ورزش

پیروزی ارزشمند والیبال ایران برابر اسلوونی/ شانس صعود بالا رفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، هفته سوم لیگ ملی 2022 با حمایت شهر گدانسک لهستان عصر امروز جمعه در اجلاس ایران و اسلوونی این بار پیگیری شد. شاگردان بهرز عطایی با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را شکست دادند. .

اگرچه انتظار می رفت تیم ملی در این مسابقات با مشکلاتی روبه رو شود اما این اتفاق افتاد اما تیم فوتبال جوان کشورمان در دیداری زیبا به مصاف حریف رفت و اولین را به خوبی به پایان رساند.

دو تیم در دور اول رابطه نزدیک و برابری داشتند و ایران برای مدتی پیشتاز بود اما در نهایت شاگردان بهروز عطایی موفق شدند 26 بر 24 حریف خود را شکست دهند.

سری دوم اما داستان متفاوتی بود، یکی از بهترین نمایش های تیم ملی ایران را شاهد بودیم که در نهایت با نتیجه 25 بر 14 دشمن را شکست داد و در نهایت در این بازی پیروز شد.

اسلوونی در دور سوم این دیدار از ابتدا سعی کرد بازی را برگزار کند اما عملکرد عالی ملی پوشان کشورمان اجازه تمرکز را به آنها نداد.

بهروز عطایی که به شاگردانش اطمینان می داد در دور سوم بازی را به خوبی مدیریت کرد. یکی از تیم های ملی کشورمان نیز نمایش خوبی داشت و توانست این ست را 25 بر 21 برای برتری خود ببندد و در نهایت 3 بر صفر حریف خود را شکست دهد.

تیم ایران با این برد شانس خود را برای صعود به مرحله بعد افزایش داد و برای حمایت از پیشرفت خود باید منتظر نتایج سایر بازی ها به ویژه نتایج تیم ملی هلند باشد.

دکمه بازگشت به بالا