جامعه و خانواده

درخواست سینمایی ها از حسن روحانی: ” به هنرمندان واکسن بزنید”

در نامه ای به رئیس جمهور ، کارگردانان و تهیه کنندگان سینمای ایران – فیلمبرداران خواستار ممنوعیت تولید همه سینما ، تئاتر و تلویزیون شده اند.

به گزارش سی وی نت ، با اشاره به روابط عمومی سران سینمای ایران ، در متن نامه سران سینمای ایران و سینماگران و مسئولان آمده است که رئیس جمهور:

“به نام خدا

جناب آقای دکتر حسن روحانی

رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران

قدرشناسی و احترام

یادآوری می شود که فیلم سازان سینما و اتحادیه تولیدکنندگان سینمای ایران دو نامه در مورد نیاز و فوریت واکسیناسیون سینما ، حضور وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی کرونا ارسال کرده اند که متاسفانه مورد قبول واقع نشده است.

نیاز به ایجاد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و نمایش های خانگی برای مصرف انسان ، که در این عصر بیماری های عفونی و نیاز به پر کردن اوقات فراغت آنها ، به عنوان یک مسئله فوری ، به یک موضوع اصلی تبدیل شده است. مدیریت سیاسی-سیاسی بزرگ. متأسفانه ، علیرغم بحث و گفتگوهای فراوان با وزارت بهداشت در مورد اهمیت داروهای مرتبط با این موضوع مهم ، مانند داروهای دارای عوارض جدی ، تاثیری نداشته است.

آقای رئیس جمهور ، شما می دانید که ممکن است سینماگرانی که مقابل دوربین و در موقعیت مشترک محکم کار می کنند (برای کارهای مهم ، نباید ماسک بزنند و معاشرت کنند و دیگران) که در صنعت فیلم و همچنین رادیو و تئاتر کار می کنند سیستم ها. میزان بیماری های قلبی عروقی آنها صد برابر بیشتر است و بسیاری از افراد مشهور و مشهور در سینما و فیلم سازی ، از جمله پیرمردها و افراد تحصیل کرده و بازیگران و حتی برومند جوان ، به دلیل بیماری عروق ویروس کرونا قلب درگذشتند. سالها پیش ، در مورد برداشتهای فرهنگی و اجتماعی. در شرایطی که بهار امسال اعلام شد افرادی که در ضبط بحث انتخابات در تلویزیون و سازمان صدا و سیما مشارکت دارند – که البته مهم و مناسب است – اما هنوز هم برخی از انواع تبعیض وجود دارد. در این تصمیم این مسئولیت افرادی است که آن را از دست داده اند و مشکلات اجتماعی آن و مسئولیت کسانی است که تصمیم می گیرند. بنابراین ، برای حمایت از اوقات فراغت مردم و خانه ها در شرایط اضطراری ، باید به واکسیناسیون زودهنگام هنرمندان مشغول برنامه ، نیاز به کارکنان سینما توجه کرد. این روزها و ماه های آخر سلطنت شما .

همچنین ، بسیاری از طبقات فیلم های سینمایی در تلاشند تا از تعطیلی صنعت هنر جلوگیری کرده و محتوایی را فراهم کنند که باعث بیکاری شود و در نتیجه عزیزان و خانواده های آنها مشکلات اقتصادی بیشتری داشته باشد. کار ، که به همکاری نزدیک و همکاری هنرمندان با یکدیگر احتیاج دارد ، هیچ مانعی برای رعایت قانون بهداشت نیست.

هر از گاهی؛ اعضای دو انجمن صنفی ، “صنف سینما و صنف سینمای ایران” و “رهبران و تهیه کنندگان سینما” از رئیس اجرائیه می خواهند که در برنامه ملی ویرایش و ازدیاد تاج حضور داشته باشد. واکسن ، به وزارت بهداشت دستور داد که در ساخت سینما ، سیستم های تلویزیونی و رادیویی و نمایشگاه های در دست ساخت ، و همچنین بیماران خاص و کشاورزان که بخشی از کلینیک سینما و سازمان کارکنان مهم هستند ، مانند عملکرد مناسب واکسن علیه مقدسین و رسانه های مورد اعتماد تغییرات ایجاد شده (مهمترین سال) در لیست واکسنها و ضروری است.

“بدون شک ، هنرمندان درگیر در این پروژه (و خانواده های آنها) همیشه سپاسگزار این فرمایش حق تعالی خواهند بود.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا