حوادث

جلوگیری از قاچاق ۱۴ کیلوگرم شیشه و تریاک به اروپا در فرودگاه

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری فراجا از کشف بیش از ۱۴ کیلو گرم موادمخدر در دو محموله از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش سی وی نت، سردار محسن عقیلی در این‌باره گفت: کارکنان پلیس مبارزه با موادمخدر مستقر در پایانه هوشمند بارفرودگاه حضرت امام خمینی(ره)، حین کنترل و بازرسی مرسولات پستی به یک محموله به مقصد کشورهای اروپایی، مشکوک شدند.

وی افزود: مأموران پس از اخذ دستور قضائی، و با حضور نماینده گمرک اقدام به بازگشایی محموله ها کردند، که در محموله اول مقدار چهار کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی ازنوع شیشه که به صورت خمیری شکل در قالب سنگ روشویی، جاسازی شده بود را کشف و در بسته ارسالی دوم  مقدار ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر تریاک که در پایه سنگ روشویی به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، وی ضمن تاکید برلزوم استمرار برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر و حفظ ثبات و امنیت دراین منطقه از مرزهای هوایی، گفت: پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شده است.

انتهای پیام

تحریریه سی وی نت

خبرنگار اجتماعی با تمرکز بر مسائل توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.
دکمه بازگشت به بالا