فرهنگ و هنر

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان «مقدم»

پیام های دلگرم کننده از رئیس بنیاد بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر کسانی که از ایمان وی در

رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیام تسلیت برای مرحوم حاج عبدالحسین مقدم ، پدر شهدا “فریده ، حمیده ، هانی ، مصطفی و حبیب مقدم” و همسر آن مرحوم ارسال کردند برای ایمان مرده “زهرا عساکره”.

به گزارش سی وی نت ، متن متن سعید اوهادی به شرح زیر است:
خانواده های مشهور شهدا
سلام
پدران بزرگواری که بهترین ثروت خود را برای خدا فدا کردند و فرزندان محبوب خود را در کار اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند ، نمونه ای از ایثارگری و نمونه نهایی استقامت و ایثار.
روز داوری “حاج عبدالحسین مقدم” ، پدر شهدا “فریده ، حمیده ، هانی ، مصطفی و حبیب مقدم” و همسر شهید “زهرا عساکره” ، آتش خود را گشود. و نزد خدای خود رفت. پیام قلب این مسافر را به پادشاهی می فرستم که روحش به خاطر ایمانش مرد.
از آنجا که من از شما ، خانواده ام تشکر می کنم ، از خداوند متعال می خواهم برای مقام عالی و صبر جمیل برای بازماندگان. به خواست خدا ارواح مردگان به بالاترین سطح دربار و حاکم و استاد شهدا جمع می شود.
سعید اوهادی
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران.

**************

حاج عبدالحسین مقدم ، پدر شهیدان “فریده ، حمیده ، هانی ، مصطفی و حبیب مقدم” و همسر “شهید زهرا عساکره” در روز یکشنبه 22 ژوئیه 2010 در بیمارستانهای آپادانا و اهواز شد. سالخورده.
مراسم تشییع جنازه پدری که به دلیل ایمان یک مرد درگذشت ، عصر روز دوشنبه 23 ژوئن برگزار شد و در صومعه سید سجاد و بندر امام خمینی به خاک سپرده شد.
شهدای مقدم به خاطر ایمان نیروهای بعثی عراق در طول جنگ مقدس درگذشت.
پایان ماموریت

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا