ورزش

دستیار فکری سرمربی نساجی مازندران شد

                                                                                                      وی دستیار فکری رئیس اجرایی مازندران شد

طبق گزارش ها پیلفاضلی در زمان مدیریت منسوجات ، دستیار محمود فکری بود. روابط عمومی صنعت نساجی اعلام کرد فاضلی به دلیل دانش گسترده و تجربه کاری گسترده و دانش جامع از صنعت نساجی به عنوان مدیر ارشد اجرایی منصوب شد.

در این اطلاعیه در مورد روابط عمومی ، دلیل دیگر انتخاب فاضلی ، تحقق وعده خود به حزب بود ، تأکید شد که فاضلی علی رغم پیشنهاد استقلال به این گروه نپیوست ، اما اکنون به عنوان رهبر منصوب شده است. اعضای تیم نساجی مازندران به مدت دو سال. شرکت نساجی همچنین درخواستی را به بازیکنان نوشت که روی “یک مدیر خردمند با ارزش های اخلاقی” کار کنند تا دلیل دیگر انتخاب فاضلی به عنوان سرمربی باشد. براساس روابط عمومی نساجی ، مدیر ارشد فناوری به زودی توسط مدیر اجرایی جدید تصمیم گیری می شود.

محمود فکری ، سرمربی سابق نساجی ، که در نیمه دوم فصل دوم لیگ برتر ایران در سال 1998 جایگزین رضا مهاجری شد ، علی رغم چندین تلاش ، از پست خود در همان باشگاه استعفا داد و نساجی برای فصل جاری لیگ برتر قرارداد دارند. او از تهران استقبال كرد.

نساجی مازندران تنها نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر باشگاه های فوتبال ایران است که پس از حدود 25 سال دوری از این مسابقات ، در سال 1997 از لیگ برتر صعود کرد.

دکمه بازگشت به بالا