جامعه و خانواده

مسئولان محیط زیست به‌جای توجیه، پاسخگو باشند

معاون سابق محیط زیست انسانی به دنبال فاجعه تصادف اتوبوس روزنامه نگاران در حین بازدید از دریاچه ارومیه اظهار داشت: مقامات مهم باید به جای اعتراف به این فاجعه ، از خانواده قربانیان عذرخواهی کنند ، مرحوم گفت اگر ماشین حمل پرچم بود ، پس چرا تصادف؟

بر اساس سی وی نت ، روز چهارشنبه (2 ژوئیه) ، اتومبیل حامل خبرنگاران بیش از 20 رسانه که با تماسی از ارومیه شرقی برای بازدید از کانال ترانزیت رودخانه زاب به آذربایجان غربی سفر کرده بودند ، در جاده کانی سیب و نقده چرخید. 21. مجروح و کشته شده ، از جمله مهشاد کریمی ، خبرنگار سی وی نت ، و ریحانه یاسینی ، نویسنده ایرنا. به گفته سرهنگ هادی امیدوار – فرمانده پلیس راه ملی – این اتوبوس در سال 2006 ساخته شده است. طبق تحقیقات ، این وسیله نقلیه به صورت دستی کار می کرد ، اما به دلیل بزرگراه و استفاده از ترمز ، سیستم ترمز مشکل ساز شد ، راننده این کار را انجام داد از ترمزهای اتوبوس استفاده نکنید

علی محمد شاعری در مصاحبه سی وی نت وی با ابراز تسلیت به خانواده های قربانیان و قربانیان این تصادف گفت: “متأسفانه در کشور ما هیچ گونه حمل و نقل عمومی ارزش های مهمی ندارد و با توجه به اطلاعاتی که دارم ، تأسف است که جامعه ما وجود دارد ، به دلیل شرایط داخلی ، و همچنین محدودیت در عدم سرمایه گذاری در مواد پیری و پیری و سن دوختن و جابجایی لباس ها در شهر و مرکز شهر.

رئیس کمیسیون آب و زمین کمیسیون دهم به وضعیت غیرطبیعی ترمزها و کمربند ایمنی اشاره کرد و توضیح داد: اتوبوس های شهری در مرکز شهر بدون ترمز مناسب ، کمربند ایمنی یا حداقل به این دلیل در حال حرکت در سراسر کشور هستند. ما هر روز شاهد تصادفات غیر منتظره در کشور هستیم. در حادثه اخیر ، به دلیل بی احتیاطی ، بی احتیاطی و کم کاری کارمندان مهم ، هر دو روزنامه نگار ما جان خود را در راه کار و ایده های خود از دست دادند.

وی تأکید کرد: همیشه باید از مسئولان س askedال شود که اگر اتومبیلی خبرنگاران شاخص را حمل می کرد ، چرا این حادثه رخ داده است؟ این حادثه یا به دلیل بی احتیاطی راننده یا به دلیل فساد در اتومبیل رخ داده است ، که من می دانم به دلیل عملکرد معیوب دستی رخ داده است ، بنابراین مقامات باید به جای توضیح این حادثه ، پاسخگوی س questionsالات باشند.

سرانجام شاعر گفت: در شرایط فعلی باید تلاش شود تا از تکرار چنین اتفاقی جلوگیری شود. به جای توضیح این حادثه ، مقامات مربوطه باید از ایرانیان و خانواده های مجروحان عذرخواهی کنند و مجدداً لازم است اقدامی برای جلوگیری از تکرار چنین حادثه ای انجام شود. من از مقامات می خواهم که هرچه سریعتر علت تصادف اتومبیل را که روزنامه نگاران و امروز عاملان این جنایت فجیع درگیر کرده اند ، بررسی کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا