جامعه و خانواده

حمله قاچاقچیان به نیروهای شهرداری و دادستانی در دره‌فرحزاد

در چارچوب بازدید از دره فرحزاد که با حضور نمایندگان مجلس، سران مناطق 2 و 5 و مقامات ارشد نیروی انتظامی تهران برگزار شد، سوداگران مواد مخدر دست به حمله زدند که با مشاجره جدی مواجه شد.

به گزارش سی وی نت و به نقل از سایت محلی، جلسه قرارگاه حل مشکلات اجتماعی فرحزاد رودره با حضور شهرداران مناطق 2 و 5، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و نمایندگان فرماندهی کل قوا در حال برگزاری است. رفاه. انجمن بهزیستی و خدمات اجتماعی شهرداری تهران. .

احسان شریفی رئیس منطقه در این جلسه با اشاره به اینکه حل مشکل رودخانه فرحزاد یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری است، گفت: رودخانه فرحزاد یکی از شهرهای مفید حوزه شهری است. بستر فساد از نظر مهجوریت و غفلت، پس حل و فصل این مشکلات یکی از مهمترین ابعاد مدیریت جامعه است.

شهردار منطقه 5 از برخورد با زباله دان ها و معتادان متجاهر در منطقه خبر داد و افزود: حل مشکل دره فرحزاد نیازمند فعالیت های جهادی و مشارکت همه طرف ها است تا بتوانیم به مردم فرصت دیدار فرحزاد را بدهیم. به عنوان یکی از آنها قدرت تفریحی.mee.

در این نشست مهدی صالحی رئیس منطقه 2 نیز به بیان دیدگاه های خود در خصوص رفع بحران رودخانه فرحزاد پرداخت و افزود: دخالت سایر شرکت ها در امور اجتماعی.

در این نشست نمایندگان سایر شرکت ها نیز راهکارهای موثری برای رفع بحران رودخانه فرحزاد ارائه کردند.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا