتر چنین حالتی باعث باز شدن دریچه آب و جریان مایع می شود. عیب این فرآیند این است که با قطع جریان، مغناطش و کشش سیم پیچ از بین می رود و فنر انتهای میله آن را به سمت پایین می کشد. در نتیجه آب قطع می شود.

با ظهور ابزار و تجهیزات در صنایع مختلف، شرایط لازم برای فرآیندهای سفارشی ایجاد شده است. یکی از صنایعی که ارتباط تنگاتنگی با زندگی ما دارد، بخش کشاورزی و باغداری است که دستخوش تغییرات و تحولات بزرگی شده است. زمان و روش آبیاری گیاهان و درختان یکی از مهم ترین عوامل در پرورش باغ یا مزرعه است. بنابراین توجه به این مسائل برای باغدار یا کشاورز مزیتی است. برای این منظور سازندگان و طراحان صنعتی دستگاه هایی به نام شیر برقی ساخته اند که نقش موثری در آبیاری صحیح و اساسی گیاهان و درختان دارد. در زیر به همراه بررسی کامل این محصول، یکی از برترین برندهای این حوزه یعنی شیر برقی هانتر را معرفی خواهیم کرد.

شیر برقی چیست؟

در ابتدا ممکن است فکر کنید که این دستگاه شبیه یک شیر آب است، اما اینطور نیست. کارشناسان این عنوان را به دلیل ویژگی های شیر برقی انتخاب کردند. به طور معمول، شما به صورت دستی یک شیر را باز می کنید تا جریان آب جریان یابد و آن را می بندید تا جریان آب متوقف شود. این فرآیند با کمک یک شیر الکتریکی کاملاً متفاوت است. شیر برقی نوعی وسیله الکتریکی است که می تواند جریان آب را به طور کامل کنترل کند. به این معنی که باز و بسته شدن ورودی آب توسط جریان انجام می شود. جریان آب در لوله یا عبور آب توسط شیر برقی کنترل می شود و میزان آب آشامیدنی کاهش می یابد.

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا