سلامت و تندرستی

دسترسی تولیدکنندگان غذا و دارو به نتایج آنالیز الکترونیکی

دکتر. مقدسي با اعلام اينكه شبكه آزمايشگاهي ملي سازمان غذا و دارو با همت متخصصان و مهندسان بخش غذا و دارو با همكاري ساير شركت ها كار كرده است ، افزود: مراقبت هاي بهداشتي ، برنامه هاي ديگري مانند دسترسي به سيستم آخرین نوآوری ، دسترسی به طیف وسیعی از آزمایشات تأیید شده دارو و دارو و همچنین ثبت آزمایشگاه توسط یک شرکت تولید کننده.
در طراحی این سیستم می توان موارد زیر را نام برد:

  • ثبت شرکت حقوقی جهت مشاهده اوراق آزمایشی ، ثبت نام و ارسال نمونه به آزمایشگاه و ثبت نام در آزمایشگاه سازنده
  • ثبت نام عمومی شامل مدیران ، اعضای جامعه و صاحبان مشاغل برای ثبت نام و پذیرش نظرات در سیستم است
  • درخواست مجوز بهره برداری برای آزمایشگاه های وابسته ، آزمایشگاه های رایگان و آزمایشگاه های محلی و آزمایشگاه های مجوز تولید و پذیرش
  • از آزمایشگاه درخواست پشتیبانی کنید
  • مجوز انتقال گواهینامه GLP

مقدسی در ادامه افزود: ما امکان بررسی تمام اجزای الکترونیکی تجهیزات پزشکی را بر اساس گزارش های تحقیقاتی و شبکه آزمایشگاه ملی تحقیقات دکتر محمدرضا شن ساز ، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در نظر گرفته ایم. و تمام قسمتهای مهم در یک. ” شامل فرهنگ های بومی ، سازمان ملی استاندارد ، وزارت کشور ، سازمان بازرسی کل ، پلیس جمهوری اسلامی ، آژانس های مبارزه با قاچاق کالا ، سازمان دامپزشکی ، وزارت کشاورزی ، وزارت تولید ، معدن و تجارت ، قضات و سندیکا تولید. داروسازی و فرآوری جمع آوری و فروش مواد ؛ از این پس ، فقط آزمایشات الکترونیکی صادرشده از شبکه ، معتبر ، بی خطر و توسط دستگاه های اجرای قانون کشور قابل کتمان است ، سایر اسناد صادر شده در خارج از این شبکه معتبر و تأیید نشده اند. مدیریت غذا و دارو. خار نیستند.

دکتر. مقدسی درباره مجوزهایی که می توان در این سیستم دریافت کرد ، اظهار داشت: افراد جویای کار می توانند به قراردادها و استانداردها دسترسی پیدا کنند (اختیار اولیه ای که به آزمایشگر داده می شود تا آزمایشگاه را پس از بررسی سند و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان راه اندازی کند. بله) و حقوق بهره برداری. (مجوز پس از مجوز آزمایشگاه برای انجام تحقیقات از طریق بررسی اسناد ، بررسی و تأیید توسط کمیته فنی ، شروع آزمایشگاه و تأیید عملیاتی طبق قانون) پس از ثبت نام در سایت در بررسی ، درخواست خود را ارائه دهید بخش آنها

سرانجام ، وی خاطرنشان کرد که محققان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای دریافت اطلاعات شبکه های تحقیقاتی از طریق سایت https://fdlabnet.fda.gov.ir/ ثبت نام کنند ، همکاران ما و تماس با 91301308 آماده هستند. پاسخ و سوالات بخش های محترم تولیدکنندگان و واردات را هدایت می کند.

2121

دکمه بازگشت به بالا