ورزش

شهید آرمان علی‌وردی را برای داشتن کتاب مذهبی زجرکُش کردند/ همه وقایع رخ داده برای خانم مهسا امینی مقابل دوربین مشخص است

سردار نقدی:

وی تصریح کرد: شهید عجمیان رفتاری خشن و ضد حقوق بشری از خود نشان داد. شهید آرمان علیوردی مجازات شد چون کتاب های دینی در جیب داشت، اینها وارثان ملک ملعون هستند که وقتی کتاب های دینی در دست ما پیدا کردند او را مجازات کردند.

به گزارش حزب سیاسی خبرگزاری آنا، سردار محمدرضا نقدی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در همایش پیشکسوتان آزادی که در حسینیه جماران برگزار شد، گفت: تغییر ما تغییر مردم است و تفاوت آن در دنیا این است که آنها اغلب وابسته به یک طبقه هستند، اما تغییر اسلام در حضور مردان، زنان و همه طبقات اتفاق افتاد.

وی افزود: مردم و بسیج به ویژه در دفاع مقدس حماسه های زیبایی آفریدند چرا که یک ملت در برابر همه اقتدارها مقاومت می کند و تسلیم قدرت نمی شود.

سردار نقدی با اشاره به دستور امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و تبدیل شدن به بخش های مختلف بسیج از جمله مجموعه دانش آموزی، گفت: پس از دفاع مقدس و بازگشت همه سرزمین هایی که مورد تعرض قرار گرفت، زمان آن فرا رسیده است. ساخت و ساز.

وی با اشاره به پیشرفت کشور گفت: در آن زمان 70 درصد زنان کشور بی سواد بودند اما در حال حاضر بیشتر دانش آموزان ما زن هستند و 20 درصد معلمان ما کودک هستند. رتبه علمی کشور در این سال ها از 56 به 15 رسیده است. در آن زمان ما محصولات غذایی زیادی وارد می کردیم اما امروز 90 درصد محصولات غذایی را خودمان تولید می کنیم و صادرکننده شده ایم.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در این مدت کشور با وجود همه محدودیت ها و سختی ها بر اساس تعداد و سطح شرکت های ورشکسته به رتبه بیستم اقتصاد جهانی رسیده است، بنابراین وی ادامه داد. اگرچه مشکلاتی وجود داشت.»

سردار نقدی با اشاره به اتفاقات اخیر کشور گفت: در سال دفاع مقدس از دادن سیم خاردار به ما خودداری کردند و در دوره اول سلاح ما غنیمت مردم عراق است، خجالتی هستند.

وی تصریح کرد: شهید عجمیان رفتاری خشن و ضد حقوق بشری از خود نشان داد. شهید آرمان عزیز چون کتابهای دینی در جیبش بود مجازات شد، اینها وارثان ملک ملعون هستند که وقتی کتابهای دینی در دست ما پیدا کردند او را مجازات کردند.

معاون سازماندهی سپاه پاسداران گفت: عظمت حماسه ای که بسیج امروز خلق کرد بیش از گذشته است. خطرناک است که با دست خالی در برابر دشمنی بی رحم به میدان برود.

سردار نقدی با اشاره به عظمت و درک ملت ایران که امروز تحت نفوذ و رسانه های غرب ظاهر می شود، ادامه داد: با همه این سختی ها و دعواها، دروغ ها و فشارهای کنونی را رد می کند. دشمنان افراد مشهور زیادی را استخدام کرده اند تا با دروغ و دروغ مردم را به راهی که می خواهند سوق دهند، اما ما که درک داریم می فهمیم و می دانیم که هرکس باید در تخصص خود صحبت کند.

وی با طرح این سوال که علت این حوادث و هجمه ها، دغدغه های زندگی و اقتصادی یا فمینیسم است که در گزارش های آنها دیده نمی شود، گفت: هر چه اتفاق افتاده مشخص است. به خانم مهسا امینی جلوی دوربین. پرونده های پزشکی، پزشکی قانونی و سایر اسناد گویای همه حقیقت است، اما چرا کشورهایی که در کشتار مردم خود و سایر کشورها دست دارند، حقوق بشر را نادیده می گیرند؟

وی افزود: هرکسی که صحبت می کند، آمریکایی ها نباید از حقوق بشر صحبت کنند. در یک حادثه به یک شفاخانه در افغانستان حمله کردند، تاره مادر و فرزندش را به دنیا آوردند و کارکنان اتاق عمل شفاخانه را کشتند و صدایی از هیچ کشوری شنیده نشد، نمی توانستند به ما از حقوق مردم بگویند. شما که زندان ابوغریب گوانتانامو را راه انداختید، ما را ناراحت نکنید. دولت سعودی که مقصر قتل وحشیانه خاشقجی است، 38 جوان را در ماه مه 1401 سر برید، یا انگلیس که در طول تاریخ مرتکب جنایات شده است، نمی تواند از حقوق بشر صحبت کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه دلیل این هجمه ها حقوق بشر نیست، گفت: دلیل اصلی این موارد جنبه قدرتی انقلاب اسلامی است که نسبت به سال اول انقلاب افزایش یافته است.

سردار نقدی گفت: امروز آمریکا به جایی رسیده است که از افغانستان می گریزد و همه چیز را رها می کند. 43 که می گوید انقلاب اسلامی نیست ولی هست. دوازده سال می گوید بشار نباید باشد، اما هست، حزب الله و حماس نباشند، هر چه بخواهد نمی شود، اما جمهوری اسلامی هر چه بگوید می شود.

وی با اشاره به فعالیت دانشگاه هایی که مولفه های قدرت کشور را تقویت می کنند، گفت: آسیب ها و توهین هایی که در دانشگاه های سراسری مانند شریف، تهران و امیرکبیر صورت گرفت انتقام از دانشگاه است. زیرا قدرت مولفه های قدرت و بازدارندگی کشور به دلیل تمرین و تحقیق علمی این اساتید و دانشجویان است. بنابراین این اقدامات مضحک انتقام صهیونیست ها و آمریکایی ها از دانشگاه است.

معاون سازماندهی سپاه پاسداران در آخرین بخش از سخنان خود در جمع دانشجویان گفت: وظیفه شما امروز امید آفرینی و دفاع از تبلیغات دشمن است. وظیفه شما امروز بیان حقیقت و حقیقت است، داستان درست در برابر بی عدالتی که ذهن و افکار مردم ما را تسخیر کرده است. مثلاً وقتی یک مسئول دولتی را دستگیر می کنند که دستش در جیب مردم است، درک نظامشان، اما اینجا اگر برادر رئیس جمهور را دستگیر کنند و پول گمشده را از او بگیرند، فساد جمهوری اسلامی می شود. ، در چنین زمینه ای باید تلاش کرد و توضیح داد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا