ورزش

قهرمانی قره گوزلو در مسابقات اسنوکر آسیا

«علی قره گوزلو» توانست عنوان قهرمانی اسنوکر آسیا ۲۰۲۴ را به دست بیاورد و این درحالی است که «امیر سرخوش» دیگر ملی پوش ایران در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفت.

به گزارش سی وی نت، در جریان رقابت‌های اسنوکر ۲۰۲۴ قهرمانی آسیا به میزبانی قطر، علی قره گوزلو نماینده ایران موفق شد به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند و امیر سرخوش در جایگاه سوم مسابقات قرار بگیرد.

علی قره گوزلو در دیدار فینال اسنوکر قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ موفق شد «اویس منیر» از پاکستان را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست دهد و به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند. همچنین امیر سرخوش که مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات بود روز گذشته در مقابل حریف پاکستانی مغلوب شد و به عنوان سومی مسابقات بسنده کرد.

علی قره گوزلو برای رسیدن به دیدار نهایی در در گام نخست اویس منیر (پاکستان) حریف دیدار نهایی خود را ۴ بر ۳ شکست داد و زیاد الغبانی (عربستان) و مواس المجالی (اردن) را ۴ بر ۰ شکست داد در گام اخر مرحله گروهی نیز با خالد الاستل(فلسطین) رو به و شد و با نتیجه ۴ بر ۱ به پیروزی رسید و به عنوان سر گروه راهی دور بعدی شد. در مرحله حذفی نیز در ابتدا عبدالله الفاعلی از عراق را ۴ بر ۳ شکست داد، حبیب صباح بحرینی را ۴ بر  صفر از پیش روی برداشت تا به جمع چهار نفر برتر مسابقات راه پیدا کند.

در مرحله نیمه نهایی نیز علی العبیدلی قطری که عنوان قهرمانی جهان را یدک می کشد را از پیش روی برداشت و در دیدار فینال نیز موفق شد مقتدرانه و با نتیجه ۵ بر ۲ حریف پاکستانی را شکست دهد و به قهرمانی اسنوکر آسیا ۲۰۲۴  دست پیدا کند.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا