اقتصادیکسب و کار ایرانی

سایبان برای ماشین جدید 1403

آفتابگیرهایی که بر روی شیشه های بغل نصب می‌شوند وبه عنوان آفتابگیر رودری ماشین معروف هستند. بطور دایم و مستمر و حتی‌در در زمان تکان
جهت جلوگیری از برخورد شدید نور خورشید با صورت راننده خصوصا در رانندگی های طولانی میتوان با نصب سریع و بسیار راحت این آفتابگیر به آسودگی به راندن ادامه دهید. این آفتابگیر تبلیغاتی از جنس پارچه سوزنی نانوون تهیه شده و امکان چاپ و تبلیغ بر روی آن فضای بسیار مطلوب و در معرض دیدی را بوجود می آورد خصوصا که تبلیغ شما بر روی آفتابگیر اینبار در حین حرکت اتومبیل در سطح شهر دیده شده و طبیعتا تعداد افرادی که تبلیغات شما را می بینند بسیار بیشتر از قبل خواهد بود.

سایبان متحرک:

سایبان متحرک برای افرادی مناسب وکاربردی است که می خواهند در فضای داخل حیاط منزلشان، به انجام فعالیت بپردازند یا اوقات فراغت خود را بگذرانند.هم چنین کسانی که در آپارتمان ها سکونت دارند نیز شاید دوست داشته باشند در فضای تراس با نصب سایبان متحرک، محیطی مناسب برای پذیرایی از مهمانان را فراهم کنند.

سایبان متحرک خودرو:

شاید شما هم جزو آن دسته ازافراد باشید که دوست دارید درگرمای خورشید و روشنی روز به انجام فعالیتتان بپردازید وازروزهای آفتابی لذت می برید؛ اما گاهی همین گرما و تابش بی وقفه ی آفتاب، می تواند آزاردهنده نیز باشد به خصوص برای خودرویتان که در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار می گیرد. بنابراین داشتن وسیله ای به نام سایبان خودرو آن هم از نوع متحرک می تواند این نگرانی را برطرف نماید.

شاید شما هم تجربه ی یک بار استفاده از سایبان خودرو را داشته اید.در طی سال های اخیرمانند بسیاری از ابزارها که دچارتحولات زیادی شده اند سایبان خودرونیز ازاین قاعده مستثنی نبوده و کارایی و حتی ظاهر آن نیزدچارتغییر شده است.

به عنوان مثال قبلا سایبان خودرو ثابت وجود داشت اما امروزه به شکل متحرک نیز در بازارموجود است که دارای چادر بوده و امکان باز و بسته کردن آن حتی بدون نیاز به اهرم وجود دارد. در واقع این عمل با کنترل از راه دور صورت می گیرد.به کمک علم تکنولوژی، سایبان متحرک به وسیله ای خاص و مدرن تبدیل شده است که با کمک آن می توان فضای بلا استفاده را به محلی تبدیل نمود که هم دارای جذابیت بوده وهم محلی دنج برای گذراندن اوقات شما باشد.

کدام سایبان متحرک برای شما مناسب است؟

یک نکته ی مهم که هنگام خرید سایبان خودرو باید مد نظر داشته باشید این است که جنس چادرسایبان چگونه بوده و سایزآن چقدر باشد.انتخاب هر کدام، مقدارهزینه ی پرداختی را تعیین می نماید.بدیهی است که هر چه قدردر انتخاب نوع پارچه و جنس آن دقت بیشتری شود، سایبان متحرک دارای دوام و عمر بیشتری خواهد بود.

به شما پیشنهاد می کنیم که برای گرفتن مشاوره با تولید کننده انواع سایبان، سایبان مهرگستردر ارتباط باشید تا با کسب اطلاعات بیشتر، بهترین تصمیم برای خرید سایبان خودرو را اتخاذ نمایید.

انتخاب سایبان ماشین بر اساس شرایط آب وهوایی:

برای انتخاب نوع پارچه سایبان، باید به شرایط آب وهوایی هر منطقه توجه کرد.بر این اساس و به طور کلی سه نوع پارچه برای سایبان برقی در بازار موجود است: فلکسی، پی وی سی واز جنس برزنت هستند که هر کدام از این نوع پارچه ها بر اساس دو فاکتور مهم انتخاب می شوند: 1-شرایط آب وهوایی آن محل 2-کاربرد سایبان مورد نظر. با در نظر داشتن این دو مؤلفه ی مهم می توانید بهترین سایبان متحرک را خریداری کرده و رضایت بالاتری از استفاده از آن داشته باشید.

سایبان پارکینگ اداری:

یکی ازانواع سایبان ها، سایبان پارکینگ اداری می باشد که در نظم بخشیدن و ایجاد فضای مناسب برای پارک خودروها نقش مهمی دارد.

