اقتصادیکسب و کار ایرانی

سیستم امنیتی هوشمند

مقدمه ای از انواع سیستم های امنیتی هوشمند

به دنبال افزایش ساختمان سازی در شهرها، محافظت از این ساختمان ها، از دغدغه های مالکین شده و نگرانی های عمیقی ایجاد کرده است. این نیاز ما را وا می دارد تا بیشتر به سمت انواع تجهیزات هوشمند و به خصوص سیستم ها و سنسور های امنیتی برویم. هدف اصلی تجهیزات نیز ایجاد امنیت و آسایش برای ساکنین می باشد که از مهم ترین ویژگی های ساختمان های هوشمند است. کنترل شرایط امنیتی با تجهیزات هوشمند به این صورت است که  با استفاده از اتصال سیستم های امنیتی به تلفن همراه، کاربر را قادر می سازد تا به سادگی نظارت کامل را از راه دور بر ساختمان خود داشته باشد.

شرکت ما به عنوان نمایندگی akuvox در ایران از پیشگامان هوشمند سازی خانه و ساختمان در ایران است. ما در شرکت فریتز مفتخریم که توانسته‌ایم نمایندگی برندهای مختلف هوشمند سازی در دنیا را به ایران آورده تا هموطنان گرامی از مزایای خانه هوشمند بهره‌مند شوند.

و این سوال همواره مطرح است که چرا تا زمانی که دچار مشکل نشویم نسبت به آن موضوع بی اهمیت هستیم؟

و اینکه چقدر امنیت منزل یا محل کارمان که با ارزش ترین دارایی های ما در آن قرار دارد برایمان مهم است؟

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع تجهیزات و سیستم ها و سنسور های امنیتی و ایمنی هوشمند و نیز نقش آن ها در حفاظت از اماکن مختلف آشنا کنیم.

انواع سیستم ها و سنسور های محیطی و امنیتی هوشمند

جزء دسته سنسورهایی محسوب می شوند که جهت ایمنی و امنیت محیط پیرامونی مان به کار گرفته می شوند. این سنسورها به دو بخش سنسورهای امنیتی و سنسورهای ایمنی دسته بندی می شوند.

ها یا ماژول های امنیتی شامل دوربین های هوشمند، سنسور حرکت، درب و پنجره، سنسور لرزش و نیز آژیر خطر و به طور کل دزدگیرهای هوشمند می باشند.

بخش دیگر سنسورهای محیطی امنیتی، ماژول های ایمنی می باشند که شامل سنسور شدت نور، سنسور دما و رطوبت، سنسور تشخیص نشت آب، سنسور تشخیص نشت گاز، سنسور تشخیص نشت مونوکسید کربن، سنسور دود و یا اعلان حریق و قطع کن شیرفلکه گاز یا آب است.

 هر کدام از این تجهیزات نقش امنیتی و ایمنی خود را در هنگام خطر در محیط ایفا کرده و به کاربر از طریق ارسال پیام به موبایل اطلاع رسانی می کنند. در ادامه با تعاریف هر کدام از سنسورها آشنا می شوید:

دوربین هوشمند

از مهم ترین انواع سیستم ها و سنسور های محیطی و امنیتی هوشمند می باشد. دوربین های مداربسته هوشمند جز تجهیزات حفاظتی و امنیتی پیشرفته محسوب می شود که جهت کنترل تردد، مراقبت و حفاظت از اماکن عمومی و خصوصی و نیز پرستاری و مراقبت از راه دور کودکان و سالمندان به کار می رود. از طریق دوربین ما قادر به بررسی فعالیت های جاری در ملک خود و همچنین اتفاقاتی که در گذشته افتاده است، هستیم. شما به راحتی می توانید از هر جای دنیا محیط مورد نظر خود را روی اپلیکیشن مخصوص موبایل مشاهده و رصد کنید. حتی ارتباط صوتی دو طرفه ای را نیز با ساکنین در محیط داشته باشید. این ویژگی باعث شده که به دوربین ها دوربین های مراقبت از کودک و سالمند نیز اطلاق گردد. چرا که به راحتی امکان مشاهده و نیز مکالمه دو طرفه با محیط می توانید داشته باشید.

سنسور حرکت هوشمند

سنسور حرکت یکی از تجهیزات امنیتی خانه هوشمند محسوب می شود. وظیفه اصلی ، تشخیص حرکت است. شما می توانید با استفاده از این سنسور در نقاط مختلف منزل یا محل کار خود که ضریب امنیتی پایین تری دارد، امنیت فضای مورد نظرتان را تامین کنید.

این سنسور با تشخیص حرکت، با ارسال پیام به گوشی کاربر، وی را از وقوع حادثه مطلع می سازد. همچنین این سنسور را می توان در سناریوهای مختلف آسایشی و امنیتی استفاده نمود تا در هنگام عبور افراد از جلوی آن، دستورات گوناگون بر حسب نیاز کاربر اجرا شود. بطور مثال هنگام وارد شدن به سرویس بهداشتی چراغ و هواکش به ‌صورت خودکار روشن شده و  داخل سرویس موزیکی دلنشین را اجرا کند. یا به هنگام تنظیم آن در مد امنیتی، به محض تشخیص حرکتی مشکوک آژیرها را به صدا در آورده و از طریق اپلیکیشن نصب شده بر روی موبایل، کاربر را از این خطر مطلع سازد.

همچنین این سنسور می‌تواند برای روشن کردن لامپ‌های یک اتاق به صورت خودکار هنگامی که کسی قدم به درون اتاق می‌گذارد، بکار رود. یا می‌توان از این سنسور برای هشدار دادن به صاحب خانه مبنی بر تشخیص حرکات مشکوک استفاده کرد.

سنسور درب و پنجره هوشمند

این سنسور بخشی از سیستم امنیتی و آسایشی خانه هوشمند است. را می توان در مدهای امنیتی و آسایشی فعال کرد. به این صورت که در مد امنیتی اگر درب یا پنجره ای باز شود کاربر را از طریق گوشی همراه و یا سیستم آژیر مطلع می کند. یا در حالت آسایشی در هنگام شب و با ورود به منزل با باز شدن درب چراغ های منزل روشن می شود. این سنسور برای نظارت بر درها، پنجره ها و هر شی دیگر که نیاز به باز و بسته شدن دارند استفاده می شود.

سنسور لرزش هوشمند

یکی از روش های قدیمی و مؤثر سارقین منازل، شکستن شیشه پنجره برای ورود به خانه است. یا همان سنسور لرزش، حساس به لرزش و شکستن شیشه و صوت حاصل از آن می‌باشد. این سنسور با ایجاد لرزش بر روی نقطه نصب شده، پیام هشداری به سیستم امنیتی ارسال کرده و سیستم، کاربر را از وقوع خطر مطلع می‌سازد. همچنین در صورت اتصال به آژیر خطر، صدای آژیر فعال شده و کل محیط را از وجود خطر آگاه می سازد.

آژیر خطر هوشمند

از دیگر انواع سیستم ها و سنسور های ایمنی هوشمند می توان به اشاره کرد. با بکارگیری این ماژول و اتصال آن به سیستم امنیتی در صورت ایجاد خطر حس شده توسط دیگر سنسورها، آژیر به صدا در می آید. میزان این آژیر را می توان کاهش یا افزایش داد. می توان ملودی های مختلفی برای این آژیر تعریف کرد. با داشتن آژیر خطر در منزل می توانید با خیال راحت به مسافرت بروید.

سنسور شدت نور هوشمند

توسط می توان میزان روشنایی یک اتاق را اندازه گیری نمود. این سنسور می تواند با سنسورها و ماژول های دیگر، بخشی از یک سناریو خانه هوشمند باشد، که باعث کنترل سیستم روشنایی فضای مورد نظر شده و از هدر رفت انرژی برق جلوگیری می کند. این سنسور را می توانید براحتی در محل مورد نظر خود نصب و یا بعد از مدتی آن را جا به جا نمایید.

سنسور دما و رطوبت هوشمند

تغییرات و میزان دما و رطوبت اتاق را مشخص می کند. به عبارتی این سنسور برای پایش دما و رطوبت به کار می رود. این سنسور هوشمند به کاربر اجازه می دهد تا سناریوهای مختلفی به ویژه برای بخش سرمایش گرمایش محیط مورد نظر ایجاد کرده تا تهویه هوای مطبوعی به صورت خودکار در محیط وجود داشته باشد.

سنسور تشخیص نشت آب هوشمند

یک سنسور بیسیم جهت می باشد. این سنسور به طور معمول در آشپزخانه، رختشورخانه و هر جایی در خانه هوشمند که احساس می کنید امکان نشت و ترکیدگی لوله آب وجود دارد به کار می رود. عملکرد سنسور به این شکل است که هنگام وقوع نشتی آب، این سنسور شروع به آلارم زدن می کند و سریعا پیغامی را به گوشی کاربر ارسال می کند. همچنین در صورت استفاده از شیربرقی سر راه ورودی فلکه آب، سریعا دستور قطع آب اصلی ساختمان را صادر کرده و شیربرقی این کار را سریعا انجام می دهد.

سنسور تشخیص نشت گاز هوشمند

قابلیت تشخیص نشت گازهای مشتعل شونده را دارد. به این صورت که در صورت تشخیص نشت گاز در منزل یا محل کار، بلافاصله این سنسور متوجه شده و پیغامی بر روی گوشی کاربر ارسال می نماید. سنسور هوشمند تشخیص نشت گاز این قابلیت را دارد که در صورت وقوع حادثه فرمان های مختلفی به سایر افراد خانه هوشمند ارسال کند. مثلا می توان طوری برنامه ریزی کرد که بلافاصله بعد از نشت گاز، شیر اصلی گاز خانه توسط شیر بازویی بسته شود و حتی پنجره ها به صورت خودکار باز شده تا هوای تازه به فضا وارد شود و در نتیجه باعث جلوگیری از انفجار احتمالی شده و به صورت ایمن از خانواده محافظت می کند.

سنسور دود هوشمند

یا همان سنسور اعلان حریق هوشمند بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند محسوب می شود. این سنسور در صورتی که دود در محلی جمع شود قادر به تشخیص آن بوده و بلافاصله آژیر آن به صدا در آمده و به وسیله پیام ارسالی به اپلیکیشن خانه هوشمند، کاربر را از این واقعه مطلع می سازد. بدین گونه کاربر از وقوع آتش سوزی در منزل یا محل کار از راه دور مطلع می گردد. به عبارتی سیستم های اعلان حریق هنگامی که دود، آتش و سایر موادی از این قبیل در محیط پخش می شوند، می توانند به انسان هشدار و پیام خطر بدهند. بکارگیری این سنسور یکی از مطمئن ترین روش ها جهت به حداقل رساندن خسارات و تلفات ناشی از آتش سوزی در ساختمان به حساب می آید.

سنسور تشخیص گاز مونوکسید کربن هوشمند

برای محاسبه میزان مونوکسید کربن در محیط به کار می رود. این سنسور شامل یک سنسور الکترو متریکال می باشد و به صورت چراغ چشمک زن و بوق زدن در محیط و در اپلیکیشن به شما اخطار می دهد و به گونه ای طراحی شده که در هر محیطی قابل نصب می باشد.

شیر برقی هوشمند

به عنوان یک گجت مکمل سیستم امنیتی به حساب می آید. به عبارتی اگر زمانی نشت گاز و یا آب در محل مورد نظر رخ دهد بعد از اطلاع، به سرعت، وارد عمل شده و شیر ورودی گاز و یا آب را می بندد و از وقوع حادثه های ناگوار جلوگیری می کند.

دستگیره دیجیتال

یکی از تجهیزات امنیتی خانه هوشمند است که با نصب بر روی درب ورودی واحد، امنیت و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد. این دستگیره ها با بالاترین ویژگی ها و ضرایب امنیتی تولید شده و دارای امکانات متنوعی همچون اثر انگشت، پین کد، کارت و اپلیکیشن موبایل جهت باز کردن درب بوده و حتی در برخی دستگیره ها، چشمی و مانیتور دیجیتال هم تعبیه شده است.

نتیجه گیری از مقاله معرفی انواع سیستم های امنیتی هوشمند

امروزه از بهترین روش های حفظ و ارتقا امنیت استفاده از سیستم های حفاظتی هوشمند و سنسورهای امنیتی در ساختمان ها است. با سیستم های امنیتی خانه هوشمند و بکارگیری انواع سنسور های امنیتی مختلف و کاربردی و قابلیت فرمان دادن به تجهیزات دیگر می توان امنیت منزل یا فضای مورد نظر را به طور کامل تامین کرد. طوری که با خیال راحت بتوان منزل خود را ترک کرده و حتی به مسافرت رفته تا خانه هوشمند مانند یک نگهبان از خانه یا محل کار محافظت کند. معرفی سیستم امنیتی

سیستم های امنیتی معمولی و هوشمند به طور کل شامل دوربین های مداربسته و تجهیزات دزدگیر اماکن می باشد. دوربین های مدار بسته جزو تجهیزات حفاظتی و امنیتی پیشرفته محسوب می شود، که جهت کنترل تردد، مراقبت و حفاظت از اماکن عمومی و خصوصی و نیز پرستاری و مراقبت از راه دور کودکان و سالمندان به کار می رود.

انواع سیستم های امنیتی

این تجهیزات دارای تنوع گسترده ای با توجه به کاربرد مورد نظر دارند. از سیستم های مداربسته سیمی گرفته تا انواع بی سیم آن. از لحاظ تنوع در انتقال تصویر نیز دوربین ها در رده های مختلفی وجود دارند که از نوع منسوخ شده آنالوگ گرفته تا انواع  و IP که در بازار مرسوم می باشند.

دوربین های هوشمند بی سیم

اگر به دنبال سیستم امنیتی حفاظتی هوشمند برای داخل منزل خود هستید، پیشنهاد ما دوربین های وایرلس میباشد.

این دوربین ها کیفیت تصویر بالایی دارند. شما به راحتی می توانید از هر جای دنیا محیط مورد نظر خود را روی اپلیکیشن مخصوص موبایل مشاهده و رصد کنید. حتی ارتباط صوتی دو طرفه ای رو نیز با ساکنین در محیط داشته باشید. این ویژگی باعث شده که به این دوربین ها دوربین های مراقبت از کودک و سالمند نیز اطلاق گردد. چرا که به راحتی امکان مشاهده و نیز مکالمه دو طرفه با محیط میتوانید داشته باشید. این تجهیزات بدون نیاز به DVR می باشند. برای ذخیره تصاویر می توان از مموری کارت استفاده کرد. دارای ویژگی دید در شب می باشند. و نیز مجهز به  و آلارم به گوشی می باشند.

دوربین های مدار بسته سیمی

حال اگر شما به دنبال حفاظت اماکنی نظیر باغ، ویلا، حیاط، و سایر مکان های روباز هستید، شک نکنید که سیستم های دوربین مداربسته سیمی انتخاب اول شما خواهد بود. این تجهیزات سیستم امنیتی دارای تنوع گسترده تری نسبت به سیستم های بی سیم میباشد. که شما میتوانید از بخش دوربین های مداربسته سیمی اطلاعات دقیق تری را بدست آورید.

دزدگیر اماکن

سیستم های دزدگیر اماکن ، نسلی از سیستم های حفاظتی و امنیتی بوده که جهت حفاظت محیط های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

این سیستم های امنیتی دارای تنوع گسترده ای از امکانات بوده که بخشی از آنها به شرح زیر است:

 • دارای چندین زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸حالت
 • دارای ۴ حافظه Admin و ۱۰ حافظه Contact با قابلیت ارسال SMS فارسی و Call برای همه Contact‌ها(مخاطبین)
 • قابلیت اعلام خطر از طریق SIM Card و خط ثابت
 • ثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع
 • ۲۴ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۱ تا ۴ پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic)
 • ارسال ۹ گزارش مختلف برای Admin‌ها
 • تعریف سطح دسترسی برای کاربران ریموتی
 • تنظیمات متنوع برای رله (Option Relay)

امکان بی‌ صداامروزه محافظت از امکان یکی از دغدغه‌های اصلی افراد است. در این مقاله قصد داریم درباره سیستم های امنیتی هوشمند خانه و اماکن صحبت کنیم و با انواع آنها بیشتر آشنا شویم. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله ، ، ، ،  و غیره کلیک کنید.

با افزایش تعداد ساختمان‌ها و سازه‌ها در شهرهای کوچک و بزرگ، نیاز به حفظ امنیت آنها بیش از پیش احساس می‌شود. در گذشته برای این کار از افرادی به عنوان نگهبان استفاده می‌شد، اما حالا گرایش به سیستم‌ های امنیتی هوشمند بیشتر شده است. این سیستم‌ها به‌صورت دائمی و با دقت بالا می‌توانند بخش‌های مختلف یک ساختمان را زیر نظر بگیرند. هزینه نصب و راه‌اندازی آنها نیز به مراتب کمتر است و دغدغه ساکنین ساختمان از بابت امنیت را به کلی برطرف می‌کنند. برای انتخاب بهترین سیستم امنیتی برای خانه، باید با انواع آنها آشنا باشیم و نقاط مثبت و منفی هر سیستم را به‌خوبی بشناسیم. در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع سیستم های امنیتی هوشمند خانه و اماکن بپردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

