جامعه و خانواده

شما نظر دادید: از برخورد قضایی تا مجازات حبس برای کودک‌آزاری

این روزها خبرهای هولناک در مورد سوء استفاده والدین از فرزندانشان در رسانه ها وجود دارد؛ او از پدری که می خواهد در تمرینات جدی ورزشی مشهور به دنیا آورد ، سؤال می کند و محصولی را به مادری که چند روز گذشته دستگیر شده است ، تبلیغ می کند ، زیرا او در این روند کودک خود را کتک می زند. چهره دوربین از مردم می خواهد که پول را به حساب او بیاورند تا جلوی این کار را بگیرد.

Khabar آنلاین از شنوندگان خود پرسید: “فکر می کنید با این نوع کودک آزاری چه اتفاقی خواهد افتاد؟” “راه جلوگیری از چنین رفتاری چیست؟” می توانید برخی از پاسخ های زیر را بخوانید:

آمار مخاطبان می گوید که این نوع خشونت جنسیت را تشخیص نمی دهد و زن و مرد می توانند از کودکان سوء استفاده کنند. یک کارمند نوشت: “وقت آن رسیده است که یک سری از زنانی که به جستجوی کلمات رومینا بصورت آنلاین می پردازند ، از امواج خارج شوند و در فکر این که زنان فرشته هستند ، همه گول نخورند و فریب نخورند.” ” “ما به اندازه مردان زن آسیب پذیر و آسیب پذیر داریم.” کاربر دیگری نوشت: “این یک نسخه از” پدر رومینا “است ، به این ترتیب که مردم مرتکب تخلف زن و مرد نخواهند شد.” دیگری نوشت: “هنوز افرادی مانند پدر رومینا و مادر بنیامین در شهر وجود دارند.” اگر کسانی که به شدت مجازات می شوند مجازات شدیدی داشته باشند و دستگیری آنها کاهش یابد ، ممکن است تعداد آنها در ملاء عام کاهش یابد. در یک مقطع نمی توان نقش مادر رومینا و پدر بنیامین را نادیده گرفت. “اگر این افراد و دیگران مانند آنها نتوانند وظیفه خود را انجام دهند ، زمینه نبرد جدیدی برای والدین شجاع فراهم نمی شود.”

یکی از حاضران در پاسخ به آدرس دیگری نوشت: «مادر باید توهین شود».

یکی دیگر از توصیه هایی که مخاطبان آنلاین منتشر کرده اند ، این است: “یک تمرین سخت برای پدری که می خواهد فرزند خود را بزرگ کند تا قهرمان شود و تمام روز مادر خود را مقصر و سرزنش کند. او گفت:” فکر می کنم. این زن باید به شدت مجازات شود. “اگر مجازات شدید باشد ، مجازات دیگران خواهد بود. ثانیا ، زن باید به حداقل سن حبس محکوم شود.” دیوان عالی کشور هنوز مجازات این زن را در اسرع وقت انجام نداده است. “

با این حال ، یکی از شنوندگان نظر متفاوتی دارد و کودک آزاری اینستاگرام را دلیل فقر خانواده می داند: “شاید وضعیت اقتصادی بد باشد و او برای تغذیه کودک باید از همان تکنیک استفاده کند.” خیلی به او صدمه می زند.

شنونده دیگری درباره دلیل کودک آزاری توضیح داد: “وقتی دختران بی سرپرست از جامعه جدا می شوند و شما هر کسی را مجبور به ازدواج یا فرزند داشتن می کنید ، تفاوت حقوق را درک نمی کنید. ، شما به طور سنتی فکر می کنید ، نتیجه این است. ” ممکن است. “

2352112

دکمه بازگشت به بالا