به دنبال رشد فزاینده ی جمعیت، تعداد افرادی که دارای خودروهای شخصی می باشند نیز رو به افزایش است.بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای رفتن به محل کار خود از اتومبیل شخصی خود استفاده نمایند. همین امر باعث شده که در فضای کسب وکار مربوطه، پارکینگی باشد تا به خودروی کارکنان نظم بخشیده ودارای امکاناتی نیز باشد.بهتر است مطلب چگونگی انتخاب متریال سایبان بنا بر اقلیم و جغرافیای منطقه مورد نظررا هم مطالعه نمایید.

یکی از نکاتی که باید دراین فضا مورد توجه قرار بگیرد، وجود سایه است .در پارکینگ هایی که دارای سقف هستند این مسئله به خوبی رعایت می شود و دیگر الزام به داشتن سایبان پارکینگ اداری نیست.

اما در مورد پارکینگ هایی که بدون سقف هستند، وجود سایبان پارکینگ اداری ضروری بوده و باید شرایطی را فراهم نمود که نصب سایبان، به آسانی و با صرف کمترین زمان صورت بگیرد.

سایبان پارکینگ اداری به دو شکل یک طرفه و دو طرفه طراحی می شود که اندازه ی آن بر اساس تعداد خودروهایی که قرار است کنارهم پارک شوند در نظر گرفته می شود.

سایبان ماشین ارزان در تهران با کیفیت مرغوب

اگر شما به دنبال یک سایبان ارزان و با کیفیت می گردید، بهترین انتخاب برای شما شرکت سایبان مهرگستر می باشد. در عصر امروز با توجه به شرایط بد اقتصادی کمتر کسی پیدا می شود که توانایی پرداخت هزینه ی زیاد بابت سایبان ماشین را داشته باشد و عموما بیشتر افراد به دنبال محصولات کم هزینه تر و با کیفیت مناسب تر می گردد. سایبان خودرو نیز جزو محصولاتی می باشد که قیمت مشخصی ندارد و قیمت آن در شرکت های مختلف، متفاوت است. به همین خاطر باید در انتخاب خود دقت کنید.

عملکرد سایبان پارکینگ چگونه است؟

ممکن است شما نیز بعد از شنیدن نام سایبان پارکینگ کنجکاو باشید تا بدانید عملکرد آن چگونه می باشد. در این بخش سعی بر این داریم تا حد امکان کجکاوی شما را در این زمینه کم کنیم تا بتوانید در صورت نیاز با خیال راحت خریداری کنید. اول از همه باید بگویم که برای نصب سایبان پارکینگ به یک تکه گاه نیاز دارید که این تکه گاه می تواند یک  دیوار باشد یا حتی دیوار کاذب یک ساختمان باشد تا بتوان سایبان ماشین برقی را بر روی آن نصب کرد.

شما بعد از اینکه تکه گاه سایبان پارکینگ را بر روی دیوار مناسب مشخص کردید، نیرو های شرکت سایابن خودرو وارد عمل می شوند. این افراد در مدت یک روز سایبان پارکینگ را برای شما نصب می کنند. البته در برخی از موارد بعضی از افراد برای کاهش هزینه ها خودشان برای نصب سایبان ماشین اقدام می کنند، اما بهتر است بدانید که احتمال اشتباه نصب کردن آنها وجود دارد پس بهتر است این کار را به متخصصان مربوطه بسپارید.

بعد از اینکه مراحل نصب سایبان پارکینگ به اتمام رسیدن آموزش های لازم در باره چگونگی استفاده از سایبان را نیروهای ارسالی از شرکت را به شما می دهند تا شما بتوانید روش استفاده از آن را بدون مشکل انجام دهید. برای باز و بسته کردن سایبان برقی پارکینگ کافیست ریموت مربوطه را به سمت سنسور سایبان بگیرید و دکمه ی مربوط به باز و بسته شدن را فشار دهید تا به آسانی عمل کند.

خرید انواع سایبان ماشین با قیمت مناسب

به طور کلی سایبان ها به دو دسته تقسیم می شوند. این دو دسته شامل سایبان دستی و سایبان برقی می باشد. تفاوت این دو دسته از روی نامشان کاملا مشخص می باشد. اما به طور متخصر بخواهم برایتان توضیح دهم، این گونه است که سایبان دستی با نیروی انسانی باز و بسته می شود، اما سایبان برقی به وسلیه یک ریموت و برق باز و بسته می شود. سایبان های برقی مدل جدیدتری هستند.

همانطور که از نام این سایبان پیداست برای ایفای نقش مشابه پارکینگ می باشد. یعنی از سایبان پارکینگ استفاده می کنند تا ازماشین های خود محافظت کنند. این سایبان پارکینگ مزیت های زیادی دارد.

 

دکمه بازگشت به بالا