سلامت و تندرستی

قدردانی رئیس‌جمهور از روحانیت و متولیان مساجد، حسینیه‌ها و هیات‌ها

بیانیه رئیس جمهور و وزیر بهداشت ، درمان ، پزشکی و خدمات بهداشت روانی پیروی از رهنمودهای ملی ، ملی و پرخطر ایران و رژه شب غدور یک ادای احترام به کشور است و حمایت و همبستگی را نشان می دهد. گروهی از مردم و رهبران در این نبرد. کرونا با این بیماری تشخیص داده شد.

براساس سی وی نت ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مصاحبه با دکتر گفت: سعید نامکی روز جمعه: آنها اعلام کردند که درگیری و تعویق آنها در جشنواره نقطه عطفی در این ارتباط است.

رئیس جمهور گفت: سطح همکاری متدین و متدین و رعایت اصول بهداشت موجب شده است تا مقامات دولتی در سایر ایالت ها و کنترل بیماری امیدوار باشند. این نکته حائز اهمیت است که علاوه بر پیوندهای مقرون به صرفه ، رفتار مراقبین و سازمان دهندگان مراقبت تسکین دهنده و برنامه مراقبت از سلامت روحی و جسمی آنها باعث کاهش نگرانی زیادی در مورد مدیریت بیماری می شود. بدن .

روحانی با تأکید بر اینکه “ما باید از بزرگان کاهنان و مسئولان جامعه دینی تشکر کنیم” ، گفت: این عمل هوشمندانه ، منصفانه و مسئولانه به مردم حق می دهد که قادر باشید ، با مشیت الهی ، با حفظ شهرها و زائران ضمن حفظ وضع و نظم ، معابد و زیارتگاه ها را احیا کنید.

رئیس جمهور به افزایش برخی از کشورهای توسعه یافته برای پیشبرد یا سازماندهی مجدد برنامه های این کشورها اشاره کرد و گفت: “با غرور و افتخار است که ایران با حفظ موجودیت خود نتوانسته است این سیاست را حل کند. یکی بین رهبران و مردم. ” مأموریت ها و مشاغلی را که قبلاً توانسته اند با نگه داشتن مواضع ویژه ، در همان شب های گرانبها مؤسسات مذهبی خود را مشغول نگه دارند تکرار کنید و در عین حال مارپیچ رو به پایین این بیماری را ادامه دهید.

وزیر بهداشت ، درمان ، پزشکی و بهداشت روان همچنین گزارشی از وضعیت تنظیم بهداشت در حین برگزاری همه کاره در همه پرسی در کشور ، به طور عمده در تهران منتشر کرد و گفت: مردم و مساجد ، معاونان و حسینیه ها آنها با دقت و احترام این مراسم را جشن گرفتند.

دکتر. سعید ناماکی در این گزارش از اعلام کاهش شیوع تاج در کشور خبر داد و گفت: ما در حال کنترل شیوع بیماری و کنترل شیوع بیماری هستیم و امیدواریم که همچنان به رعایت دستورالعمل ها و رویه ها ادامه دهیم. سلامتی مردم ” هوشمند و اجتماعی ، به زودی به سطح کنترل ویروس خواهیم رسید.

پایان ماموریت

دکمه بازگشت به بالا