انواع سیستم های امنیتی برای خانه‌ها

انواع مختلفی از سیستم‌های امنیتی هوشمند وجود دارند که هر کدام از آنها دارای کاربردهای متفاوتی هستند. برخی از این سیستم‌ها برای حفظ امنیت مکان در برابر نفوذ سارقان مورد استفاده قرار می‌گیرند و برخی دیگر برای جلوگیری از حوادثی مانند آتش‌سوزی یا نشت گاز کاربرد دارند. هر کدام از این سیستم‌ها در مواقع نیاز می‌توانند به کاربر یا ساکنین یک ساختمان اعلام خطر کنند. البته بعضی از آنها نیز صرفا کاربرد نظارتی دارند و مثل دوربین‌های مدار بسته، به‌طور دائمی به ثبت و ضبط تصاویر می‌پردازند. در ادامه با انواع سیستم‌های امنیتی که در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند آشنا خواهیم شد.

دوربین هوشمند

یکی از اصلی‌ترین تجهیزاتی که به حفظ امنیت محیط خانه‌ها و اماکن کمک می‌کنند، دوربین‌های مداربسته هستند. این دوربین‌ها می‌توانید تصاویر محیط مورد نظر شما را به‌طور زنده نشان دهند یا اگر نیاز شد، اتفاقاتی که در گذشته رخ داده‌اند را به‌ نمایش بگذارند. شما با نصب یک اپلیکیشن روی موبایل خود می‌توانید در هر جایی که هستید، تصاویر خانه یا محل کارتان را مشاهده کنید. همچنین برخی از این دوربین‌ها دارای قابلیت برقراری ارتباط صوتی هستند که این ویژگی برای مراقبت از سالمندان یا کودکان نیز کاربرد دارد.

سنسور حرکت هوشمند

یکی دیگر از انواع سیستم های امنیتی هوشمند، سنسورهای حرکتی هستند. این سنسورها می‌توانند هر نوع حرکتی را در محدوده مجاور خودشان تشخیص داده و آن را از طریق پیام به گوشی یا هر روش دیگری، به صاحب‌خانه اطلاع دهند. البته از این سنسورها می‌توان برای اجرای دستورات مختلف نیز استفاده کرد. مثلا می‌توانید آنها را طوری تنظیم کنید که وقتی وارد سرویس بهداشتی می‌شوید، چراغ را روشن کنند.

دزدگیر سیم کارتی منزل

بزرگترین مزیت این سیستم‌ها، سیم‌کارتی بودن آنهاست. این ویژگی باعث می‌‌شود تا امکانات بیشتری را در اختیار شما بگذارند. برای مثال، در شرایطی که برق و حتی تلفن ساختمان قطع شود، این دزدگیر همچنان فعال بوده و می‌تواند هر گونه خطری را به شما اطلاع دهد. دزدگیر سیم کارتی دارای باتری قدرتمندی است که تا ساعت‌ها پس از قطع برق، همچنان می‌تواند به کارش ادامه دهد.

سنسور لرزش

نوع کارکرد این سیستم را می‌توان از روی نامش متوجه شد. سنسور لرزش را معمولا روی سطوحی نصب می‌کنند که احتمال لرزش آنها در مواقع خطر وجود دارد. مثلا اگر آن را روی شیشه پنجره یا درب نصب کنید، زمانی که فردی اقدام به شکستن شیشه‌ها یا باز کردن درب کند، سنسور فعال می‌شود و می‌تواند پیام خطر را برای فرد بفرستد.

سنسور باز شدن درب و پنجره

یکی دیگر از مواردی که در سیستم امنیتی هوشمند می‌توان از آن استفاده کرد، سنسور باز شدن درب و پنجره است. این سنسور به‌گونه‌ای عمل می‌کند که در هنگام باز شدن درب‌ها و پنجره‌ها، می‌تواند آژیر خطر را به صدا درآورد یا اینکه پیامی را به گوشی فرد بفرستد. البته می‌توان حالت دیگری را نیز برای این سنسور تعریف کرد تا مثلا وقتی درب‌ها باز می‌شوند، صرفا چراغ‌های خانه روشن شوند.

سنسورهای نشت آب، گاز و دود

این سنسورها می‌توانند خرابی در یکی از بخش‌های خانه را به صاحب‌خانه اطلاع دهند. مثلا سنسور آب در مکان‌هایی مثل آشپزخانه و سرویس بهداشتی نصب می‌شود و در صورت ترکیدگی لوله، می‌تواند این موضوع را به ساکنین خانه اطلاع دهد. سنسور نشت گاز در صورت جمع شدن گازهای اشتعال‌زا در محیط، فعال می‌شود. سنسور دود هم می‌تواند آتش‌سوزی و تجمع دود را به اطلاع شما برساند.

دستگیره دیجیتال

یکی دیگر از رایج‌ترین سیستم‌های امنیتی در خانه‌ها و اماکن، دستگیره دیجیتالی است. این دستگیره‌ها نسبت به مدل‌های معمولی دارای ضریب امنیتی بالاتری هستند و با استفاده از قابلیت‌های مانند تشخیص اثر انگشت، رمز عبور و کارت هوشمند، امکان نفوذ به امکان را به حداقل می‌رسانند.

مزایای استفاده از سیستم های امنیتی هوشمند

اولین مزیت استفاده از سیستم های امنیت هوشمند آن است که احتمال سرقت از ساختمان را کاهش می‌دهند. معمولا با نصب این سیستم‌ها در یک مکان، به‌وسیله تابلو به افراد اطلاع داده می‌شود که مثلا مکان مورد نظر مجهز به سیستم دزدگیر هوشمند است. در این شرایط، سارقان احساس خطر می‌کنند و وارد چنین ساختمانی نمی‌شوند.

مزیت دیگری که این سیستم‌ها دارند، امکان کنترل خانه از راه دور است. افراد می‌‌توانند از هر نقطه‌ای در جهان، به‌وسیله اینترنت به سیستم هوشمند خانه خود دسترسی داشته باشند، آن را خاموش یا روشن کنند، تصاویر دوربین مداربسته را چک نمایند و …

برخی از شرکت‌های بیمه، برای خانه‌هایی که سیستم امنیتی هوشمند دارند، تخفیفاتی را در نظر می‌گیرند. بنابراین با نصب این سیستم‌ها می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید. در ضمن استفاده از این سیستم‌ها در دراز مدت بسیار به‌صرفه‌تر از روش‌های دیگر حفظ امنیت است.

عمده‌ترین مشکلات سیستم های امنیتی اماکن

یکی از مشکلات اصلی سیستم‌های امنیتی هوشمند آن است که در بیشتر مواقع، با قطع برق، کارکرد آنها نیز مختل می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل می‌توان نسبت به نصب باتری قابل شارژ برای این سیستم‌ها اقدام کرد.

مشکل بعدی که گاهی بروز پیدا می‌کند، احتمال خطای این سیستم‌ها است. مثلا سنسور حرکتی می‌تواند با حرکت یک پرنده کوچک نیز فعال شود و ساکنین ساختمان را به اشتباه بیندازد. البته امکان تنظیم حساسیت برای برخی سنسورها در نظر گرفته شده است که احتمال خطای آنها را کاهش می‌دهد.

بهترین سیستم امنیتی خانه کدام است؟

بسیاری از کاربران از ما سوال می‌کنند که بهترین سیستم امنیت هوشمند برای منزل کدام است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که سیستم‌های امنیتی معمولا در کنار هم می‌توانند امنیت بیشتری را فراهم کنند. مثلا در کنار استفاده از دوربین مدار بسته، می‌توانید از انواع سنسورها یا درب‌ها و پنجره‌های ضدسرقت نیز استفاده کنید. همه اینها بستگی به شرایط منزل شما یا مکانی دارد که می‌خواهید سیستم هوشمند را در آنجا نصب کنید. کارشناسان ما در شرکت البرز صنعت آماده‌اند تا به‌طور کامل شما را برای انتخاب بهترین سیستم امنیتی هوشمند راهنمایی کنند. پس برای دریافت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید.

 •  کردن آلارم و تک آژیر (Chirp & Alarm Mute)
 • قابلیت کنترل و تغییر برخی تنظیمات سیستم توسط iosو APP Android
 • امکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستم
 • دارای تنظیمات تاریخ و زمان  از طریق SMS و اپلیکیشن
 • هشدار قطع برق و کم شدن میزان شارژ باتری
 • امکان نصب سنسور بی‌ سیم  ۴۳۳MHz
 • قابلیت اعلام کاهش ولتاژ باتری
 • دارای ریموت
 • Hopping Code – ۴۳۳ MHz

 

و به این مهم که رسیدن به بالاترین سطح امنیتی برای اماکن مورد نظر است، دست یافت تا با تامین حداکثری امنیت ، چه در زمان حضور در ساختمان و چه به هنگام ترک آن، نسبت به امنیت آن آسوده خاطر بوده و هیچ گونه دغدغه و نگرانی ای بابت آسیب های احتمالی بیرونی نداشته باشیم.

 

دکمه بازگشت به بالا