اقتصادی

هوای اصفهان ۲ درجه خنک‌ می‌شود/ ثبت دمای ۴۰ درجه در خوروبیابانک – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

نوید حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به کاهش یک تا ۲ درجه‌ای کمینه دمای هوای استان اصفهان طی ساعات پیش رو، اظهار داشت: بیشینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات ظهر امروز به ۳۳ درجه سلسیوس بالای صفر رسید و کمینه دما طی بامداد پنجشنبه به ۱۵ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: امروز آسمان در بیشتر مناطق استان صاف تا کمی‌ابری است و در ساعات عصر افزایش ابر و گاهی وزش باد را در بیشتر مناطق انتظار داریم.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: از فردا پنجشنبه تا روز شنبه ۶ خرداد با نفوذ سامانه ناپایدار، رشد ابر، گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک موقتی و در مناطق مستعد رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

حاجی بابایی اضافه کرد: بارش‌های رگباری را به طور عمده در روز جمعه و در بیشتر مناطق اصفهان انتظار داریم اما شدت وزش باد در نیمه شرقی و شمالی استان خواهد بود.

به گفته وی خور و بیابانک امروز دمای ۴۰ درجه سلسیوس بالای صفر را تجربه کرد و گرم‌ترین نقطه استان بود و بوئین میاندشت با کمینه دمای سه درجه سلسیوس بالای صفر خنک‌ترین منطقه استان اصفهان طی ساعات پیش رو است.

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا