فرهنگ و هنر

دارایی های استان مرکزی به ثروت تبدیل شود

سی وی نت / ایتی رئیس اداره فواید عامه و خدمات اجتماعی ، گردشگری و کار گفت: “آقای ولایت کارهای زیادی با اختیارات زیادی دارد که باید به موقع انجام شود.”

علی حاجی شیذری در تاریخ 12 آذرماه به احترام مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی منطقه مرکزی با اشاره به اینکه استان مرکزی در مسیر رشد و توسعه است ، افتخار می کند. فرهنگ سه بعدی ، گردشگری و دست ، یکی از کاربردهای مورد استفاده در این برنامه است. وی این دارایی را مقدمه اقتدار دانست و افزود: با معرفی باید وارد عرصه برند سازی ، تجارت و بازاریابی شد تا منطقه مرکزی به یک مقصد گردشگری تبدیل شود.

وی گفت: “در دنیای امروز صنعت گردشگری و صنایع دستی بسیار مهم است. این جنبش صنایع دستی حرکت کرده است.

وی با اشاره به شرایط کاری اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی افزود: این اداره کل دارای 133 کارمند است که 52 درصد آنها دارای مدرک لیسانس هستند و باید ارزش آن مشخص شود آنها مفید هستند زیرا تجهیزات می توانند اهدا شوند اما در اختیار دارند. ” به دست آوردن سر انسان دشوار است.

زندگی در تاج به معنای بستن سفر نیست

به گزارش سی وی نت ، در این جلسه روابط سیاسی ، امنیتی و اجتماعی دولت مرکزی س questionsالاتی را ایجاد کرد که چرا منطقه مرکزی باید یک منطقه ترانزیتی در گردشگری باشد؟ وی گفت: اگر معرفی قدرت و اقتدار با موفقیت انجام شود ، دسترسی محلی افزایش می یابد و در این حالت ، صاحبان هتل بیش از این متضرر نمی شوند.

بهروز اکرمی با اعلام اینکه این روزها باید در کرونا زندگی کنیم ، گفت: زندگی در کرونا حرفی نیست ، منطقی است ، زندگی در کرونا به معنای پایان سفر و صنایع دستی است؟ بدیهی است که نه ، ما باید متناسب با این شرایط سازماندهی و طراحی کنیم و در سه زمینه فرهنگ سنتی ، مسافرت و صنایع دستی تفاوت ایجاد کنیم.

وی تأکید کرد: میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی برای منطقه مرکزی بسیار مهم است و امیدواریم بتواند اقتصاد را بیش از هر زمان دیگری احیا کند و شاهد توسعه این منطقه در منطقه باشیم.

40 بنای تاریخی منطقه مرکزی در حال مرمت است

در این مراسم ، مدیر فرهنگی منطقه مرکزی ، به عنوان بخشی از برنامه ریزی و برنامه ریزی این مجموعه ، به انتقال بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری به مناطق دیگر و مرمت بناها اشاره دارد. ، افزود: مرمت 40 موزه ، انتقال سه سایت خبری آباد ، خانه میرزا حسن آشتیانی و خانه امیر مفخم و افتتاح کاروانسرای دو فرمانروای دلیجان از جمله برنامه هایی است که میراث فرهنگی را معرفی می کند. منطقه.

مصطفی مرزبان افزود: منطقه مرکزی در 110 منطقه حدود 9000 صنعتگر و صنعتگر دارد و همچنین سازنده برجسته صنعتی در کشور است ، به طوری که اکنون ده شهر دارای فروشگاه و به زودی بازار هستند صنایع دستی شهرستان خنداب در زرندیه افتتاح می شود.

به گزارش سی وی نت ، در این جلسه ، علیرضا ایزدی 19 ماه را در مرکزی رشد و تمجید از مصطفی مرزبان به عنوان رئیس جدید میراث فرهنگی منطقه کرد.

ایزدی به عنوان مدیرکل وزارت امور فرهنگی وزارت میراث فرهنگی منصوب شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا