ورزش

مشکلات باشگاه مس رفسنجان از زبان ربیعی

مدیرعامل مس رفسنجان می گوید شرکتش به دلیل فعالیت در حداقل 9 بازی با مشکلات مالی مواجه شده است.

به گزارش سی وی نت، محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان پیش از دیدار با سپاهان گفت: سپاهان تیم خوبی است و در سال های اخیر خوب و خوب کار می کند. امسال گروه متفاوتی نسبت به سال گذشته است و سبک بازی امسال محترم است. تیممان را برای مبارزه با سپاهان آماده کردیم. امیدوارم در شرایطی که در تمرینات و با توجه به هجومی هر دو تیم آنالیز کرده ایم، شاهد سرعت خوبی در بازی باشیم و برنامه مان موفق باشد.

وی در مورد مصدومان تیمش گفت: محمدحسین کریم زاده در تمرین روز گذشته مصدوم شد و مهدی محبی مصدوم شد و ببینم سرنوشت او چه خواهد شد.

ربیعی درباره تعطیلی همایش گفت: بیشتر همایش استراحت است و در حال ساختن آن هستیم. برای ما خوب نیست اما فکر می کنم بازی بعد از جام جهانی ادامه پیدا کند و برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

مدیرعامل مس رفسنجان در خصوص مشکلات مالی شرکت رفسنجان گفت: 13 سال است که به عنوان مدیر فعالیت می کنم و 20 سال است که سرپرستی تیم های مختلف در دوره های سوم، دوم و اول را برعهده دارم و تا این لحظه از مشکلات شرکت صحبتی ندارم. تیم من، مدیریت تیمم را مسئولیت خود می دانم. در کل سیستم و اداره داریم. سالی که من به مس آمدم، گروهی از بازیکنان در وسط جدول حضور داشتند و کاری را انجام دادیم که گروه به پیشرفت خود ادامه داد و در همان سال اول که بین 8 تیم و این دو تیم قرار گرفت، با قدرت بالا رفتیم. سال در میان 6 گروه اول قرار دارد. بیایید کاری انجام دهیم که ممکن است سال ها برای گروه های دیگر طول بکشد. باید بپذیریم که سطح استقلال، سپاهان و پرسپولیس با 3 سطح اولی که متعلق به این گروه ها هستند متفاوت است. مس پارسال می توانست به سطح تیم هایی مثل فولاد، تراکتور و گلغر برسد. بودجه ما 128 میلیارد است و 9 تیم برتر ورزشی در مناطق مختلف حضور دارند. طبق همایش بودجه این باشگاه به 162 میلیارد رسیده است، ببینید این 8 تیم لیگ برتری چقدر پول خرج می کنند و چیزهای دیگر را از آن حذف می کنند، می شود بودجه یک تیم فوتبال. شاید جایگاه ما از برخی تیم های لیگ برتر بهتر باشد اما با تیم های برتر مقایسه نمی شویم. وقتی در یک بسته شدن مهارت وجود داشته باشد، نیازی به خرج کردن نیست. محسن آذرپاد، میثم تیموری، مجید علیاری، فرشاد محمدی آنلاین، مهرداد رضایی بازیکنان مس هستند که از تیم ما دستمزد می گیرند و یا از افرادی گرفتیم که شرایط خوبی ندارند. بازیکنان دوم را بالا بردیم که برای بهبود آنها پول دادیم. تیم ما بیش از حد ارزیابی خواهد شد. دیدی چرا والیبال شامل نمیشه؟ تیم ما مشکلات زیادی از جمله مشکلات هتل، ورزشگاه و حتی لباس دارد. عرضه و تقاضا به حساب نمی آید. موقعی که تیم ما رقابت می کند، باید جایگاه ما در پایین ترین سطح باشد. قیمت مس در رفسنجان نسبت به تهران گرانتر است و ما بیشتر اردو هستیم. از 4 سال حرف نمی زنیم، وقتی ششم را تمام کردم و به گل گهر و فولاد نزدیک نبودیم، پول ندادند؟ امسال سومین سال فعالیت ما در صنعت باشگاه است و جهان نیز زمان زیادی دارد. مس با رفسنجان خوب کار کرده و سبک باشگاهی مس موفق بوده است. ورودی و نیازمندی ها با هم مطابقت ندارند و علت مشکل همین است. 9 تیم لیگ برتری مجموعا در قسمت مس پول دارند. قرار بود قبل از شروع فصل 30 درصد بگیریم اما بعد از 11 هفته 15 درصد گرفتیم فقط به خاطر علاقه ام به مس چیزی نگفتم. من این تیم را مثل بچه خودم دوست دارم و این پایه و اساس این کشور است. ما می جنگیم و می جنگیم تا از چاله های جاده عبور کنیم. با جان و دل تا زمانی که در مس هستیم برای این تیم می جنگم و این ایده هم در کادر فنی و هم در بازیکنانم وجود دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا