ورزش

مجیدی عادت بد علی دایی را تکرار می کند

حسین فرزامی بازیکن و مدیر سابق باشگاه استقلال در گفت و گو با اسپورت ایلوستریتد از وضعیت اخیر که درگیری رسانه ای بین سرمربی استقلال و اعضای کمیته به وجود آمد، صحبت کرد.

از وضعیت باشگاه استقلال و کمیته ارجاع خبر دارید؟

اتفاق خاصی نیفتاد. به نظر من آمدن چنین مشکلاتی برای باشگاه بزرگی مثل استقلال امری عادی است و هر تیم دیگری که به مسابقه ای برود چنین مشکلاتی خواهد داشت. نام استقلال روی میز سرپرست اسپانسر مسابقات با اختلاف 6 امتیازی است و در این صورت هر لحظه می توان این تیم را دلسرد کرد. عملکرد مدیریت در اینجا بسیار مهم است.

منظورت آجره؟

آره. در این صورت، او باید بتواند کنترل خود را نشان دهد. با این وجود فرهاد مجیدی با وجود اینکه مدیر خوبی است، هنوز تجربه کامل دارد و جوان است. من را یاد روز اول تدریس علی دایی می اندازد که در زمان و مکان قوی بود. فرهاد مجیدی امروز با درایت به مسائلی می پردازد که البته به دلیل کم تجربگی و تدریسش خیلی ها نمی توانند از او انتظار داشته باشند. اینجاست که کار رئیس باشگاه مطرح می شود.

آجرلو چه کار می تواند بکند؟ آیا در حمایت از مجیدی مصاحبه کرده است؟

این چیزا خیلی خوبه او می تواند استقلالی ها را آرام کند. مهمتر از همه باید با مجیدی صحبت کند و او را آرام کند. به او یادآوری کنید که استقلال با اختلاف فصل 6 پشت میزی نشسته است و بیشتر مردم دوست دارند استقلال را از بالا به پایین بکشند. ما نباید از این شیوه ها برای صدمه زدن به خود استفاده کنیم. تبلیغ بیش از حد و زیاده روی در مسائلی که در کار آزادی تاثیری ندارد چیزی جز نقض آزادی این مجموعه نیست. اگرچه یک نکته بسیار مهم در این مورد وجود دارد.

کلید چیست؟

در یک سالی که باشگاه با مشکلات مالی فراوان دست و پنجه نرم می کرد، مدیرعامل توانست در آرامش و ثبات مالی کامل تیم را هدایت کند. اگر آجر نخواهد تلاش های خود را در ماه های اخیر خراب کند، می تواند این گزارش را جمع آوری کند. اگر فرهاد مجیدی بخواهد به این شکل پیش برود و خود را در مقابل هیات داوران حاضر کند، نتیجه خوبی برای آزادی نخواهد داشت. اینجا کار مصطفی آجرلو معروف است. هرکسی که رئیس باشگاه بزرگی مثل استقلال شده باید بتواند در یک روز حساس و حساس مثل امروز با قایقرانی به استقلال برگردد و زیاد به کف اقیانوس نزدیک نشود، خود رودخانه.

مجیدی کارهای علی دایی را تکرار می کند

به نظرت استقلال از چه شرایطی برای برگرداندن این شرایط استفاده می کند؟

همه چیز در دست آزادی است. همه چیز به عملکرد فرهاد مجیدی بستگی دارد. او خیلی خوب خودش را روی داوران و تیم انداخت که فکر می‌کنم حتی مشارکتش را در تلاش‌هایش از دست داد. او مظهر یک تیم است. حالا استقلال و هوادارانش باید روی 6 بازی آینده تمرکز کنند نه اینکه علیه داور حرف بزنند و بنویسند. استقلال 9 امتیاز و سه برد دیگر به دست آورد و به 65 امتیاز رسید. مهمترین پیروزی تیم در سال های اخیر. بنابراین، به جای آسیب رساندن به خود، باید از آزادی خود برای غلبه بر مخالفان خود استفاده کند.

مثلاً چه باید کرد؟

این روزها بهترین فرصت برای تربیت بدنی و هنری و ورزش های تاثیرگذار در سپاهان است. معتقدم استقلال با پاس خوب بازی به سپاهان یک قدم به رقابت نزدیکتر می شود. امیدوارم این هیاهو در اردوی استقلال هر چه زودتر از بین برود.

بیشتر بخوانید:

251254

دکمه بازگشت به بالا