جامعه و خانواده

حمایت از اقدامات تحول‌آفرین آیت‌الله رئیسی وظیفه دینی و ملی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

براساس شرکت رسانه ای آنلاین ، سردار حسین دهقان مشاور و راهنمای عمومی تحول در زمینه دفاع و پشتیبانی نظامی ، در یادداشت روز داوری ، نوشت: نگاه شهید بهشتی در مورد داوری مجموعه ای از اصول ، اصول و تئوری های تغییر است و ایده ها در صورت انجام همان وظایف و اهمیت و تغییر و تحولات زیادی در نحوه عدالت اجتماعی به دنبال خواهد داشت. دادگاه.

وی با تأکید بر اینکه قوه قضاییه از آن روز تا کنون وجود داشته است ادامه داد: “با وجود روحیه و ناکامی که در زمان ریاست دادگستری بعد از شهید بهشتی رخ داد ، وی با اعتماد به نفس ، خیر. “مهم نیست که چقدر به ما رسیده است. ما از موقعیت ایده آل شهید در این قدرت فاصله داریم ، اما حرکت این پرونده از نظر ایمنی ، ثبات ، قابلیت اطمینان ، تولید اولیه است. شهر و با یک کلام ، ایجاد قدرت برای ایران اسلامی می تواند آینده ای روشن را تضمین کند.

مشاوره به رهبر تغییر زمینه آژانس های دفاعی و ارتش از جنگ پشتیبانی می کند وی در سخنان پایانی یادداشت خود ، با اشاره به تحولات قوه قضاییه ، اظهار داشت: این تغییرات حفظ و امید می رود و در موعد مقرر توسط آیت الله رئیسی حمایت می شود. ساعات کار تا زمان تحقق این وظیفه بزرگ و شرعی خطرناک است. ” همچنین یک کشور است.

لیست متن کامل به شرح زیر است:

ما در چهلمین سالگرد ظلم و ستم آیت الله بهشتی هستیم. چهل سال سن بلوغ محسوب می شود و به همین دلیل باید نگاه ما به شهید بهشتی پس از 3 سال شهادت را بر اساس یک عمق ، گسترده و گسترده در نظر گرفت. که در مورد اقدامات او کاملاً کامل است

عشق طولانی مدت در ترسیم و انتخاب هدف ، عمق و درک دانستن نقطه شروع و مقصد ، یکپارچگی هدف و پایبندی ما به اصول و اهداف ما در پیاده روی از ویژگی های مشترک این است همه قهرمانان در ذهن و قلب ما.

از این منظر ، شهید بهشتی قهرمان انقلاب اسلامی ایران است و تأمل در کار او چیزی است که به زمان ما نیاز دارد.

این شهید بزرگوار در عین حال با عدالت ، آزادی ، کرامت انسانی ، بهترین ایده ها ، اندیشه ها ، روح و منطق در خدمت سربازی سرو کار داشت.

در ماه های ابتدایی سال 1968 ، پس از دریافت سرنوشت قیام بنی صدر ، به جلسه ای رسیدم تا در مورد روز کاری شهید بهشتی صحبت کنم.

نتیجه گیری از شهید مظلوم – که آن روز ریاست کمیته قضایی را در دیوان عالی کشور داشت – این است که علی رغم چهره بنی صدر ، دولت اسلامی ایران نباید از مسیر پیروی از قانون منحرف شود و به عرصه قانون حرکت کند. استانداردها را کنار بگذارید.

نگاه شهید بهشتی در مورد داوری ، مجموعه ای از اصول ، اصول و تئوری های تغییر است و ایده ها اگر بخواهند با حرفه خاصی پیش بروند و به تغییر اساسی در نحوه عدالت اجتماعی منجر شوند. اهمیت در دادگاه.

از آن روز ، موسسه حقوقی بسیار متنوع بوده است. علی رغم تلاش ها و بدبختی هایی که در زمان سلطنت دیوان عالی کشور هنگام شهید بهشتی رخ داده است ، باید با جسارت صحبت کنیم که حتی اگر در این قدرت به شرایط و هدف واقعی شهید بزرگوار رسیده ایم. اما ، پیامدهای این پرونده از نظر امنیت ساختمان ، مقاومت در برابر آن ، ایجاد اعتبار ، ایجاد سرمایه و به یک کلام ، قدرت برای ایران اسلامی می تواند نوید بخش باشد.

امروز رئیس کل قدم اول راهپیمایی را برداشته و سرآغاز این مسیر مهم برای ایران است.

در اوایل این دولت ، قضات توانسته اند به نوعی قدم بردارند که امید قلب مردم را جلب کند ، و در ابتدا شکاف ذهن انسان و احکام بالای جدول را کاهش دهند. داوری.

این تغییرات باید حفظ و بهینه شود و این وظیفه شرعی ملت است که در این زمان از مسئولیت بزرگ ، از آیت الله رئیسی محافظت کند تا چنین هدفی بزرگ حاصل شود.

به این ترتیب ، با ارائه مشاوره و انتقاد دلسوز ، حمایت و مشارکت متقابل را به دست خواهیم آورد. بگذارید ما به رئیس جمهور مقدس ، روسای جمهور و قضات این مجموعه بپیوندیم و چون سریع از آن جلوگیری می کنیم ، از ملزومات فعلی حمایت کنیم و منتظر تحقق مهمی باشیم که انتظار می رود محقق شود. در زمان سلطنت برادر عزیزم آیت الله رئیسی در دادگستری.

دکمه بازگشت به بالا