فرهنگ و هنر

«نون خ» به سری چهارم رسید

سریال «نونخ4» که باید از اواخر تابستان آغاز شود، به دلیل آماده شدن مقدمات کار و تمدید پیش تولید، طی چند روز آینده مقابل دوربین می رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر سی وی نت; حدود چهار ماه پیش در خرداد ماه مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون خا» تصویری از او و سعید آقاخانی را در صفحه خود منتشر کرد و از آغاز شروع این سریال خبر داد. پس از آن هر یک از عوامل سریال در مقابل سوالات خبرنگاران رسانه از آغاز ساخت این برنامه تلویزیونی در تابستان خبر دادند.

مشخص است که این سامانه پس از صفر و روزهای آینده تولید خود را آغاز خواهد کرد. طبق آنچه گفته شد، فیلم سریال «نونخ» در فصل چهارم باید ابتدا در تهران جلوی دوربین برود و سپس به جاهای دیگر برود.

همچنین مهدی فرجی اعلام کرده است که حسن مججونی در این فصل با حمیدرضا آذرنگ بازی خواهد کرد.

این در حالی است که فصل سوم سریال «نون خا» به کارگردانی سعید آقاخانی برای شبکه یک ساخته شده است. «نون خ 1» در نوروز 1377 از یک شبکه تلویزیونی پخش شد. سری دوم این مجموعه طنز در سال 1398 پخش می شود و «نون خا 3» در نوروز 1400 از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال نیز مانند فصل های گذشته توسط امیر وفایی نوشته شده است.

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس ممنت، سیدعلی صالحی، حدیده بازوند، ندا قاسمی، کاظم نوربخش، پاشا جمالی، نسرین مرادی و… از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

انتهای پیام/

این مقاله به شما کمک کرد؟

بر اساس نتایج 0 رای به نفع 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا